Snowboard mu ? Kayak mı ?

Sonuçlar: sizin tercihiniz hangisi?

Katılımcı sayısı
521. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kayak

209 40.12%
  • snowboard

312 59.88%
  • snowblade

0 0%
  • snowbike

0 0%
Sayfa 1/144 1231151101 ... SonSon
1437 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Snowboard mu ? Kayak mı ?

Alıntı snowrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boardla yapilan sporlar skateboard, snowboard, wakeboard, sörf, snowkite, kitesörf, flyboard. kayak yada benzeri iki tahtayla yapilanlar?
    kayak, kayakli kosu, su kayagi, cim kayagi, kite kayak, kite su kayagi...

akrabalar: paten, buz pateni, buz hokeyi...

Standart Snowboard mu ? Kayak mı ?

zevkler ve renkler tabiki tartışılmaz forumu okumayada yeni başladım ama gördüğüm kadarıyla forumda büyük bi çoğunluk snowboardı tercih ediyorbenim kişisel tercihim kayaktan yana.
    Yırtarak geçiyor kalbimizden hayatı da törpüleyen zaman şuramızda bir şey var acıya benzer umuda benzer böyle günlerde her şey hem acıya hem umuda benzer...

Erzurum Beyi Baki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ynt: Snowboard mu ? Kayak mı ?

kayak +1

hadi tartısalım ;D ;D
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

tabiki boardd

Viva Board ;D
    &quot;Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alıskanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.&quot;<br />M.Kemal ATATÜRK

kayak olmasaydı snowboard olmazdı.tabiki kayak.ben kayağa başladığımda board daha icat edilmemişti :D
    Yaşar ÖZCAN<br />A(rh+)<br />şişli-istanbul<br />************************<br />En uzak mesafe ne Afrika&#39;dır,<br />Ne Çin, Ne Hindistan,<br />Ne seyyareler<br />Ne de yıldızlar geceleri ışıldayan…<br />En uzak mesafe iki kafa arasındaki mesafedir..<br />Birbirini anlamayan..<br />Can Yücel

Alıntı simsiyah34 Nickli Üyeden Alıntı
    kayak olmasaydı snowboard olmazdı.tabiki kayak.ben kayağa başladığımda board daha icat edilmemişti :D
    muhaha sene kac acaba ben merak ettım uanı 1960larda board ıcad edıldıne gore
    BURTON UNİNC 152
    BURTON CUSTOM BİNDİNG
    FORUM DESTOYER BOT
    KARTALKAYA SNOW PARK

kayak
    _SaLoMoN AeRo X_<br />&nbsp;&nbsp; Bindings: Z12<br /> Boots: İmpacT PrO<br /><br />_._KaR tUtKuNu._._<br />Berat ADALI&nbsp; İslambol

Alıntı uninc Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı simsiyah34 Nickli Üyeden Alıntı
    muhaha sene kac acaba ben merak ettım uanı 1960larda board ıcad edıldıne gore
    haklısın ama bizim dağlarımıza çok geç geldi.
    Yaşar ÖZCAN<br />A(rh+)<br />şişli-istanbul<br />************************<br />En uzak mesafe ne Afrika&#39;dır,<br />Ne Çin, Ne Hindistan,<br />Ne seyyareler<br />Ne de yıldızlar geceleri ışıldayan…<br />En uzak mesafe iki kafa arasındaki mesafedir..<br />Birbirini anlamayan..<br />Can Yücel

Sayfa 1/144 1231151101 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler