Sarıkamış Kar Otel
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
59 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sarıkamış Kar Otel

Standart Sarıkamış Kar Otel

Geçen hafta Sarıkamış Kar Otel 'de kaldık, ve çok memnun ayrıldık. Bize bu imkanı sağladığı için Çamkar'ın telefonda ters ters konuşan resepsiyon görevlilerine, Ocak ortasında yılbaşı fiyatı isteyen ve kredi kartına taksit yapmayan işletme anlayışına teşekkür ederiz. O hışımla Kardelen'i aradım ve kısa bir konuşmadan sonra yerimi ayırttım.

Sarıkamış Kar Otel küçük ama yepyeni, sıcak ve konforlu odalara sahip. Personel çok kibar ve dostça davrandı, biraz klişe olacak ama gerçekten "evimizde" hissettik kendimizi. Meğer Sarıkamış Kar Otelin ekibi yazın Bodrum'da, kışın Sarıkamış'ta çalışıyormuş. Mutfak şefi Mevlüt Usta'nın yemekleri özellikle mezeler çok başarılı, ben ki pek rakı içmem, her akşam bir iki tek götürdüm.

Açıkçası ben de Sarıkamış Kar Otel in liftlere uzak olması konusunda kuşkuluydum ama hiç sorun olmadı. Kahvaltıdan sonra hazır olduğumuzda minibüsle liftlere bırakıyorlar, akşamda aşağı inmeden önce arayınca, servis liftin başında hazır oluyor. Bu konuda hiç bir sıkıntı yaşamadık.

Özellikle grup olarak gidilirse Sarıkamış Kar Otel çok keyifli olacaktır.

Bu arada Sarıkamış Kar Otel işleten Muzaffer ve İsmail hocalarla tanışmak ayrı bir sürpriz oldu. Yıllarca Uludağ'da hocalık yapmış bu iki tecrübeli kayakçı aynı zamanda 70'li yıllarda Türkiye'nin ilk windsurf okulunu kurmuşlar. Sarıkamış'ta da pek çok gence destek vererek ulusal ve uluslararası düzeyde yarışlara hazırlıyorlar. Biz oradayken Erciyes'te yapılan yarışlarda okuldan 5 kayakçı çocuk birinci olarak Türkiye elemelerine girmeye hak kazandı.

Hem hesaplı, hem de sıcak ve nezih bir yer Sarıkamış Kar Otel. Tavsiye ederim.
    Board: CAPiTA Black Snowboard of Death 159 / BATALEON Evil Twin 155
    Baglama: UNION Force / UNION Contact_______Bot: DEELUXE ID Fitchl

Standart Ynt: Sarıkamış Kar Otel

Sarıkamış Kar Otel servis(shuttle) konusunda sıkıntı cekmedık dedınız bende 1 subatta Sarıkamış Kar Otel de olacagım da servıs ıstenılen saatte bırakıp ıstenılen saatte alıyor deıl mı?
    Sarıkamış Kar Otel den memnun kaldıgınıza sevındım... bnm kafamda soru ısaretı kalmıstı servıs konusunda bıraz daha ayrıntı werebılırmısnız????
    Somestr da Memleket Palandöken de

ben de Sarıkamış Kar Otel de kalmayı düşünüyorum 3-4 gün.. anlattıklarınız mutlu etti beni
    yaşam tarzım ölüm şeklimi belirler

Alıntı dogancan Nickli Üyeden Alıntı
    Sarıkamış Kar Otel servis(shuttle) konusunda sıkıntı cekmedık dedınız bende 1 subatta Sarıkamış Kar Otel de olacagım da servıs ıstenılen saatte bırakıp ıstenılen saatte alıyor deıl mı?
    Sarıkamış Kar Otel den memnun kaldıgınıza sevındım... bnm kafamda soru ısaretı kalmıstı servıs konusunda bıraz daha ayrıntı werebılırmısnız????
    Valla biz Sarıkamış Kar Oteldeyken 2-3 kişi daha vardı otelde o yüzden biz sabah hazır olup da "hadi gidelim" dediğimizde gidiyorduk. "Biz dağdan iniyoruz" diye arayınca da gelip alıyorlardı. Sarıkamış Kar Otel dolu olunca nasıl bir sistem olacak bilmiyorum ama mesafe çok kısa cidden. 3-4 dakka sürüyor otelle lift arası. Sorun olacağını sanmıyorum.

ok tşk ederım ılgınızden dolayı.... gidince haftaya pazar gorecegız....
    yuruyerek de Sarıkamış Kar Otel e gıdılebılıyor mu?
    Somestr da Memleket Palandöken de

Yürümek için biraz uzak 15-20 dk. sürer herhalde. -15 derecede bu kadar yürümek istemezsiniz herhalde.

Geçen hafta sonuda ben çamkar otelden kayak kiraladım ilk gün. Daha müşteri yokmuş tatilin ilk günü diye; bir iltifat bir iltifat sormayın gitsin.

İkinci gün müşteriler doldu taştı. Müşterilerin ayırttıkları kayakaları karıştırıp vermişler millete içeri bir girdim ikinci gün karman çurman içerisi.

Bir kayak istedim eşime; adam kalan en dandiklerini vermeye çalıştı. Boyu hanımın boyundan büyük kayaklara normal diyor vermeye çalışıyor. Bağlamalar bozuktu tornavida ile iki vurdu tamam dedi. Dedim bağlamanın biri ileride diğeri geride dedim olsun ondan birşey olmaz dedi. Kayaklar biririnden farklı idi. Bıraktım çıktım. Pistin diğer tarafında Kayak Öğretmenleri yeri var FujıFilm yazıyor oraya gittim canavar gibi aldım kayaklarımızı. ÇAmkar oteli bende pek sevmedim. yani...

Sarıkamış Kar Otel Sarıkamısda yeni olan bir tesisdir ancak bütün şartlara fazlasıyla sahip olan bi kayak otelidir. ben hersene 2-3 defa gidiyorum ve yakından tanıyorum evt belki pistlere biraz uzak ama ulasım sorun olmuyo çünkü servis aracı bir kişi içinde 10 kişi içinde sürekli ulaşımı sağlamakta ve ayrıce ister kars havaalanından ister erzurum havalanında sizi ücretsiz olarak otele kadar getirmektedirler ve otelin altında bulunan 2008 model malzemelri çok düşük fiyata kiralayabiliyor ve satın alabiliyosunuz.ayrıca profesyonel hoca eğitimide alabiliyosunuz.sıcak su problemi yok, hijyenik ve kayak -board...malzeme konusundada sıkıntı yok, hocalar dünyaca ünlü hocalar, ve yemekleri bodrum aşçılara tarafından yapılmakta ve deniz ürünleri bile mutfaklarında bulunmakta en önmelisi sıcak bir ortam........kısacası ben kardelenden çok memnunum ve orayı kesinlikle tavsiye ederim arkdaslar
    www.kardelensarikamis.com dan veya 04744135100 nolu telden bilgi alabilirsiniz

Alıntı hamidebaser Nickli Üyeden Alıntı
    Sarıkamış Kar Otel Sarıkamısda yeni olan bir tesisdir ancak bütün şartlara fazlasıyla sahip olan bi kayak otelidir. ben hersene 2-3 defa gidiyorum ve yakından tanıyorum evt belki pistlere biraz uzak ama ulasım sorun olmuyo çünkü servis aracı bir kişi içinde 10 kişi içinde sürekli ulaşımı sağlamakta ve ayrıce ister kars havaalanından ister erzurum havalanında sizi ücretsiz olarak otele kadar getirmektedirler ve otelin altında bulunan 2008 model malzemelri çok düşük fiyata kiralayabiliyor ve satın alabiliyosunuz.ayrıca profesyonel hoca eğitimide alabiliyosunuz.sıcak su problemi yok, hijyenik ve kayak -board...malzeme konusundada sıkıntı yok, hocalar dünyaca ünlü hocalar, ve yemekleri bodrum aşçılara tarafından yapılmakta ve deniz ürünleri bile mutfaklarında bulunmakta en önmelisi sıcak bir ortam........kısacası ben kardelenden çok memnunum ve orayı kesinlikle tavsiye ederim arkdaslar
    www.kardelensarikamis.com dan veya 04744135100 nolu telden bilgi alabilirsiniz
    Sarıkamış Kar Otel in aynı zamanda pistler bölgesine sürekli servisi bulunmakta

Sarıkamış Kar Otel de Dünyaca ünlü hocalar olması hoşuma gitti benim

Sayfa 1/6 123 ... SonSon