Kar maskesi
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
56 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kar maskesi

Standart Kar maskesi

slm, kask ile birlikte çok soğuk havalarda giymek için ince ama kuvvetli bir kar maskesi nerden bulabilirim, ya da kullanan var mı aramızda? sonuçta giydikten sonra kask ın baskı yapmasını istemiyorum..... ???
    FTWO Sonic Board<br />FTWO Mondo Lx Bindings<br />Rossingol Crank Boots<br /><br />Onursal Kaymakçı 1981 B Rh(+) İstanbul

Standart Ynt: kar maskesi

Geçen hafta Tchibodan aldım 9.90 dı. Ama kalmışmıdır bilmem
    Erhan Yılmaz<br />1980 AB ( RH+)<br />İstanbul

Onur, neopren kar maskeleri satılıyor. Geçen sene Topkapı'daki Hanspor'da görmüştüm.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

kaskın altına kar maskesi takman bence hiç iyi olmaz
    kask ile birlikte gerçekten pişirir
    onun yerine kafana yarım drifit kumaslardan yapılan berelerden
    agız ve boynuna ise koruyuculardan kullanman daha mantıklı
    Meet my girl Josephine and her sexy friends..
    Palmer Honeycomb 164-
    Drake Podium-
    Northwave T-Track-

tchibo nun kar maskesinden bende var gecen sene almıştım ama oldukca kalın polar bir maske o, öyle bişey istemiyorum ince olması gerekli, tabi yarım bişey takmak daha mantıklı gibi ??? aslında buz kesen havalarda kullanmayı planlıyorum zaten.

internette bir iki ürün gördüm ama nasıl bişey emin degilim, belkii kullanan vardır diye düşünmüştüm... yine de tşk ler.. bilgisi olan olursa haber verirse sevinirim.
    FTWO Sonic Board<br />FTWO Mondo Lx Bindings<br />Rossingol Crank Boots<br /><br />Onursal Kaymakçı 1981 B Rh(+) İstanbul

Tchibo dan bende kar maskesi almıştım , çok terletiyor ve havasız bırakıyor. Azcık daha para verip mutlaka daha kaliteli bişey alın sonra atıyosunuz :P

Ben yuzu tamamen örten değilde , boyundan buruna kadar örten çok kaliteli bişey arıyorum bilen görenlerin bilgisine

ben uludağ da kervansarayın altındaki şampiyon kayak evinden aldım ve inanılmaz memnunum
    aynısını slalom sportta da gordum ama kalite kısmını bilemem
    cunku benimki ne leke yapıyor ne koku
    Meet my girl Josephine and her sexy friends..
    Palmer Honeycomb 164-
    Drake Podium-
    Northwave T-Track-

ok
    Ziyaretçi

Alıntı SnowStorm Nickli Üyeden Alıntı
    Tchibo dan bende kar maskesi almıştım , çok terletiyor ve havasız bırakıyor. Azcık daha para verip mutlaka daha kaliteli bişey alın sonra atıyosunuz :P

Ben yuzu tamamen örten değilde , boyundan buruna kadar örten çok kaliteli bişey arıyorum bilen görenlerin bilgisine
    bahçelievler outlet te vadı burna kadar olan

Alıntı SnowStorm Nickli Üyeden Alıntı

Boss a katılıyorum bence maskede pek ucuza kaçmayın bazı maskelerde ilerde cilt sorunları çıkabiliyor şahsen ben tanık olduğum oldu 10 20 lira verip daha iyisini almak daha mantıklı ...
    Start!

istanbuldaysan kadıköy rıhtım tarafında kadıköy çarşısı var. orda dolu asker malzeme satan yerler var.
    dolu maske vardı göz ucuyla gördüğüm kadarıyla fakat kalitesi nedir fiyatı nedir hiç fikrim yok.

Sayfa 1/6 123 ... SonSon