Flow
Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Flow

Standart Flow

board-- Flow Quantum
    baglama -- Flow Flex4
    bot -- Forum
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Standart Ynt: Flow

harika bişi bu.
    senin düzenlemene gerek kalmayacak valla:D

hayırlı olsun tekrardan nice kayak günlerine.
    sadece snowboard...

Teşekkürler,
    Bu modelden 3 tane getirilmiş bana söylenilene göre bende görünce çok begenmiştim

FLOW dünyanın önde gelen snowboard markalarından biri olup; en önemli unsur kimin ne malzeme kullandıgı diil kişiye özel malzemedir.

2007 Flowlar gercekten süper özellikle Quantum ve Flow Team 2007 bu sene flow'un hitleri ve Flow baglamalarda bu sene devrim var.....
    E=mc2
    1975-Istanbul
    Board: Burton Fix 55mg 2009
    Bindings: Burton Mission 2009
    Boots: Flow One

board=flow merc
    bot=flow decade
    baglama=flow flite2
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

snowstorm senin board çok gsl ya baya beğeniorum satıcak olursan haberim olsun :p :P
    //kayak spordur  SnowBoard SANAT//

Palmer Crown
    Drake Matrix
    Northwave Reset Boa

Ha bu arada eski bir snow kullanıcısıyım FR-11 kullanırdım hatta Türkiyede ilk kullananlardan biriyim diyebilirim. Değiştiricektim Türkiyede istediğim model olmadığı için getirtme şansım da olmadığı için klasik bağlamaya döndüm bunları eskitiyorum şu anda memnunum ama tabii Flowlar inanılmaz rahat onlar gibi değil
    İlk aldığım sıralarda herkes üfürüp duruyordu yok efendim bunlar bağlama diilmiş, gerçek snowboardcu strap bağlama kullanırmış, yeterince destek vermiyomuş vs. Kısmet o ya tam da ertesi sene Flowlarım ve ben Courchevel de bulduk kendimizi siyah miyah dümdüz gittim ne bir vidası attı ne birşey.. Zaten o senelerden itibaren de inanılmaz satmaya başladı dünya çapında. Hala aklımda bir sonraki sete mutlaka alıcam muhtemelen NXT serisi aslında gözüm Team de Bir not daha 24 senedir windsurf yapan araştırmacı bir kişilik olarak yaw kimin bu flow kimin nesidir diye araştırırken birde baktım ki Neil Pryde yelkenleri de üreten grubun bir şirketi. (Neil Pryde üzerine yelken tanımam) zaten bunu öğrenince direkt olarak almıştım.

Alıntı dagdeviren Nickli Üyeden Alıntı
    snowstorm senin board çok gsl ya baya beğeniorum satıcak olursan haberim olsun :p :P
    Valla boardumun ne çok taliplisi varmış haberim yokmuş :P Ben bu boarda geçen sene 1500 YTL saydım , 15 sene kullanmazsam içime oturur valla :P
    Şaka bir yana boardumdan gerçekten çok memnunum ama güzel bir teklif gelirse düşünebillirim malum evde tadilat yapıyom para lazım :P :P ;D

Alıntı flow member Nickli Üyeden Alıntı
    board=flow merc
    bot=flow decade
    baglama=flow flite2
    BU FLOW MERC'İN KAÇ BASE OLDUĞUNU BİLEN WARMI ACEBAA???

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler