[Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Saklıkent Kayak Merkezi - Sayfa 12
Sayfa 12/27 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
263 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Saklıkent Kayak Merkezi

Standart Ynt: saklıkent son durum ???

ooooo baya kalabalık olucak anlasılan super
    Board&nbsp; &nbsp;&nbsp; : Head Matrix Black &nbsp; L151 - W24.6<br />Bağlama : Head P3<br />Botlar&nbsp; &nbsp;&nbsp; : Head Black

Günlük fiyat neden her geçen gün artıyor?

İlk aradığımda isa abi board ve kayak için 30 dedi, pazar günü gittik fiyat 40 olmuş... Şimdi ise 50 diyenler var...

Geçen hafta içinde erdemle görüştüm günlük skipass fiyatı olarak 25 dedi sonra isa abi 35 dedi pazar günü gittiğimizdeyse fiyat 40 olmuştu...

Davraz ve diğer kayak pistlerinde kar olmaması saklıkent işletmecileri tarafından değerlendiriliyor mu? Eğer şuan böyleyse emin olsunlar ki davraza yeterli miktarda kar yağarsa 30 değil 15e bile kiralayacak müşteri bulamazlar...
    Hayat aldığınız nefes miktarından ibaret değildir,nefesinizi kesen anların toplamıdır.

Önder GENÇ A Rh(+) ANTALYA/Merkez

Board :Burton CUSTOM
    Bot&Bağlama :Flow Flite1

Geçenlerde bende bu sektörde önemli konumdaki biriyle toplantıdaydım , uludağ 2. bölge nin 40 ytl fiyatının daha da artabileceğini söyledi , inşallah böyle şeyler yapmazlar. Sanırım sezonu açtıktan sonra gelen talebe göre fiyatları tekrar ayarlıyorlar :(

Önder işin açıkcası Saklıkent yerine Davraz daha mantıklı gözüküyor. Yol-mesafe aynı zaten. Daha güzel tesisler ve daha iyi hizmet. Davraz'a kar düşer düşmez bir daha Saklıkent'e gidiceğimi sanmıyorum açıkcası...
    There must be some kind of way out of here

Yani saklıkent yanıbaşımız diyoruz ama kiminle konuşmuşsam gidiş süresi neredeyse aynı diyor... Eğer aynı sürede davraza gidiyorsak ve davrazda sezonu açarsa saklıkent sezonu kapattı demektir...

Yolun nekadar rezalet olduğunu pazar günü gördük... Bazı yerler resmen köstebek yuvasına dönmüş... hadi yeni asfalt dökemiyorsun anladıkta neden çukurlara yama yapmıyorsunuz... yarın giderken yine çukurlara girmemek için cambazlıklar yapıcaz...
    Hayat aldığınız nefes miktarından ibaret değildir,nefesinizi kesen anların toplamıdır.

Önder GENÇ A Rh(+) ANTALYA/Merkez

Board :Burton CUSTOM
    Bot&Bağlama :Flow Flite1

kesinlikle bende davraz diyorum saklıkente,yoldan dolayı çok yavaş gidiyorsun ve buda yolu iyice uzatıyor ..
    ama yinede bugün gidebilcek durumda olsaydım sırf board uğruna bende saklıkentte olabilirdim ;D

bugün nasıldı?
    haber verin
    snow up your life.......

yol durumu bakımından davrazın yoluna dıyecek yok dogrusu ne cukur war ne de bozukluk kar yagdıktan sonra hemen temızlıolar ve yolu acıolar helal olsun ;D
    Ok@n Güzelc@n
    Isparta-İzmir
    FoRuM JP WaLKeR

okan sen saklıkente gittinmı?bugünmı?
    snow up your life.......

Alıntı roxy Nickli Üyeden Alıntı
    okan sen saklıkente gittinmı?bugünmı?
    hayır ben gıtmedım!! subata kadar da gıdemem heralde bı yere!!
    Ok@n Güzelc@n
    Isparta-İzmir
    FoRuM JP WaLKeR

Sayfa 12/27 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon