freestyle board yapan arkadaslar
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: freestyle board yapan arkadaslar

Standart freestyle board yapan arkadaslar

arkadaslar ben 4-5 senedir falan board yapiyorum, ama atlarken ziplarken ne bi teknik biliyorum nede bisey allah ne verdiyse hurra daliyorum gokyuzune, varmi usta arkadaslarimiz, bize teknik ogretecek yada yol gosterecek, yada ne bilim elinde guzel videolari olan paylasacak arkadaslarimiz. ?? kafamizi kolumuz kirmadan isallah

Standart Ynt: freestyle board yapan arkadaslar

_PıNaR_ Arkadaşımız var sitede. Eğitim DVD leri konusunda yardımcı olur sana. Ayrıca üyelik kartı ve boyun askısı da temin ediyor. Bundan başka sezon açıldığında birlikte yapılacak organizasyonlar var. Onlara katılırsan arkadaşlar da yardımcı olur sana. Dağlarda Kartutkusu üyesi olan herkesten de yardım isteyebilirsin çekinmeden.
    Sana bol karlı ve uzun bir sezon dilerim. Zirvelerde görüşmek üzere...
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

eyvallah saool bombadillo

eger bıyerde denk gelırsek dıger arkadaslar gb bende yardım edebılırm sana ..hıc yoktan hurra dıye dalmassın korkmassında yaptıgın hareketın adıyla bagıora bagıra atlarsın
    BURTON UNİNC 152
    BURTON CUSTOM BİNDİNG
    FORUM DESTOYER BOT
    KARTALKAYA SNOW PARK

ya arkadaslar fotolarinizi goruyorum butun boardcular ucuyor sanki ;D cok imrendim.bir teklif sunuyorum.kar yagdigi andan itibaren kartal kaya veya kartepeye hafta ici istanbuldan bana board ogretirken sIkIlmayacak ;D arkadaslari gunubirlik gidip gelmeye davet ediyorum. koray53@live.com tasiyici aparati alirsam 6 arkadas almamis olursam 5 arkadsin basimin ustunde yeri var. vallahi cok imrendim kesinlikle ogrenmek istiyorum.
    Blizzard Ski -Blizzard Blade <br />Atakoy/Istanbul<br />karadere/RiZE<br />Bikmisbroker<br />Bazı yıkılışlar daha parlak kalkışların teşvikçisidir. <br />( Shakespeare ) <br />top seslerinde al, zafer nidalarinda sat.<br />No Pain, No Gain!

temel egitimi alacagim gozunuz korkmasin arkadslar ;D ayakbagi oldugumu dusunurseniz birakip gidersiniz kesinlikle alinmam
    Blizzard Ski -Blizzard Blade <br />Atakoy/Istanbul<br />karadere/RiZE<br />Bikmisbroker<br />Bazı yıkılışlar daha parlak kalkışların teşvikçisidir. <br />( Shakespeare ) <br />top seslerinde al, zafer nidalarinda sat.<br />No Pain, No Gain!

walla snowblade ... iş gunumuze denk gelmedıgı muddetce ıllakı sıtemızden gelecek arkadaslar bulabılırsın MİSAL BEN ;D ;D ;D
    BURTON UNİNC 152
    BURTON CUSTOM BİNDİNG
    FORUM DESTOYER BOT
    KARTALKAYA SNOW PARK

uninc freestyle bir borsaci oldugum icin ;D ayrica boyle dansoz piyasalarda kagit alip yatmaktan baska sansim olmadigi icin ben her zaman hazirim size uyan zamani 1 gun onceden soyleyin basariz gideriz.ben daga cikinca dussede ciksada umurumdami dunya hahaha

Alıntı snowblade Nickli Üyeden Alıntı
    uninc freestyle bir borsaci oldugum icin ;D ayrica boyle dansoz piyasalarda kagit alip yatmaktan baska sansim olmadigi icin ben her zaman hazirim size uyan zamani 1 gun onceden soyleyin basariz gideriz.ben daga cikinca dussede ciksada umurumdami dunya hahaha

SUPER WALLA BEN MAGAZACI OLDUGUM ICIN GENELDE IZIN GUNUM HAFTA ICI OLUOR AMA ZAMANINA GOREDE AYAR CEKEBILIRIZ....
    BURTON UNİNC 152
    BURTON CUSTOM BİNDİNG
    FORUM DESTOYER BOT
    KARTALKAYA SNOW PARK

ozman bu haftasonu gidelim, baya iyi bilen bi kac arkadasda bizlere eslik etsin, havalarda nasil suzuluruz onu gorelm, ogrenelimm

Sayfa 1/4 123 ... SonSon