Burton Custom X orta seviye bir boardcı için doğru bir seçim mi?
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Burton Custom X orta seviye bir boardcı için doğru bir seçim mi?

Standart Burton Custom X orta seviye bir boardcı için doğru bir seçim mi?

Arkadaşlar daha önce Custom X e hangi bağlama? diye konu açmıştım.Board la henüz dağa çıkmadım.3 senedir kayıyorum ve kayış zevkim bolkar ve ve pistten yana.Freestyle ilgimi çekmiyor.Elimdeki Custom X 156 cm boyunda benim boyum 1.76.Kilom da 73-74.

Board ı aldıktan sonra kafama takılan şey acaba bu board benim için çok mu sert?Yabancı forumlardan ve burdaki yourmlardan okuduğum Cutom X in agresiff bir board olduğu.Board ın sert olmasının benim için ne gibi bir dez avantajı var?Hata affetirmez diye bir yorum okumuştum.Bunu tam olarak nasıl ?Yani burton ın sitesinde custom x in kenar değişimlerinin çok hızlı ve kolay olduğu hassas ve stabil olduğu yazıyor.Bu özellikler sürüş konforunu arttırmaz mı?Neden bir dez avantaj olsun ki?Board ı almaya karar verirken sertlik meselesini tam olarak düşünmemiştim acaba yanlış bir seçim mi yaptım??

Bağlama Cartel est .Bot İon.

Değiştirme imkanım var.Gidip yerine Custom veya Jussi falan mı alsam acaba?

Standart Ynt: Burton Custom X orta seviye bir boardcı için doğru bir seçim mi?

Burton Custom X freestyle içinde uygun freeride içinde ama hassas ve stabil kenarlar genelde daha çok pist dışı için uygundur. Freeride ı çok seversin custom x le ama dominant la da aynı şekilde çok memnun kalırsın.. Ama yinede değiştirmek istersen Burton Seven düşünebilirsin
    It' s always snowing somewhere!

Bence çok iyi bir seçim yapmıssın. hata affermemesi belki amatörler için yazılmış birşey olabilir diye düşünüyorum. sizi hiç etkilemiyceğini düşünüyorum. ayrıca custom x gerçekten konforlu ve iyi bir board, çok iyi seçim =)

Arkadaşlar teşekkürler içimi rahatlattınız..Sonuçta bu boardlarda olan tonla teknoloji'nin kayışı kolaylaştırması gerekir,zorlaştırması değil.diye düşünüyorum...

ben custom x kullanıyorum gayet memnunum. bağlama olarak p1 öneririm.
    Board Burton Custom X
    Bağlama Burton p1
    Botlar Burton imprint 2 Red - Black

kendime board bakarken çok araştırmıştım, burtonda top 3 vapor t6 ve custom X diye biliyorum. sonunda iş öyle bi noktaya geldiki o kadar iyi boardlar oldugu için noolucak bende artık birazda görünüşlerine bakarak aklıyım dedim ve tabiki... T6 aldım =). ama şundan kesinlikle eminimki normalde custom zaten iyi bir board, X'in normalinden farkı ağarlığı diye biliyorum, tabi bu ciddi bir üstünlük zaten. ama içiniz çok rahat olsun burton'un en iyi boardlarından birini kullanıyosunuz=)

Alıntı unsure Nickli Üyeden Alıntı
    kendime board bakarken çok araştırmıştım, burtonda top 3 vapor t6 ve custom X diye biliyorum. sonunda iş öyle bi noktaya geldiki o kadar iyi boardlar oldugu için noolucak bende artık birazda görünüşlerine bakarak aklıyım dedim ve tabiki... T6 aldım =). ama şundan kesinlikle eminimki normalde custom zaten iyi bir board, X'in normalinden farkı ağarlığı diye biliyorum, tabi bu ciddi bir üstünlük zaten. ama içiniz çok rahat olsun burton'un en iyi boardlarından birini kullanıyosunuz=)
    kendımı gordum bu msjlara aynı duruma bende gelmıstım custom x ve t6 ama ıkısıde cook ıyı.bbenım secımım t6 oldu ama custom x de est baglama fılan vardı o cok cezbetmıstı benı :D ama customx gercekten cok ıyı ve dedıgın gıbı orta derecelı board ve cok guzel.ama tabııı kııı t6 :D hayırlı olsun ayagında paralansın..
    Bataleon Undisputed & Union Charger

Burton T6 & Burton Co2

acaba 156-159-162hangısını aldın ve baglama ve bot ne aldın merak ettım de ve turkıyeden mı aldın t6yı fıyatını ne kadar? bayagı bı soru sordum :P

Burton T6 & Burton Co2

Alıntı fatihgg Nickli Üyeden Alıntı
    acaba 156-159-162hangısını aldın ve baglama ve bot ne aldın merak ettım de ve turkıyeden mı aldın t6yı fıyatını ne kadar? bayagı bı soru sordum :P
    İyi dileklerin için sağol dostum..156 cm olanından aldım.Türkiye'den sport point mağzasından aldım.Etiket fiyatı 1.399 ytl.VIP indirimiyle nakittte %10 +%10 yapıyorlar 1.134 ytl verip aldım.T6 yı tam hatırlamıyorum ama galiba o da 1.599 ytl idi indirimsiz fiyatı.Bu sene Türkiyeden boarda almak bana çok uygun geldi çünkü fiyatları geçen senelere göre daha ucuz.İnternetten getirtmekle nerdeyse aynı fiyata geliyor.Bağlama ve botu bu hafta sonu alacağım.Bağlamada Cartel Est de karar kıldım.Bot olarak ta Ion düşünüyorum.Cartel est 549 ytl galiba.Ion bot ta 650 gibiydi.Bunlara vip indirmi eklenince internetteki fiyatlara çok yakın oluyor.CO2 Est nin fiyatı 799ytl.Normal Co2 de 699 ytl.Bu arada Cutsom X in 1.60 olanının yeşil ağaç deseni de çok güzelmiş...

hmm bende t6 ve co2 aldım daha dogrusu almadım hedıye geldı ama bayagı fıyatları yuksekmıs bendekı ısyha bı board burtonun sıtesındekının aynısı baglamalar co2 normal t6nın est bulabılseydım cok guzel olacaktı bıde co2 est off offf yemede yanında yat ama sımdı benımde ıhıtyacım sadece bot var benı marka modellerden haberdar edersen sevırım tskler

Burton T6 & Burton Co2

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler