Erciyes'te buluşmak üzere
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
40 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Erciyes'te buluşmak üzere

Standart Erciyes'te buluşmak üzere

Arkadaşlar haftasonları Erciyes'imize sabah 09.00 ve 10.30'da akşamları saat 15.00 ile 17.30'da belediye otobüs seferleri başlamıştır. Sabahları Seydi Burhanettin Mezarlığı önü veya Erciyes Hastanesi önünden kalkmaktadır. Bilginiz olsun. Kayak tutkunlarını yarın Erciyes'te görmek isteriz.

Alper DEMİRCAN / Kayseri

Standart Ynt: Erciyes'te buluşmak üzere

alper bu hafta nasıldı ben 3 tur atabıldım.ama yinede güzeldi
    tayfun
    K2-FLOW

bu hafta sonu erciyese gelecek olan var mı?

hafta sonu kesin kayserideyim..
    Alırsın Board Olursun Lord :D

arkadaslar
    27 cum-29 pazar arasi erciyes e gelmeyi dusunuyoruz gaziantepten arabamizla gelsek sizce yol nasil olur bi de hangi otel en iyisi?
    sagolun

Alıntı pocahantas Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar
    27 cum-29 pazar arasi erciyes e gelmeyi dusunuyoruz gaziantepten arabamizla gelsek sizce yol nasil olur bi de hangi otel en iyisi?
    sagolun
    valla o tarihler için kayseri güneşli bulutlu gözüküyo ama güven olmaz.. gelmeden 1-2 gün önce
    http://www.weather.com/outlook/trave...opnav_business
    bu linke bakarsanız daha sağlıklı olur.. Ben kayseride oturduğum için hangi otel net olarak bilmiyorum ama kalıpda memnun kalmayan duymadım.. inşallah güzel olur hava da bol bol kayabiliriz..
    Alırsın Board Olursun Lord :D

Hava durumlarını takip etmekte yarar var. Ben her haftasonu erciyesteyim son 1 aydır. Fakat son 2 haftadır tipiden ve sert rüzgardan dolayı kaymaktan pek zevk aldığımı söyleyemem. Son olarak geçtiğimiz C.tesi (14 şub.) gitmiştim fakat sadece 2 kere telesiyeji kullandıktan sonra telesiyej kapatıldı, t-bar ise hiç açılmadı o gün. Pazar günü ise şehir merkezinden Erciyes'i aradıktan sonra gitmeme gerek olmadığını anladım.

Erciyes son 2 haftadır üzüyor, inşallah bu haftasonu düzelir.

Alıntı groove_armada Nickli Üyeden Alıntı
    Hava durumlarını takip etmekte yarar var. Ben her haftasonu erciyesteyim son 1 aydır. Fakat son 2 haftadır tipiden ve sert rüzgardan dolayı kaymaktan pek zevk aldığımı söyleyemem. Son olarak geçtiğimiz C.tesi (14 şub.) gitmiştim fakat sadece 2 kere telesiyeji kullandıktan sonra telesiyej kapatıldı, t-bar ise hiç açılmadı o gün. Pazar günü ise şehir merkezinden Erciyes'i aradıktan sonra gitmeme gerek olmadığını anladım.

pist 2 gündür inanılmaz güzel, ben de bahsettiğin haftasonu erciyesteydim ama şu son 2 gündür cenneten bir köşe gibi erciyes, mutlaka gelmelisiniz
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

8:30 cmrts
    3 boardcu orada olacak
    yazan arkadaslarda olsun
    tanısırız

Alıntı groove_armada Nickli Üyeden Alıntı

bu hafta sonu kesınlıkle çok çok guzel bir hava beklenıyor,,, bunun garantısını verebılırım,, gelmeden once ararsanız dagdakı hava durumunu size en dogru şekılde aktarabılırım,, yol konusunda da herhangı bı şekılde sıkıntı yok, yolda kardan buzdan eser yok,,

www.erciyeskayak.com

0505 56788 38

Sayfa 1/4 123 ... SonSon