Snowboard Deneyimleri
Sayfa 1/17 12311 ... SonSon
170 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Snowboard Deneyimleri

Standart Snowboard Deneyimleri

Geçen sene kiralık kayak kullandım ve çok zevk aldım fakat  kısa bir süre sonra bunun beni kesmeyeceğini düşünüp bu sene board yapmaya karar verdim.

İzlediğim eğitim videoları ile il bu işi yapabilecegime kanaat getirerek  ,  ilk deneyimimi  kendime ait  , ayarları yapılmış ve bana uygun bir board ile yapmaya karar verdim.
    Yani bu sene sezonun ilk gununde board yaparken sürekli kıç üstü düşen biri görürseniz o ben olabilirim :P

Standart Ynt: Snowboard Deneyimleri

Videoları linklerini paylaşırsan memnun olurum.
    sadece snowboard...

Videoların en ufagı 250 mb ve herhangi bir sitede bulmak mümkün değil :(

Fakat karşımıza çıktıkça YouTube dan alıp siteye koyabilliriz

eğitim vidiolari varsa nerden temin edebiliriz arkadaslar
    Snowboardcu

herkese merhaba, eğitim videoları hakkında konusuluyor bu başlıkla, benim de aklıma şöyle birşey geldi: snowboard a başlangıç düzeyinde bir eğitimden bahsediyorsak uygun bir hafta sonu yada pazar gunu kartepeye topluca gidilip snowboard a başlamak isteyen arkadaşlara, board yapabilen arkdaşlar tarafından temel teknik bilgiler pratikle gösterilebilir... tabi bir fikir sadece bu bilmem siz ne düşünürsünüz, hemde bir mail grup olmaktan cıkılıp daha kaynaşmış bir sosyal grup haline gelinir böylece...

6 Ocak Cumartesi Kartepe de olacağız , gelmek isteyenleri bekleriz Snowboard eğitim DVD lerini izledikten sonra Snowboard u 3 gün yaptım
    ve işin abc kısmını kapmaya başladığımı düşünüyorum , öğrenebildigim kadarını öğretmekten zevk duyarım daha fazlasınıda daha iyi bilenlerden öğreniriz
    Tur için görüşeceğim ama çok uygun bir fiyat alamazsam başlangıç seviyesinde kaymak için kendi imkanlarımızla gitmek cok daha hesaplı olacaktır.
    sadece 400 metrelik kteleski kullanıyoruz ve yanımızda da yiyecek sandviçleri getiriyoruz , termosada çayı koydun mu bunda hesaplı tur bulamazsın

escape şu teknik deneyimlerini yeni başlayan bizlere aktarsan ne iyi olur bak sol ayak olayı enteresan yani ben sağ taraftan daha kolay diye düşünüyordum demek yanlışmış peki neden sağ değilde sol ne avantajı var ??? ???
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

her şeyden önce güçlü bacak arkada olunca tekniği uygulamak daha kolay vede daha estetik gösteriyor tekniği bilek açılarını dar açı yapacak şekilde bükerek yapmak bölece daha kolay oluyor bu önemli bir konu bilekler dar açı yapacak şekilde ileri doğru bükülmeli

ve vucuk pozisyonu dik olmalı vücudun üst tarafında gereksiz bükülmeler olmamalı bakışlar ön ayak istikametinde olmalı ve vücut belden snowboard ın ön tarafına doğru döndürülmeli bakışlar her zaman düşey doğrultuda (düz kayma pozisyonu)olmalı

Karışık bir iş bu ya . O kadar şeyi düşünürken ben kesin uçarım bir yerlerden ???
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Sayfa 1/17 12311 ... SonSon