Snowboard mu ? Kayak mı ? - Sayfa 3

Sonuçlar: sizin tercihiniz hangisi?

Katılımcı sayısı
521. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kayak

209 40.12%
  • snowboard

312 59.88%
  • snowblade

0 0%
  • snowbike

0 0%
Sayfa 3/144 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
1437 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Snowboard mu ? Kayak mı ?

Standart Ynt: Snowboard mu ? Kayak mı ?

11 Sene kayakcılıkdan sonra SnowBord la tanışacağım bakalım .. bundan sonraki sezonlarıda bordla geçireceğimi tahmin ediyorum
    Start!

Alıntı RebeL Nickli Üyeden Alıntı
    11 Sene kayakcılıkdan sonra SnowBord la tanışacağım bakalım .. bundan sonraki sezonlarıda bordla geçireceğimi tahmin ediyorum
    tahmınınde yanılmıyorsun yavrum ;D ben sana butun incelıklerini ögretecem merak etme 8) ;D ;D
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

board mı kayakmı?
    mercedesmi bmwmi?
    yapıkredimi garantimi?
    uludağmı kartalkayamı?
    rossignolmü atomicmi?
    opel astramı ford focusmu?
    michelinmi goodyearmi?
    nokiamı samsungmu?

tamamen kişiseldir bunlar... ben 21 yıldır kayak ile kayıyorum. geçen yıl board da yaptım hemde baya ilerlettim... ama ben beğenmedim... ikisinide denemek lazım öyle konuşmak lazım... ben ikisinide denedim kayak derim... sevgiler...

bende denedım kayagı ;D cok basit oldugu ıcın hıc ugraşmaya degmez önune gelen kayar dıye göze daha cok hıtap eden ve ustune bındıgınde özgurlugu doya doya yaşayabılıcegım boardu seçtim , iyikide seçmişimm ;D paten karsızda yapılır diip yenı bı polemik yaratıyorum :P ;D
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

Alıntı Musdy! Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı RebeL Nickli Üyeden Alıntı
    tahmınınde yanılmıyorsun yavrum ;D ben sana butun incelıklerini ögretecem merak etme 8) ;D ;D

denize düşen yılana sarılır misali ben senden incelikleri değilde başlama modunu öğretirsen sevinirim diğer incelikleri başkasından öğrenmeyi tercih ederim ;D

Alıntı Rossi Nickli Üyeden Alıntı
    board mı kayakmı?
    mercedesmi bmwmi?
    yapıkredimi garantimi?
    uludağmı kartalkayamı?
    rossignolmü atomicmi?
    michelinmi goodyearmi?
    nokiamı samsungmu?

tamamen kişiseldir bunlar... ben 21 yıldır kayak ile kayıyorum. geçen yıl board da yaptım hemde baya ilerlettim... ama ben beğenmedim... ikisinide denemek lazım öyle konuşmak lazım... ben ikisinide denedim kayak derim... sevgiler...

Doğru söylüyorsun renkler ve zevkler tartışılmaz
    Start!

Bord a geçmemin tek sebebi kayakda bir sürü mazeme var onlar sıkıyo beni bordda ise tek alet ve en fazla 4 5 teknik var bakalım başlamadan pek yorum yapmak istemiyorum
    Start!

evet mustafa haklısın bencede board freeride hatta ride for free desek daha doğru... ne biliym ben paranoyak bir insan olduğum için belkide... yada süratten de olabilir belki...

est. paranoyaklıkla alakası yok bıraz daha genç işi denebılır ama maşallah ruzgarınla savurdugun boardcuları hesaba katarsak sende genç ruhlu bi abimizsin ;D

yok ya o savurma işin geyiği zaten...

şaka bir yana, ben boardda açıkçası kendimi pek güvende hissedemedim... ayrıca dediğim gibi hızlı gidemedim bir türlü... o da çok zevkli ama sarmadı be mustafa kardeşim...

Alıntı Rossi Nickli Üyeden Alıntı
    board mı kayakmı?
    mercedesmi bmwmi?
    yapıkredimi garantimi?
    uludağmı kartalkayamı?
    rossignolmü atomicmi?
    michelinmi goodyearmi?
    nokiamı samsungmu?
    budur sahsen kayak.. bolkarda bi ayrı zevkli tabi kayagınız uygunsa
    Haazırım haaazırım