Ilgaz Dağı'nda Kamp Eğitim Merkezi ve Snowpark Hizmete Giriyor
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Ilgaz Dağı'nda Kamp Eğitim Merkezi ve Snowpark Hizmete Giriyor

Standart Ilgaz Dağı'nda Kamp Eğitim Merkezi ve Snowpark Hizmete Giriyor

Türkiye Kayak Federasyonu tarafından mekanik sistemi tamamen yenilenen, telesiyej sisteminin ve önemli projelerin hayata geçirildiği Ilgaz Kayak Merkezi`nin açılışı 24 Ocak Cumartesi günü Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat BAŞESGİOĞLU tarafından yapılacak.

Kayak Federasyonu`na tahsis edilen Kamp Eğitim Merkezi ile birlikte yeni yapılan snowpark olmak üzere çeşitli tesislerinde hizmete açılacağı tören saat 14.00`de başlayacak.

Kaynak: A.A.

Standart Ynt: Ilgaz Dağı'nda Kamp Eğitim Merkezi ve Snowpark Hizmete Giriyor

eski halini biliyorumda yeni halinin foto larini hic gormedim varsa ekleyebilirmisiniz

eğer snowpark açılcaksa mükemmel olur kartalkayadan sonra hem ılgaz da ankaraya yakın gerçekten güzel olur,
    gerçi haftasonları ılgaz çok kalabalık oluyor mangalcılardan dolayı o yzdn haftaiçi fırsatını bulup kaçmak lazm
    burton jeremy 151 - cartel est - the shaun boots

ılgazda kısa 2 tane pist var topu topu..benım bılmedıgım yoksa yada yenı pıst yapılmadıysa.neresine park yapmıslar anlamadım bı genislik vardı arada orasımı acaba foto varsa cok iyi olur
    365 gün kar olsun,her sokak pist olsun!

evet foto koyulsa da görsek içimiz rahatlasa
    inanamıyor insan bu ülkede gelişme olnca doğrusu :-\
    burton jeremy 151 - cartel est - the shaun boots

Arkadaşlar gelen haberler bu doğrultuda şu an kalkıpta Ilgaz'a gitme gibi bir şansım olmadığı için ayın 24 ünü beklemenizi tavsiye ediyorum o tarihte fotoğraflar internette olacaktır.