Nintendo Wii Fit Snowboard ve Kayak Oyunları
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Nintendo Wii Fit Snowboard ve Kayak Oyunları

Standart Nintendo Wii Fit Snowboard ve Kayak Oyunları

nintendo'nun oyun konsolu wii icin,wii fit adi altinda bir spor programi var ve bir platformun üzerine cikilarak snowboard yapiliyor.gecen ay aldigim wii icin bu platformdan almak istiyorum.aranizda bunu denemis olan arkadaslar var mi ?? deneyimlerini paylasirlarsa cok sevinirim.
    Karsiyaka

Standart Ynt: Nintendo Wii Fit Snowboard ve Kayak Oyunları

Ehue , ben geçen hafta aldım. Snowboard oyunu sanırım mevcut oyunları bitirdikten sonra açılıyor olabilir ama paketin içerisinde oynana bilir kayak oyunu var. Bir kaç deneme yaptım hiç fena değildi yanlız snowboard da Wii Fit in uzerinde hoplamaya zıplamaya kalkarsak 1 haftada kırarız aleti aman dikkat
    Yoga , koşu vs. bir çok özelliği var ama iş yogunlugundan ve 2 çocuktan yeterince zaman ayıramıyorum. Zamanı olanlar için muhteşem bir alet

Yakında takacan simulasyon gozlugunu gecırcen ayagına sımulasyonlardakı gıbı havada duran bı board kayak yapacan evınden :D
    INSURED BY TURKISH ARMY
    You Hit me We Hit You

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=RxwEaqJvafY&feature=Pl ayList&p=239121B461133345&play next=1&index=30"]YouTube - Shaun White snowboarding WII Demo / gameplay(E3 2008)[/ame]

sanirim olay zaten wii fit i almakta 250lira olarak gordum ben fiyatini.shaun white snowboarding de var.youtube da baktim baya zevkli duruyor,yazin evde board yapilabilir :D 8)
    Karsiyaka

yazın evde board yapcak kadar diil tabi ama çok eğlenceli kalabalık oyniyinca =)

sürekli düşüp kar topu oluyorum ben dufghdug

dağda kalırken akşamları çok eğlenceli oluyo. geçen sene her akşam tennis oynadık. biraz sarhoş olunca oturduğumuz yerden bowling le devam ettik falan =)

1 ay önce kampanyadan bizim hanım almış. Bütün takım 900 liraydı elektroworld olabilir emin değilim .Kayak sporu wiifit'te var ama ben board görmedim .Siz çalışıp egsersiz zamanınızı arttırdıkça yeni oyunlar açılıyor . Onların içinde olabilir .
    Başlangıç seviyesinde 2 oyun var biri kayakla atlama biri de slalom . Bir kaç kez denedim pek kayma hissi vermiyor ama asıl egsersiz bölümünde kayağa hazırlık için kas egsersizleri var.Squatting sırt karın kasları yan abdominalleri çalıştıran egsersizler onlar daha faydalı diye düşünüyorum . Dün 1 set kas egsersizi yaptım bugün hamstringlerin ve quadricepslerin ağrımasından iyi çalıştırdığını anladım :

Ben bütün oyunları açabildim ancak board pek zevkli değil. Pist çok kısa. Ayrıca tahtanın üzerinde öne arkaya eğiliyorsun ancak çok hassas, eleman direk sağa 90 derece eğimle gidebiliyor. Kayakla atlama fena değil.Wii ile gelen oyunlar çok kalitesiz. Esas oyunlarda almak lazım ancak wii beni pek tatmin etmedi. Şu anda Tv sehpasında yer kaplamakla meşgul.
    Head True Black 157 Board<br />Head P4 Bindings<br />Burton Boxer Boots<br />Selçuk Duran 1978&nbsp;&nbsp; A rh(+)&nbsp; Feneryolu

Alıntı scofield Nickli Üyeden Alıntı
    Ben bütün oyunları açabildim ancak board pek zevkli değil. Pist çok kısa. Ayrıca tahtanın üzerinde öne arkaya eğiliyorsun ancak çok hassas, eleman direk sağa 90 derece eğimle gidebiliyor. Kayakla atlama fena değil.Wii ile gelen oyunlar çok kalitesiz. Esas oyunlarda almak lazım ancak wii beni pek tatmin etmedi. Şu anda Tv sehpasında yer kaplamakla meşgul.
    +1 bende yigenimin gazlamasi sonucu almistim,karakterler fazla cizgi film vari geldi bana,gerci sadece wii sports ve pes08 var ama bir ps3 manyagi olarak cok saricagini sanmiyorum,fakat su shaun white snowboard da nasil olucak bu wii fit tahtasi onu merak ediyorum cok.
    Karsiyaka

Wii niz varsa ve eğlenmek istiyorsanız oynamanız gereken oyun

Rayman Raving Rabbits serisidir...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler