KARTAL OTELİN DUBLEKS ODALARINDA KALAN OLDU MU?
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: KARTAL OTELİN DUBLEKS ODALARINDA KALAN OLDU MU?

Standart KARTAL OTELİN DUBLEKS ODALARINDA KALAN OLDU MU?

Merhaba Arkadaşlar , 8-12 şubat ta snowfest 09 organizasyonu kapsamında kartalkaya ya gideceğiz.Oda konusunda kararsız kaldık,4 kişilik dubleks odalarda daha önce kalan oldu mu?? odanın büyüklüğü nasıl,katlarda banyo var mı? ,
    İstanbul-Moda&nbsp; 0 Rh+<br /><br />board :&nbsp;&nbsp; burton custom <br />bindings: burton cartel <br />boots:&nbsp; &nbsp; burton ruler<br />goggles:&nbsp; anon figment

Standart Ynt: KARTAL OTELİN DUBLEKS ODALARINDA KALAN OLDU MU?

Ben zamanında kaldım, ama bizim kaldıklarımız asma katlı odalardı, yani ikinci kat aslında asma kat ve sadece yatak var, odalarda tek banyo var ve öyle inanılmaz geniş değil.

Alt katta iki karşılıklı yatak vardı, yukardada çift kişilik tek yatak.

Yinede 4 kişi rahatlıkla kalınırdı.

Bende sezon başında kalmıştım işin kötü yanı alt ve üst kattaki iki yatakda çift kişilikti :( habide alt katta kanepe tarzı bişi var zor günlerde 5. misafir için çakma yatak olabiliyor ;D

Odada tek banyo olduğu için en büyük sıkıntı sabah 4 kişinin wc banyo sırası beklemesi oluyor. Bu gibi durumda banyoya yakın olan kazanıyor. hem gardrop ve tv de alt katta artık tercihini buna göre yaparsın
    Ankara'83
    O Rh (+)
    Board: Burton Custom
    Bağlama: Burton Custom
    Bot: Burton H.O.D

aslında 4 kişilik odada da kalsak bir banyo olacağından pek bir degişiklik yok , ama yorumlardan iki kişilk iki oda daha ii olur gibi görünüyor .
    İstanbul-Moda&nbsp; 0 Rh+<br /><br />board :&nbsp;&nbsp; burton custom <br />bindings: burton cartel <br />boots:&nbsp; &nbsp; burton ruler<br />goggles:&nbsp; anon figment

Kartalın orta katlardaki dublex odalarında kaldım girişte bir çift kişilik yatak ve tuvalet, üst katta iki oda birinde çift kişilik yatak ve tuvalet diğer odada ise 3 veya 4 tek kişilik yatak vardı... ve çok rahat etmiştik..

Birde Kartalyuvası adında çatı 3 odalı yerleri vardır bilgine.. 7 kişi falan kalmıştık..
    Metin Karakaya<br />0 Rh (+), Göztepe - istanbul

Alıntı piguet Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba Arkadaşlar , 8-12 şubat ta snowfest 09 organizasyonu kapsamında kartalkaya ya gideceğiz.Oda konusunda kararsız kaldık,4 kişilik dubleks odalarda daha önce kalan oldu mu?? odanın büyüklüğü nasıl,katlarda banyo var mı? ,
    aynı organizasyona bende katılacağım
    S. Can GÜLOĞLU
    20.11.1982 / Ankara
    A rh(+)
    Elan-MagFire