Araç Üstü Kayak ve Snowboard Taşıyıcı Hakkında - Sayfa 4
Sayfa 4/32 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
311 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Araç Üstü Kayak ve Snowboard Taşıyıcı Hakkında

Standart Ynt: Araç Üstü Kayak ve Snowboard Taşıyıcı Hakkında

Arkadaşlar;
    Bende bu konuyu uzun süre araştırdım ve sonunda bunların üreticisi firmaya ulaştım.Aynı zamanda montblanc ürünleri Türkiye temsilcisi bir firma.Hemde 150.00 ytl gibi çok ucuz bir fiyata sorunum halloldu.Firma Ankarada ancak kargo ile gönderebiliyorlar ve sorunsuzca montajını kendim yaptım.Size firmanın adresini ve telefon numarasını yazıyorum.Bol karlı ve sağlıklı günler dilerim.

www.otsoto.com.tr
    0 312 354 97 41

Arkadasımda şu mıtnatısla yapışanlardan vardı, taktıgını unutmus temde 140la giderken uçmuş gitmiş allahtan arkadan gelenlere birşey olmamış. Gerçi kayaklar baglı değildi fakat arabaya gelse büyük bir hasara yol acabilirdi. Modeline göre max 100-110la gitmek gerekiyormuş bu modellerde. Şimdi yine aynısından aldı dikkatli kullanıyoruz ama boş yolda 90-100le gitmey baya sıkıntı veriyor insana.
    Quality in Everything We Do...

Meyster ACONCAGUA Mıknatıslı Kayak Bagajı valla hocam 2 adet brd alır ... bende kayserideyim almak istiyorum ama buralarda bırak bunu bulmayı en dandik araç üstü aparatı bulmak bile zor!!! güya Erciyes var .... kaliteli ekipman bulmak çok zor....( bu sırada kayseride bu ekipmanı bulabileceğim bir yer varsa bilgi verirlerse sevinirim: ;D ;D ;D)

arkadaşlar ben ereyon.com dan sipariş verdim .. ister kapıda ister havale istersenizde kredi kartıyla ödeme yapabililyorsunuz ;D ibakalım 3 gün içinde kargoya verilecekmiş.... orda 2 çeşit var ben iyisini siparış ettim....Neyse Kayseride bulmak sorun ; e herzamanda dışarı çıkacak halimiz yok!!! Sezon başında fiyatı 260-280ytl idi şu an 168 ytl ye geliyor.... Bakalım göründüğü gibi iyimi ben Erciyeste başka bi arabada görmüş ve beğenmiştim....gelsin tekrar yazarım... : :Pş

hocam bu aleti sipariş verdim dün geldi güzel ve kaliteli ve yapışıncada kolay kolay bırakmıyor... üstünde max hıız olarak 130 yazmakta ama ben 90 ı geçmem... çıkmasından değilde saten ipleride var eğer istersen bağlama şansın var... neyse ben kaymasından endiye düyurım bu yüzden hızlı gitmem.... ayrıcaa 2 tane anahtar veriyorlar anlyacağn kilit yeri de mevcut ... araca yakışıyor... ben buunu mondeoya takıcam

sezon bitti emrah bey seneye inşallah... :D

Arkadaşlar ilk resimdeki aleti abime verdim arabalarına taktılar... İnanın çok yakıştı Benim araca olmaz ama bende sportbag taktırmayı düşünüyorum Thul gerçekten kalite ... Burada benim arabanın aynısından bi araca takmışlar çok hoş durmuş resimlerini de koymuşlar... X5. ama yan çita taktırmak istemiyorsanız bu alet çok iyi tutuyor!!! :-*

Evet Arkadaşlar aracımı aldım.

Temsili resim aşağıdakidir.

Bu araca uygun Thule modeli hangisidir? (Barlar var ama boşluk yok)

Teşekkürler

Sitedeki banner a tıklayıp , Thule den Cenk beyi arayıp Kartutkusu ndan geldiğini söyleyip arabanın modelini verirsen , sana tam olarak hangi model ve ne kadar tutacağını söyleyeceklerdir

Bu arada araban hayırlı olsun pek bi güzelmiş

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçen hafta sportpointten 120 Ytl ye aldığım mıknatıslı kayak taşıyıcısını bu haftasonu Ilgaza giderken test ettim. O bozuk yolda yer yer 130-140 Km hız yaptım hiç bir problem olmadı.
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Sayfa 4/32 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon