Snowboard mu ? Kayak mı ? - Sayfa 141

Sonuçlar: sizin tercihiniz hangisi?

Katılımcı sayısı
519. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kayak

208 40.08%
  • snowboard

311 59.92%
  • snowblade

0 0%
  • snowbike

0 0%
Sayfa 141/141 İlkİlk ... 4191131139140141
1408 sonuçtan 1.401 ile 1.408 arası

Konu: Snowboard mu ? Kayak mı ?

Standart Cevap: Snowboard mu ? Kayak mı ?

ayakların birbirinden bağımsız olması bana daha çok güven verdiği için kayak benim için daha güzel.. çok sıkıntı olursa kayak çıkıyor (son 5 senedir hiç yaşamadım) oda güzel.. acaba sağlık yönünden hangisi daha güvenli? bununla ilgili bir çalışma var mıdır?

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekledim hocam olmuş mu?
    Şaka yaptım ama iyi olmuş..Eline sağlık..
    Dünyada herşey için, medeniyet için, hayat için, başarı için, en hakiki mürşit bilimdir, fendir.
    M.Kemal Atatürk

Bu konuda bende bişiy demem lazım çatlarım. Dil üzerinden gidiyorum, kayak herhangi bir kelimenin fransızcası ise snowboard ingilizcesidir. Bu ingilizceyi hatta ispanyolca filan yapabilirim

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda bende bişiy demem lazım çatlarım. Dil üzerinden gidiyorum, kayak herhangi bir kelimenin fransızcası ise snowboard ingilizcesidir. Bu ingilizceyi hatta ispanyolca filan yapabilirim
    zuhahahahhahahahahahahaaa...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zuhahahahhahahahahahahaaa...

Acemi bir boardcu olarak tabiki kayak diyorum. Saka lan saka. Kayak mercedes ise, Snowboard ferraridir. Kayak takim elbiseyse, snowboard kot pantolondur. Kayak isvicreyse, snowboard amerikadir. Kayak ankaraysa, snowboard yozgattir, corumdur, sivasdir. Ey bu sanli vatanin kahraman askerlerii... ohm. Pardon kaptirdim bi an kendimi.

Alıntı adgu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acemi bir boardcu olarak tabiki kayak diyorum. Saka lan saka. Kayak mercedes ise, Snowboard ferraridir. Kayak takim elbiseyse, snowboard kot pantolondur. Kayak isvicreyse, snowboard amerikadir. Kayak ankaraysa, snowboard yozgattir, corumdur, sivasdir. Ey bu sanli vatanin kahraman askerlerii... ohm. Pardon kaptirdim bi an kendimi.

Bence macerayı daha fazla sevenler board'a yöneliyor. Kayak bana biraz resmi gibi geliyor Kayak sporunu seven tanıdığım bütün direktörler, müdürler, yöneticiler vs. hepsi de kayakçı

Bu Konudaki Etiketler