2011 Dünya Üniversite Kış Oyunları
Sayfa 1/15 12311 ... SonSon
143 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 2011 Dünya Üniversite Kış Oyunları

Standart 2011 Dünya Üniversite Kış Oyunları

2011 Dünya Üniversite Kış Oyunları ERZURUM'da yapılacak!!  Süper bir haber, uzun zamandır Slovenya Maribor mu Türkiye mi olacak diye bekleniyordu, az önce Ajansspor'da yayınlandı.  Sizlerle paylaşmak istedim, gerçekten çok önemli, yüzümüzü n akıyla çıkacağız inşallah bu işten evvelallah

ali_emre
    Ziyaretçi

Standart Ynt: 2011 Kış Olimpiyatları

ayla bence sen bızım sıtenın haber muduru ol
    butun sezon haberlerı bızle paylastın cok saol
    haber mudurumuz ayla

Standart Ynt: 2011 Dünya Üniversite Kış Oyunları Erzurum'da!!!

evet sayın müdüre habım bu hayırlı haberi bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederiz. çalışmalarının devamnı dileriz
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Evet süper bir haber. Arada sırada Trt 2'de Erzurum'a canlı bağlantı kuruyorlar. Çılgın bir kalabalık ve dondurucu bir soğuk varmış.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

vay be gözlerim yaşardı duygulandım şimdi...

Eve biraz önce geldim ve televizyonda bu güzel haberi duydum , hemen notebook a saldırdım siteye duyurayım diye ama haber sitemizde bayatlamış bile :P Haber müdürümüz Ayla ya buradan teşekkürlerimi iletiyorum

Bu güzel haberin üzerine bu sezon Palandöken e gitmek farz oldu ;D

slmm

ben de bu konuda özverili çalışmaları olan erzurum valisini , kayak fedarasyonu başkanı nı ve tek vucut olarak aylardan beri bu çalışmaların için de olan tum insanları kutluyorumm,,,
    insanlar birlik beraberlik içerisin de hareket ederlerse neler yapılmaz kı bu ulkede,,,

helal olsun dadaşlara,,,,, tebriklerrrrrrr,,,

darısı bizim başımıza

tüm emeği geçenlere helal olsun zor işi başarmışlar
    everything is ok!<br />istanbul-maltepe

ewet ama neden erzurum yani neden uludağ veya kartalkaya deil yani demek istediğim erzurum şehri dağı yeternce gelişmedi bence beni lütfen yanlış anlamayın saygısızlık etmek istemiorum.. sadece demek istediğim erzuruma birsürü yabancı kayakçı boardcı gelcek, erzurumun içinden geçilcek sonuçta yani insanları oranın konuşma şiivesi şehir,, belki benim veya sizin deilde onların gözünde türkiyeyi farklı bir açıdan düşündürebilir eğer cümlelerimde erzurumla ilgili kötü bişii anlaşılırsa şimdiden özür dilerim ama bi düşünün.. lütfen saygılar ii günler herkeze

Sayfa 1/15 12311 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler