Ynt: Kartutkusu Anında Görüntü Showda
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Ynt: Kartutkusu Anında Görüntü Showda

Standart Ynt: Kartutkusu Anında Görüntü Showda

merhaba arkadaslar.
    uyelik kıdemi olarak bende rubber duck kadar eskiyim. ama aktifliğime bakacak olursanız beni hiçbiriniz tanımazsınız. bende my dream snowboard gibi bir üyenizim anlayacagınız.yani paylasımlarımızı dağa yönelik yaptım hep. bir çok organizasyonunuza da katıldım. çok teşekür ederim.
    sonucta kazanan kayak sporu olurken biz site sakinleri de bundan hat seviyede faydalandık . o yüzden bilinçsiz bir şekilde hemen her siteye üye olmaya çalıstım. ama bunların arasından sıyrılan site önce sizinkiydi, arkasından ayrılan arkadaslarınızın sitesine üye oldum. isimlerini söylemekte kusur görmüyorum umarım sizde bu konuda tepki vermzsiniz. skici....biz ( malum isimleri zaten tepkiye maruz )

oradaki herkesi buradan tanıyorum. hepsiyle 1 yada 2 cumle kurmuslugum vardı. sanırım burada bir kac sorun olmus. inanın konuyu zerre kadar bilmiyorum. ilgilenmiyorumda. onlarda bununla ilgili soru dahi sorulsa konusmuyorlar. bende bunda ekstra hoşalnıyorum. çünkü amacım belli. ama su kadarını söylemekte yarar görüyorum. o arkadaslarda bu işi en az sizin kadar cok ciddiye alıyorlar. kar olmadıgı için organizasyon konusunun üzerine düşüyorlar haklı olarak. üyelik sayısı önemli sonuc olarak. çünkü organizasyonları yaparken biliyorum bizi hedefimize ulastıracak olan asıl şey bu. özellikle okan bayulgenden sonra üyelik sayılarında artış oldu. umarım aynı etki fox tv den sonra buradada olmustur. bu hafta skici...biz beyaz showda olacakmıs. umarım üye sayıları daha da artar. daglarda ve alısverişlerde ciddi indirimler almaya basladılar. bunlarında hepsi dogru kişilerin dogru kişilerle görüşmesiyle oluyor. ama en buyuk etmen kesinlikle temsil ettiğimiz kesimin adet sayısı. işletmeler bu haklar kime verilmiş diye bakmazlar. sonucta eninde sonunda kazanlar yine onlar.

sonucta bu siteye uye olan herkes benimkine benzer amaclarla uye oldu. bu konuda hher iki siteye de elimden gelen butun destegi yapmaya kendi adıma hazırım. benze sizlerde yöneticiler olarak birbirinizi desteklemelisiniz. sonucta bizler sagı ya da solu desteklemiyoruz. harekatın bir adı varsa "beyaz harekat" olmalı. kimse taraf secmek zorunda değil. ben beni uludaga kartalkayaya en uygun fiyatlı ve en gusel imkanlarla götürebilecek kim varsa onunla giderim. maddiyatcı değilim olmadım da. sonucta hiçkimse bu oluşumları para kazanayım diye yapmıyor. hepimiz iş güç sahibiyiz.

ben sadece aranıza dagdan baska biryerde katılamayan biri olarak sizlerden ne beklediğimi yazmak istedim. umarım kimsenin keyfini kaçırmamışımdır.

karlarda görüşmek üzere.

Standart Ynt: Ynt: Kartutkusu Anında Görüntü Showda

verdiğin linke baktım. ama dedim ya ne yaptıklarını bilmiyorum. sahsi fikrimi sorarsan dogru hareketler degil bunlar. ama dedimya ben sizlere sadece özür dileyerek kar sezonunda katılabiliyorum. bunlardan haberim yoktu. genelde tur sayfalarına yada kar alarmlarına bakıyorum. umarım iki tarafta da hatta bir cok sitede üye olmam sıkıntı yaratmaz
    beyaz harekata da devam edelim. kar duası içinde evden hatim ederek katılıcam.

Bu Konudaki Etiketler