Bugün Kartalkaya yada Ilgaza giden varmı? Pistlerin durumu nedir? - Sayfa 2
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
29 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bugün Kartalkaya yada Ilgaza giden varmı? Pistlerin durumu nedir?

Standart Ynt: Bugün Kartalkaya yada Ilgaza giden varmı? Pistlerin durumu nedir?

Son 2 gün harici kartalkaya pist hakkında kimse yorum yapmamış sanırım kayılmaya pek müsait değil , yarın sabah gitmeyi düşünüyorum , pistler hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim...
    Forever Snowboard...

ben de yarın günübirlik kartalkayaya gitmek istiyorum pistler hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Arkadaşlar bu iki merkez için son durum hakkında bilgisi olan varmı?

Ankara Sorumlusu metulife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tepeden bi yol ayrılıyor, telesiyej yoğunsa direk oradan T-Bar ile çıkmanı tavsiye ederim
    Kar durumu dün iyiydi, ama t bar ile çıktığında 10 metre kadar bi bölümde hafif açılma başlangıcı vardı.
    Ama mutlaka yeni açılan tesise gidin ve kahvaltı yapın ama en azından pantolonlarınızı giyin soyunma odası yok bi rica kayak odasının altında giyine bilirsiniz.

Alıntı metulife Nickli Üyeden Alıntı
    Tepeden bi yol ayrılıyor, telesiyej yoğunsa direk oradan T-Bar ile çıkmanı tavsiye ederim
    Kar durumu dün iyiydi, ama t bar ile çıktığında 10 metre kadar bi bölümde hafif açılma başlangıcı vardı.
    Ama mutlaka yeni açılan tesise gidin ve kahvaltı yapın ama en azından pantolonlarınızı giyin soyunma odası yok bi rica kayak odasının altında giyine bilirsiniz.
    bu bahsettiğin yer neresi?

Alıntı ferdy's Nickli Üyeden Alıntı
    Son 2 gün harici kartalkaya pist hakkında kimse yorum yapmamış sanırım kayılmaya pek müsait değil , yarın sabah gitmeyi düşünüyorum , pistler hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim...
    pistler cok güzelmiş kar durumu iyiymiş bi arkadasım gitti bugun o söyledi ;D
    GS

merhaba

ben de bugun gittim kar durumu iyi derken evet pistlerde açıklık yok ama yeni kar yağmadığı için kar çok eski ve buz olmuş artık..gecen hafta da kartalkayadaydım ve çok güzeldi bugun bana zevk vermedi ben kendi adıma kar yağmasını beklemenizi tavsiye ederim ki zaten bu hafta içinde yağıcak kar..

Çarşamba akşamından itibaren kar yağışı gösteriyordu hava raporları. Ama dün giden arkadaşım kar yağmadığını söylüyor. Bugün ( 30 Ocak ) giden ya da tanıdığı birisi bugün kkaya'da olan varsa kar durumunu haber verebilir mi? Pistler buz içindeyse o kadar yol çekip bisürü para verip gitmeye değmez.
    Lütfen haberdar edin bizleri bilgisi olan arkadaşlar..
    live to snowboard, snowboard to live :p<br />Erman - Ankara

bugün kartalkayadaydım.biraz kar yağmış,o yüzdenden de zemin fena deildi ama yeni yağan karın altı buz.onun dışında hava çok kapalıydı,görüş mesafesi düşüktü, kuvvetli rüzgar nedeniyle pek tat alamadık.sonuç olarak kartalkayadaki kar durumu yeterliydi,yeter ki hava güzel olsun.

ptesiden bgüne kadar drkkayadaydm hafta boyunca çarş günü hava gzldi sadece ama en gzl kar bu gün vardı pistler çok iyi ezlmşti eğer böyle devam ederse yarn gtmenz iyi olablr
    her ne kadar internetn en gvenlr sitesi olsa da snow forecaste çok gvnmemk gerekio yanılabilio arada
    ama bgün gbi olrsa yarna gtmenzi tavsiye edeblrm fakat çok kalabalk olacaktr cmrtsi o da var
    burton jeremy 151 - cartel est - the shaun boots

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler