SNOWBOARD daki CIZIKLER
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: SNOWBOARD daki CIZIKLER

Standart SNOWBOARD daki CIZIKLER

Merhaba

Haftaici gunubirlik Kartepe ye gittim yeni board umla(Burton Deuce) 2. kez kayacaktim, nitekim kaydim da ;D
    ama aksam eve geldigimde boardi bir incelemek istedim ust kisminda ufak cizikler vardi. 1 tane de ici biraz gozuken bir cizik vardi yani ahsap cok az gozukuyor, bunun bir zarari olurmu yada cizik olusmasi normalmi?

Ayrica arka kenarlar asiniyor gibi sanki kaydikca belki normaldir ben bilmiyorum...
    It' s always snowing somewhere!

Ankara Sorumlusu metulife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ynt: SNOWBOARD daki CIZIKLER

Alıntı Xtreme Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba

Haftaici gunubirlik Kartepe ye gittim yeni board umla(Burton Deuce) 2. kez kayacaktim, nitekim kaydim da ;D
    ama aksam eve geldigimde boardi bir incelemek istedim ust kisminda ufak cizikler vardi. 1 tane de ici biraz gozuken bir cizik vardi yani ahsap cok az gozukuyor, bunun bir zarari olurmu yada cizik olusmasi normalmi?

Ayrica arka kenarlar asiniyor gibi sanki kaydikca belki normaldir ben bilmiyorum...
    Aaaa kayılmaz o bordla artıkkk hemen sat bana tahtayı ;D ;D ;D
    Sadece bekareti gitmiş bordun sorun olmaz ;D ;D ;D
    Kiralamada duran bordlara bi göz at kendine gel
    Bakımda kaybolur onlar 8)

Alıntı Xtreme Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba

:D sen benim boardun altını gör, ilk gün daha bismillah kayaya girdim ve tahtanın içine taş parçası girdi çıkmadı

"derin darbelerde" diye bir başlık var onu oku istersen. Proshop her derde deva
    Ayla hanım bulmuş yazıyı çok bilgilendirici
    Atomic Triarc 159
    Atomic Zombie
    Atomic Tremor Boa

ben bugun yarın uludağda olucam
    3-5 gün falan kalmayı düşünüyorum orda
    pistleri de çok bilmiyorum gerçi
    dağda eşlik edebilcek kimse var mı bana
    bide kalcak yer tavsiye edebilcek..

Bence boardun hakkını vermişsin. Seni çok rahatsız etmiyorsa nazarlık deyip geç en güzeli.Rahatsız ediyorsa proshop'a uğramanı tavsiye ederim. Bende kartepedeyken pazar günü altında üstünde çizikler oluştu >:( ama boardun yatmasından iyidir.
    Batista Rules!

Ankara Sorumlusu metulife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı K Nickli Üyeden Alıntı
    :D sen benim boardun altını gör, ilk gün daha bismillah kayaya girdim ve tahtanın içine taş parçası girdi çıkmadı

"derin darbelerde" diye bir başlık var onu oku istersen. Proshop her derde deva
    Ayla hanım bulmuş yazıyı çok bilgilendirici
    Valla ben 2.el malzeme aldım :D parçalansa da umrumda olmaz :D pro olunca sıfır çekecem altıma ;D ;D gerçi manyak gibi 4 tane bağlamam oldu bugünden itibaren ama neyseee :D hangisi iyi ise onla kayacam artık :D
    ;D

Aslında boardun altı neysede üstündekiler hep teleski sırasında batonunu boardumun üstüne koyan cocuklar yüzünden oluyor >:( asıcam teleskiye onları sallana sallana gidicekler zirveye ;D

yani üstünde akşapın gözüktüğü yer var çok önemlideğil diyorsanız sorun yok

eski boardumda arkada pul kadar bi nokta kagıt gibi kalkmıstı bende onu patexle yapıstırdım bu büyük bir sorunmu sizce yine olursa :(

Benim de yep yeni bordum Erciyes'te bir güzel çizildi de... Önemli değil. Bir yerden sonra dert etmez olursun. Pratikte de neredeyse hiç bir etkisi yok.

Bir de bordunu seviyosan Palandöken'den uzak dur. Oradaki taşlar gibisi başka yerde yok. Orada bir gün kay; bordun başka bir yerde bir sezon kaymış gibi olur.
    Board:GNU Carbon High Beam MagneTraction 159
    Bağlama: Flow AMP-5
    Bot:Vans Encore Boa

Ayrica asil merak ettigim board un altinda ki celik kisimlarda yani kenarlarda ozellikle burun ve kuyruk kisminda minik minik pas lekeleri var, bunlar normalmi yoksa her kaydigimda bunlar artacakmi

Minik pas lekeleri benim önceki bordumda vardı. Pek arttıklarını veya bir zararlarını görmedim.
    Board:GNU Carbon High Beam MagneTraction 159
    Bağlama: Flow AMP-5
    Bot:Vans Encore Boa

Sayfa 1/2 12 SonSon