Uçak Firmaları,Kayak ve Snowboard İle Biniş Ücretleri Hakkında
Sayfa 1/9 123 ... SonSon
87 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Uçak Firmaları,Kayak ve Snowboard İle Biniş Ücretleri Hakkında

Standart Uçak Firmaları,Kayak ve Snowboard İle Biniş Ücretleri Hakkında

kimileriniz için komiğin ötesinde bi soru olabilirse de ben pek fazla uçağa binmediğimde bindiğimde de sırt çantamla bindiğimden yükün boyutları benim için bir sorun teşkil etmedi..
    arkadaşıma amerikadan snowboard getirtmek istersem çantası içindeyken kontuardan teslim alırlar mı? bildiğim kadarıyla yüklerin bi boyut aralığı var ve düşününce snowboard bu aralığın dışında kalıyo gibi..

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ynt: uçak ve snowboard

Bordu bilmiyorum ama Palandökene giderken kayak taşıyan gördüm.
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Erzurum Beyi Baki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

thy de problem çıkmıyor eşyalar tartıya gittiğinde görevliye kayak veya board olduğunu sölüyosunuz tartmıyolar ama kayağı veya board ı görevlinin eline vermeyin bandı siz yapıştırın ellerine aldıklarında ağırlıkta problem çıkarabilirler

arkadaşlar normal bagajınız ve board cantanız var diyelim neye göre ücret ödeniyor board için
    flow merc<br />flow flite2<br />flow rival

benim bildigim spor malzemesi oldugu için sorun cıkmıyo, hatta en ucuz ve bu konuda sorun cıkartabilcek easyjette bile cok ufak bi ucret karsılıgında getırebılıyoun.. ben kanadadan yanımda 6 tane hokey sopası getırmıstım sorun cıkmamıstı

extreme ornek: ingiltereden kano getiren arkadasım olmustu
    Haazırım haaazırım

Alıntı conrad Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar normal bagajınız ve board cantanız var diyelim neye göre ücret ödeniyor board için
    o konuda firmalar degisiyo, mesela THY'de belirtirsen kayak veya board oldugunu,spor malzemesi kategorisine girdigi icin sorun cıkmıyo. ha pegasus dersen o ayrı, normal canta olarak gordukleri icin, kontuarda derdımı anlatana kadar ucagı kacırcaktım. bazı fırmalarda bildigim kadarıyla cok ufak bi ucretlendırme yapabiliyolar
    Haazırım haaazırım

Bu tip malzemeler için hiçbir havayolu firması taşıma ücreti alamaz diye biliyorum, kişisel spor malzemesine girdiğinden dolayı...
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

THY 1 çift malzeme için ücret almıyor fakat, daha çok kayak ya da board taşınıcaksa ücret istiyor, ayakkabılardan da ücret almıyorlar ayrı bi çantada olsalar bile, zaten kayak veya board olduğunu belirttiğinizde farklı bir şekilde taşıyolar uçağa, valizlerle beraber aynı yerden göndermiyorlar

Alıntı sygnylmz Nickli Üyeden Alıntı
    Bu tip malzemeler için hiçbir havayolu firması taşıma ücreti alamaz diye biliyorum, kişisel spor malzemesine girdiğinden dolayı...
    bende oyle bilirdim, ta ki bu yaz easyjet kullanana kadar ;D bilet alırken soruyolar yanında kayak veya board olup olmayacagını
    Haazırım haaazırım

Yurtdışı uçuşlarda kayak veya board takımının dışında bir bavulunuz daha varsa mutlaka ek ücret ödetiyorlar. Bir kiloyu bile sorun ediyorlar. Ama benim board çantam 2 board ve 2 çift ayakkabı ve 2 kıyafet alabiliyor ve diğer ihtiyaçlarımızı da bir bavul yapıp 2 kişi sorunsuz binebiliyoruz.
    Bir de kilo fazlası konusunda THY diğer havayollarına göre daha anlayışlı davranıyor. (Belki diğer havayolları da kendi vatandaşlarına anlayışlı davranıyor olabilir tabi. Bilemeyiz...)
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

Sayfa 1/9 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler