Snowboard mu ? Kayak mı ? - Sayfa 72

Sonuçlar: sizin tercihiniz hangisi?

Katılımcı sayısı
521. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kayak

209 40.12%
  • snowboard

312 59.88%
  • snowblade

0 0%
  • snowbike

0 0%
Sayfa 72/144 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
1437 sonuçtan 711 ile 720 arası

Konu: Snowboard mu ? Kayak mı ?

Standart Cevap: Snowboard mu ? Kayak mı ?

Alıntı murat82li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağol kağan,biz aramızda tatlı sert konuşup ekmek kadayıfına bağlamıştık olayı, ama tanımadığım alakasız insanlar benim eğitim durumuma kadar yorum yapmış oldu,
    Murat kendi üzerime alınmadan şunu belirtmek isterim.Burası bir forum. Herkes saygı sınırları içerisinde düşüncelerini yazabilir. Fakat kişiler ancak yazdıkları seviyede karşılık alırlar. Kağan ile kişisel olarak görüşme yapmak isterseniz Özel mesajlajma sistemini yada MSN ICQ AOL gibi anlık ileti sistemlerini kullanabilirsiniz. İyi forumlar :wink:
    There must be some kind of way out of here

Ziyaretçi

Alıntı murat82li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağol kağan,biz aramızda tatlı sert konuşup ekmek kadayıfına bağlamıştık olayı, ama tanımadığım alakasız insanlar benim eğitim durumuma kadar yorum yapmış oldu,
    Ama Murat..sen sadece "tamam... okunması , anlaşılması zor oluyorsa dikkat ederim" desen ...o iş de tatlıya bağlanacak zaten...:001_smile:

Alıntı Kutay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin o extreme zannettiğin board'u daha ilk kez ayağına takan çoğu kişi 2. gününde kayabilmeye başlıyor.
    2.gününde kayak ile kayabilen pek insan göremezsin çünkü board kadar kolay alışılabilen bir şey değildir.
    sen board yaptığın için board sana extreme geliyor sanırım, yada way be herkes board yapamaz ben yetenekliyim galiba modundasın sanırım kendince.
    ama bi kayak yapmayı denede, kendini ne kadar beceriksiz hissedeceğini kendin gör.
    bu yakışıklı bır uslup mu? ben boyle dusunuyorum dıye nedır bu curutme cabası ve en son atık olayın baya bı kışısellesmesı

Ziyaretçi

Alıntı nuestra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat kendi üzerime alınmadan şunu belirtmek isterim.Burası bir forum. Herkes saygı sınırları içerisinde düşüncelerini yazabilir. Fakat kişiler ancak yazdıkları seviyede karşılık alırlar. Kağan ile kişisel olarak görüşme yapmak isterseniz Özel mesajlajma sistemini yada MSN ICQ AOL gibi anlık ileti sistemlerini kullanabilirsiniz. İyi forumlar :wink:
    haklısın nuestra..aklıma da gelmedi değil...ama "extreme" tarafı da yazıldığı için uzadı mevzu..konu kirliliği için özür dilerim

bence daha fazla uzatmanın bir anlamı yok. yazılan her olumlu/olumsuz cevap konuyu uzatacaktır.

snowboard mu kayak mı? ben snowboard diyorum
    iyi akşamlar efenim, yarın görüşmek üzere...

Ziyaretçi

Alıntı drunk bat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence daha fazla uzatmanın bir anlamı yok. yazılan her olumlu/olumsuz cevap konuyu uzatacaktır.

snowboard mu kayak mı? ben snowboard diyorum
    iyi akşamlar efenim, yarın görüşmek üzere...
    Druuuuuuuuuuunnkkkkkkkk..."şu karşıki dağdan ne kayılır beeee"

bende sadece bence snowboard extreme ama kayak değil demiştim, resmen saldırıya maruz kaldım,artık kesinlikle bana alıntı yaparak fıkrımı curutmeye calısanlara cevap vermemyı öğrendım,ben yle dusunmuyorum benım de fıkrım su deyıp bu konu uzerınde tartısmak ço baska kı bu platformun amacı da bu,

yazmıştım ama yine yazasım geldi SNOWBOARD

Öğrenmesi en zor olan en iyisi olacak olsa Çince diğer bütün dillerden daha iyi bir dil diyebilirdik.Zorluk bir gösterge değil...
    Ski: Salomon XWing 7
    Boot: Fischer Soma Viron 95 flex
    Helmet: Red Trace Goggle: Giro Root Gloves: Burton Goretex

İlker A. --İZMİR-- Arh(+)
    One life live it... Ski Forever...

tam ben geliyorum ve aksiyon bitiyor... olmaz ki kardeşim... :P :D :D :D

Bu Konudaki Etiketler