KARTEPE SORUNLAR VE SEZONLUK KART
Sayfa 1/7 123 ... SonSon
68 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: KARTEPE SORUNLAR VE SEZONLUK KART

Standart KARTEPE SORUNLAR VE SEZONLUK KART

Selam arkadaşlar.
    Bİr çok arkadaşın kartepe ile ilgili sorunları dile getirdiği aşikar.
    Siteden okuduğum konularla ilgili otel yönetiminden bu konularla İstanbul merkezde Sedef BAYRAKTAR hanımefendinin ilgilendiği bilgisi verilmiş kendisi ile görüşülmüş.

1-Otopar ücreti (yol Üzerinde)
    2-Sezonluk Skipass kartı
    3-Eksik verilen Hava bilgisi ve pist durumu vb konular iletilmiş

Konuyla beklediğimden daha fazla ilgilenmiş olup.Hatta daha kolay ulaşabilmem için cep telefonunu iletmiş.
    Söz konusu park uygulamasında yol üzerinde ücret alınması ile ilgili bir talimatlarının olmadığı ve bu konuda bir kaç şikayet alındığınuı doğrulamış ve gerekli önlemleri alacağını iletmiş.Ayrıca böyle bir durumun olması halinde otel güvenlik müd bilgi vermemiz istenmiş.(Her ne kadar bu kayakçılarada ek külfet getirsede park olayının sözde günübirlikçilerin oluşturduğu araç çokluğunu azaltmak ve gerçekte kayak ve otele gelen müşterilere araçları için yer açmak için yaptığı iletildi ,kendilerine o zaman otele gelen müşteri ve kayak misafirlerinden bu ücretten muaf tutulması önerisi iletilmiştir)

2- sezonluk kart olayına gelince bu konuda yönetim olarka olumlu gelişme olduğunu hatta bu konuda önerilerimizi bilmek istediğini iletmiş.

3 kendisini siteye üye olarak otel hakkındaki yorum ve aksaklıkları okuması davetimi hoş karşılayarak bu konuda gerekeni yapacağını bildirmiştir.

Bu nedenle bu başlık altında kartepe ile ilgili genel şikeyet ve talepleri iletirsek sanırım Sedef Hanım siteyi ziyaretinde bu başlık altında bu yorumları değerlendirecektir.Ayrıca site yöneticileri Sezonluk kart olayı ile ilgili sedef hanıma ulaşmak isterlerse öneri ve talepler için .Özelden GSM bilgilerini iletebilirim.

Standart Ynt: KARTEPE SORUNLAR VE SEZONLUK KART

Güzel haberler bunlar, umarım devamı gelir...

Bu kadar yakın, bu kadar potansiyeli olan bir merkezin daha iyi duruma gelmesi hepimizi çok sevindirir.

sözlerin havada kalmasına alısıgız, biz burdayız görücez bakalım degısıklıgı

bu sezon geç bence anca bi dahaki sezona olur bu dediklerin

Hallederiz efendim.Siz hiç merak etmeyiniz !!!

Alıntı kitaksi Nickli Üyeden Alıntı
    sözlerin havada kalmasına alısıgız, biz burdayız görücez bakalım degısıklıgı
    slm siteye her ne kadar yeni üye ve kayağa yeni başlayan biri olarak kayakla yeni ilgilendiğimi ve bazı konuları eksik bilgim nedeni ile sadece iletişimde katkı sağlayacağımı site yöneticisi yada bu konu ile ilgilenecek birinin bu taleple ilgili otelle görüşmek için iletişime geçmesini daha öncede yazdım ve sırf bu konu ile ilgili otel sahibi ile randevüde ayarlandı ama ne özelden nede genelden yapılan çağrılarıma kimse cevap vermedi.
    şimdi ben gidip otelle tek aşıma konuşsam ne diyecem zaten bu işe yeni başlayan biriyim.bana bir fiyat verseler diğer tesislerde fiyat nedir bilmem.bu talep sitede geldi ve ben bir çıkış yaparak mesai harcadım otelin bu konuda olumlu yaklaşımını sağladık .Otel bu konuda bize yaklaştı vebize fikirlerimizi ilemek için randevü verdiler ancak kimse oralı olmadı .bu saatten sonra otel geç kaldı diyemeyiz bizle ilgilenmedi diyemeyiz.Talebin üzerine gitmeyen boşlayan biziz.benim için sorun değil ben zaten tüm skipassları şu an bedava kullanabiliyorum.

Eğer birileri bu çabalarımı gereksiz ve değersiz buluyorsa üzülürüm.1 ay içerisinde sırf bu konu için 3 sefer istanbula gittim ve defalarca telefonla görüştüm.keza uludağ olayı ile ilgili türkcell lede yer tespiti konusunda şu an bir proje geliştiryoruz.ama turkcell i bu konuda kaç kişi aramış biliyormusunuz 5 ne ilginç demi bişeyi talep etmek ayrı talebi elde etmek için çabalamak ayrıdır.

otelin 2 randevü talebine kimse cevap vermediği için karutkusundan kimsenin bu konuyla ilgilenmemesinden sözü havada kalan ben oldum.saygılar

site yöneticisi SnowStorm bu yazdıklarını dırek ona soylesen belki daha faydalı olur

sözü havada kalıo ıle senı kastedmedım, otel yonetımını kastedtım,senın bu gırısımın bence gayet takdiri hak edioarkadasım sana lafım yok

Alıntı cbs Nickli Üyeden Alıntı
    slm siteye her ne kadar yeni üye ve kayağa yeni başlayan biri olarak kayakla yeni ilgilendiğimi ve bazı konuları eksik bilgim nedeni ile sadece iletişimde katkı sağlayacağımı site yöneticisi yada bu konu ile ilgilenecek birinin bu taleple ilgili otelle görüşmek için iletişime geçmesini daha öncede yazdım ve sırf bu konu ile ilgili otel sahibi ile randevüde ayarlandı ama ne özelden nede genelden yapılan çağrılarıma kimse cevap vermedi.
    şimdi ben gidip otelle tek aşıma konuşsam ne diyecem zaten bu işe yeni başlayan biriyim.bana bir fiyat verseler diğer tesislerde fiyat nedir bilmem.bu talep sitede geldi ve ben bir çıkış yaparak mesai harcadım otelin bu konuda olumlu yaklaşımını sağladık .Otel bu konuda bize yaklaştı vebize fikirlerimizi ilemek için randevü verdiler ancak kimse oralı olmadı .bu saatten sonra otel geç kaldı diyemeyiz bizle ilgilenmedi diyemeyiz.Talebin üzerine gitmeyen boşlayan biziz.benim için sorun değil ben zaten tüm skipassları şu an bedava kullanabiliyorum.

Eğer birileri bu çabalarımı gereksiz ve değersiz buluyorsa üzülürüm.1 ay içerisinde sırf bu konu için 3 sefer istanbula gittim ve defalarca telefonla görüştüm.keza uludağ olayı ile ilgili türkcell lede yer tespiti konusunda şu an bir proje geliştiryoruz.ama turkcell i bu konuda kaç kişi aramış biliyormusunuz 5 ne ilginç demi bişeyi talep etmek ayrı talebi elde etmek için çabalamak ayrıdır.

otelin 2 randevü talebine kimse cevap vermediği için karutkusundan kimsenin bu konuyla ilgilenmemesinden sözü havada kalan ben oldum.saygılar
    Merhaba ,
    Yaklaşımın için özellikle çok teşekkür ederim, bu güne kadar bazı sorunlarımız olduğu doğru, Evren inde bazı sağlık sorunlarından dolayı konuyla yeterince ilgilenemedi.
    Beni cebimden ararsanız konuyu en kısa zamanda karşılıklı görüşüp , eğer benim otelle görüşmelerimden daha iyi bi imkanımız oluşabilirse elimden geleni yapacağım.

Bundan sonra konulara ilk elden müdahele ediyorum 8)

Cep No : 506 330 25 00
    BOSS

Alıntı kitaksi Nickli Üyeden Alıntı
    sözü havada kalıo ıle senı kastedmedım, otel yonetımını kastedtım,senın bu gırısımın bence gayet takdiri hak edioarkadasım sana lafım yok
    bana söylemediğini biliyorum saol ama bana göre otelide suçlayamayız çunku sadece bu hafta içi 4 sefer sedef hanım bana dönüş yapıp özellikle yaşadığımız sıkıntıları dile getirmemi istedi.ÇÜngü görüldüü gibi yaşanan aksaklıklar otelin merkezinde pekte yansımıyor.sezonluk karttada inanın otel bizim attığımızdan daha fazla adım atıyor ama buradan bir tepki yok.sonuçta<benim zaten otel içerisinde abimin tesisi olduğu için istediğim aktiviteden yararlanıyorum sadece burada tanıdığım dostlarıma katkı amacım.yoksa bu işlere vakit ayıracak kadar inanın vaktim yok.ama otelin yerine kendimi koyuyorum biri benden bişey talep ediyor ben randevü verecem ve o kiş talebini iletmek için gelmeyecek valla çok ta umursamam.helede alternatifi olmayan bir otel hiç umursamaz

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler