Yıldıztepe'yi Dünya Tanıyacak
Sayfa 1/8 123 ... SonSon
80 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yıldıztepe'yi Dünya Tanıyacak

Standart Yıldıztepe'yi Dünya Tanıyacak

Yıldıztepe'nin tek turistik tesisi olan otelin yeni işletmecisi Armar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Yalçınkaya "Önümüzdeki günlerde katılacağımız dünya çağındaki fuarlarla Yıldıztepeyi Dünya insanına tanıtacağız" dedi.
    Yeni yılın ilk gecesinde düzenlenen balo ile birlikte tesisin işletmeye açıldığını belirten Yalçınkaya önümüzdeki dönem ile ilgili olarak şunları söyledi:

"Kış sezonu başladığından dolayı bizim Armar Yıldıztepe'nin önemli gördüğümüz eksikliklerini önemli bir şekilde tamamlıyoruz. İlk etapta 16 Ocak tarihinde Amsterdam'da yapılacak olan fuara şirket olarak katılacağız ve Yıldıztepeyi Dünya insanına tanıtmanın gayretinde olacağız, bu fuarın ardından Oslo'da gerçekleştirilecek olan fuarada katılacağız. Dışarıda yaptığımız bu çalışmalarla birlikte yurt içi pazarlamayada önem veriyor, Ankara ve İstanbul bağlantıları ile de Yıldıztepe'yi tanıtıyoruz.

Bütün bunların yanısıra pist alanı ile otel arasındaki telesiyej yapımını da en kısa zamanda gerçekleştirerek ilavebir 300-500 yataklı otelin inşaasını projelendirmeye devam ediyoruz"dedi.

Uzun zamandır boş duran tesis özellikle yeni yılın ilk gecesi tüm odalarıyla ve ağırladığı misafirleriyle gelecek için umut verdi.

Haber: http://www.yesililgaz.net

Standart Ynt: Yıldıztepe'yi Dünya Tanıyacak

Yurtdışında tanınmak çok keyif verici.
    Burton Seven
    Burton Freestyle
    Forum
    www.sttuningshop.com

Standart Cevap: Yıldıztepe'yi Dünya Tanıyacak

evet yıldıztepe ile ilgili çektiğim fotolarıda sizlerle paylaşmak istiyorum,ama önce armar otel ve çalışanlar ile ilgili izlenimleri aktarayım:
    01.12.2010 tarihinde ilk kez gitme fırsatı bulduğum yıldıztepe kayak merkezinde bulunan armar otel personeli beni çok sıcak karşıladılar (kapıdaki köpek hariç ) çaylarımızı içerken İşletme müdürü Ahmet bey den-genç kayak öğretmeni arkadaştan (beden eğitimi öğretmeni meslektaşım ismini hatırlayamadım umarım beni bağışlar) ve diğer çalışan arkadaşlardan detaylı bilgiler aldım sağolsun bilgi vermekle yetinmedi araç ile çalışmaların yapıldığı piste çıktık epey hummalı bir çalışma yapılıyor ama telesiyej bu sezona yetişmez yine babylift lerle pistlere çıkılabilir,eğer gerçekleştirirlerse alternatif taşıma yöntemleri ile müşteriler zirveye çıkarılıp 4500.mt.pistte kayak yapma olanağı var sanırım bunu ücretsiz yapacaklar.Dilerim bu proje gerçekleşir en azından ben necla sultan ile gittiğimde bunu gerçekleştiririz bu sezon.Benim 4500 mt.lik pist ile ilgili tek şüphem güney yamaca denk gelen yerlerde kar durumu ne olacak sanırım bunada o bölgelere kar yığıp ezerek çözerler yoksa o bölgelerde ısınan hava ile birlikte erime erken başlar pistin orta yerinde toprakile başbaşa kalabiliriz belki,son olarak armar otel personeline ilgi erinden dolayı teşekkür ediyorum yakında görüşmek dileği ile.otelin web sitesi (www.armarilgaz.com )
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

fotolarrr fotoğrafları cep tel.ile çekmek zorunda kaldım fotoğraf makinasının pili bitmişti
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi    
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Ayrıca Yıldıztepe ile ilgili söylenenlere katılamayacağım muhteşem bir doğası var pistler tam olarak faaliyete geçtiğinde harika bir kayak merkezi olacak,bir kaç yıla kadar adı yurt dışındada duyulacaktır.
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

bu hali ile beğenmeyebilirsiniz ama gerçekten kışın harika bir yer olacağına inanıyorum özellikle bolkar sevdalıları için mükemmel doğal pistler var
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Yazdıklarınız çok ilgimi çekti. Yanlış anlamadıysam alternatif bir yöntemle müşteriler zirveye taşınacak ve hadi bakalım size 4.5 km bolkar, tadını çıkarın, biz sizi aşağıdan alırız diyecekler. Eğer bunu gün boyunca 5-6 kez yapacaklarsa bence süper birşey olur.

Bence detayları belli olduktan sonra değerlendirilebilecek bir alternatif.

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı koray_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarınız çok ilgimi çekti. Yanlış anlamadıysam alternatif bir yöntemle müşteriler zirveye taşınacak ve hadi bakalım size 4.5 km bolkar, tadını çıkarın, biz sizi aşağıdan alırız diyecekler. Eğer bunu gün boyunca 5-6 kez yapacaklarsa bence süper birşey olur.

Bence detayları belli olduktan sonra değerlendirilebilecek bir alternatif.
    +1
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Fotograflar için teşekkürler hocam. Burada doğa gerçekten muhteşemmiş, anlatsalar inanmazdım. Ağaçlar arasında 4,5 km kayma fikri de bir o kadar çekici. Ben bu sene mekanikler hazır olsun veya olmasın bir müşteri olarak giderek tesisi desteklemeye kararlıyım.

Ama kar olması şart tabiki...
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

Atmosfere hayran kaldım, Sarıkamış'tan bile güzel gözüküyor sanki.

Sayfa 1/8 123 ... SonSon