freestyle/freeride ski - Sayfa 10
Sayfa 10/14 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
131 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: freestyle/freeride ski

Ziyaretçi

Standart Cevap: freestyle/freeride ski

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    firma tarafından freestyle olarak konumlandırılmış babacım... hatta backcountry-freestyle... simetrik olmasa da arkadaşımızın istediği gibi twintip...
    elan a baktım haklısın abicim..yakışıklı bir modelmiş üstelik...

benim bildiğim kadarıyla twintipler arasındaki fiyat kalite oranında en iyi kayaklardan biri slingshot tipi değişti resmi sitesindeki geçen sene modeli ama bu seneki de yakışıklı backcountry yapan arkadaşlara ben özellikle armadanın modellerini tavsiye ederim benim kuzenim yurtdışında yaşadığından bir çok markada bir çok modeli denedi ama memnun kaldığı tek memnun kaldığı armada'nın arv modeli diyebilirim çok esnek ve hafif ama fiyatı bayağı tuzluydu diğerlerine oranla tabii bajsetiğim fiyat amerika fiyatı ne yazık ki türkiyede olmayan bir marka diye biliyorum gerçi olsaydı fiyatları uçardı o kesin elanı bulamıyoruz peki k2leri marintek firması getiriyormuş silencer veya kungfujas getiriyor mu?bunu bilen biri cvp yazarsa sevinirim...

şu anda EXTREME tv de müthiş bir iniş var mükemmel görüntüler seyredin diyorum başkada bir şey demiyorum size
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Arkadaşlar,

İstanbul'da kapsamlı olarak freestyle/freeride kayak satan nereleri vardır..?..bilgisi olan var mı..?

Ziyaretçi

Alıntı la_hawle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

İstanbul'da kapsamlı olarak freestyle/freeride kayak satan nereleri vardır..?..bilgisi olan var mı..?
    proshop
    slolomsport 216 368 77 28
    ansal spor
    dünya spor
    spx
    4.levent seyrantepe kapalı ust gecıde yakın maxtreme sport ve salomon outlet

Arkadaşlar,
    La hawle cim, Istanbul a geldiğinde SPX Kızıltoprak ta bir buluşma yaparız, hem istediğin ürünlere bakarsın hemde birlikte çay kahve içeriz

Arkadaşlar,

Eveeeet eveeet öngörülerim gerçek oluyor, freeski Türkiyede giderek gelişiyor

la_hawle, kapsamlı olarak satan yer bulmak maalesef hala zor. Ancak sana tavsiyem Proshop ve eskiden Scuba olan ama şimdi Marintek olan Kızıltopraktaki dükkan.

Prosohop'ta Fischer bulabilirsin, ayrıca yukarda da yazıyor, elinde bir adet Atomic Coax var, gayet güzel powder ağırlıklı "versatile" diye tasvir edeceğim bir kayak.

Marintek, Dynastar, K2 ve Scott'ın birkaç modelini satıyordu hatta site üyelerimizden birine tavsiye etmiştim kendisi K2 Pontoon almıştı.

Ben sporty's Suadiyeden zamanında K2 Seth almıştım. K2 Coomba vardı, satıldı.

Daha önce Slalom Sport'tan Blizzard Titan 9 almıştım, şu anda ellerinde 171 Reason ve 171 Answer olması lazım. Reason iyi bir park kayağı.

SPX Rossi S5 ve S3 getirdi daha önce, S5'lerden birini yine sitemizden Çoşkun aldı, S3'lerden birinide emre (sanırım emreydi ismi) aldı. Bakalım, umarım SPX önümüzdeki sezonlarda daha fazla çeşit getirir, geçen sene bişey yoktu.

Naçizane tavsiyem, kışın kaymak için yurtdışına bir git, hem kay, hemde dönerken yeni bir kayakla dön hem çok daha ucuz hemde çok daha fazla opsiyonun olur.

Ha buarada bir arkadaş 171 Rossignol Scratch satıyor, buraya da üyeydi ama nickini hatırlayamadım, bende mail adresi var, ilgilenirsen haber ver.
    Haazırım haaazırım

umarım daha da iyiye gider kendimi türkiyede freestyle kayan az kişiden biri olduğum için şanslı hissediyorum inş. bu yönde daha fazla gelişip türkiyede de yaygınlaşmasını sağlarım ,sağlarız...

Sizce yeni nesil markalardan hangisini Türkiye'ye getirelim? Armada, Line, 4front, Coreupt, Movement, Amplid vs ne dersiniz?

Sayfa 10/14 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon