MEB.ILGAZ KAYAK KAMPI
Sayfa 1/20 12311 ... SonSon
191 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: MEB.ILGAZ KAYAK KAMPI

Standart MEB.ILGAZ KAYAK KAMPI

Arkadaşlar MEB OBESİD KAMPLAR ŞUBESİ(Milli Eğitim Bakanlığı Okul İçi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Dairesi Kamplar Şube Müdürlüğü) tarafından 2001 yılından bu yana her yıl sömestre tatilinde kız ve erkek öğrenciler için Ilgaz da kayak kampı düzenleniyor,Ilgaz Kayak Merkezine 28 km.uzaklıkta olan Kastamonu Yolkonak Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisimizde 7 günlük kamp düzenleniyor,6 gün ılgaz kayak merkezine sabah gidilip akşam saat 16.00-17.00 arası tesisimize dönüş yapılıyor.7 günlük bu kampın maliyeti :gidiş geliş yol dahil tüm masraflar 300-350 YTL civarında tutuyor,bu rakama :konaklama+beslenme+kayak kirası+lift ücreti+kayak merkezine gidiş geliş+öğrencinin harçlığı vs.masrafları dahil.Bu miktarı karşılayabilecek tanıdığınız Lise öğrencisi varsa okullarından başvuruda bulunsunlar kış kampı için.veya benimle irtibata geçsinler tel:05056374554.
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Standart Ynt: MEB.ILGAZ KAYAK KAMPI

ayrıca akşamları tesisimizde yaptığımız aktiviteler 5 yıldızlı otullerde yoktur onuda belirteyim
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

kayak yapmak isteyen veya kayağı seven ama ekonomik olanakları fazla elverişli olmayan lise öğrencileri için çok iyi bir fırsat.7 gün kayak tatili 300-350 ytl iyi değilmi arkadaşlar,bu arada tesisimizin odalarının tamamı 3 kişilik konforlu odalardır.
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

üniversite öğrencileride dahil olsaydı keşke ;D
    flow merc<br />flow flite2<br />flow rival

24 saat sıcak su+açık büfe kahvaltı+öğle yemeği+akşam yemeği+ve yatak için öğrencilerimizin devlete katkı bedeli olarak ödediği para ise :85 ytl ve bu para da 300-350 ytl lik fiyatın içinde
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı conrad Nickli Üyeden Alıntı
    üniversite öğrencileride dahil olsaydı keşke ;D
    maalesef üniv.öğrencilerine yok.ama çok isterdi m ekonomik açıdan çok uygun
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

kampa gelen öğrencilerimve ben :D
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

;D resim eklemeyi pınar dan öğrendim valla güsel olmuş ama çoook büyük gör ünüyo resmin tamamına bakmak için boyutu ne yapcaspınar onu söylemedin :D :D :D
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

ellerine sağlık güzel olmuş tşk ederim
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

bu kamptan sonra ellerinde lisans i olacakmi ?
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

Sayfa 1/20 12311 ... SonSon