Bugün Kartalkaya yada Ilgaza giden varmı? Pistlerin durumu nedir?
Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bugün Kartalkaya yada Ilgaza giden varmı? Pistlerin durumu nedir?

Standart Bugün Kartalkaya yada Ilgaza giden varmı? Pistlerin durumu nedir?

??? Arkadaşlar yarın Ilgaz yada Kartalkayaya gideli diyoruz ama havaların durumu malum bugun bu iki kayak merkezinden birnde olan bir arkadaşım varmı acaba pistlerin son durumu nedir?

Standart Ynt: Bugün Kartalkaya yada Ilgaza giden varmı? Pistlerin durumu nedir?

kartalkaya'dan henüz geldim, bugün maalesef kayak için uygun hava koşulları yoktu :( :(

sabah aşırı rüzgar vardı, öğleden sonra da korkunç bir sis çöktü ve kar yağışı başladı. pistlerde de çok açılma vardı. ama başlayan kar yağışı belki yarın için koşulları değiştirebilir. rüzgarı kontrol edip yola çıkın derim. 30 km ve üzeri rüzgar varsa bir daha düşünün ;D

Çok teşekkür ederim sanırım bu durmda ve yaptığımız araştırmalar doğrultusunda yarın için en uygun yer Ilgaz gibi görünüyor...

bende bugün kartalkayadaydım hayatımda ilk defa gittim 10 dk kayıp geri döndüm telesiyejde donacağım sandım

evet bolulu arkadaslar bu hafta içi hava nasıl kartalkayada ona göre gelicez
    wolverine yol verin !

Ben dün ILGAZ'dan geldim.1 haftadır oradayım.Pistler çok güzel kar da var.Ancak şu anda daha da karlı olduğunu duydum.Hava sertleşmiş.Ama her şey çok güzel.

Bu gün kartalkayadaydım. Hava çok kötüydü yoğun bir sis ve tipi vardı. Pistlerin bazıları kapalıydı bazı yerlerde açılmalar vardı. Ama yine de kayılabiliyordu ancak görüş sıfırdı önümü bile göremedim. Böyle durumlarda gözlükler de işe yaramıyor malesef. Kar yağışı ara ara karla karışık yağmura dönüyordu. Zaten 2 saat kaydım ve Ankaraya döndüm. Gitmek isteyenler hava durumuna baksınlar ona göre karar versinler.
    Kayak: Atomic e.7 beta<br />Bağlama: Atomic Device:412<br />Boots: Rossignol Axium<br />Baton: Salomon air

Arakadaşlar Haftasonu Ilgazdaydım, sanırım artık Türkiyenin sayılı merkezlerinin başında gelmeye başlayacak hem piztler çok iyiydi hemde hafa tabi birde kayak federasyonuna bağlı olduğu için ayrıca fiyatlar oldukça ucuz...

Alıntı zodiac2806 Nickli Üyeden Alıntı
    Arakadaşlar Haftasonu Ilgazdaydım, sanırım artık Türkiyenin sayılı merkezlerinin başında gelmeye başlayacak hem piztler çok iyiydi hemde hafa tabi birde kayak federasyonuna bağlı olduğu için ayrıca fiyatlar oldukça ucuz...
    arkadaşım ılgaza hiç gitmedim görmeyi çok istyorum hava durumlarına bakılırsa en uygunu bu haftalar için orası galiba diğer yerlerde yağmur yağyı yo baksanıza.size sormak istediğim şu ılgazda fiyatlar uygun demişsinizya biraz bilgi verirmisiniz fiyatlar hakkında.şimdiden teşekkürler.

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Günlük ski-pass 15 TL.
    Alıntı kdzeregli-alaplı Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşım ılgaza hiç gitmedim görmeyi çok istyorum hava durumlarına bakılırsa en uygunu bu haftalar için orası galiba diğer yerlerde yağmur yağyı yo baksanıza.size sormak istediğim şu ılgazda fiyatlar uygun demişsinizya biraz bilgi verirmisiniz fiyatlar hakkında.şimdiden teşekkürler.
    Günlük skipass 15 Tl.
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler