goggle
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: goggle

ok
    Ziyaretçi

Standart goggle

arkdaşlar goggle fiyatları ne durumda

ANON Helix Mirror BLACK Goggles $100 + Amber Lense diye bişi buldum 90$ a geliyo iyimidir kötümüdür anlamam bu zamana kadar gerekte duymadım ama oldukça gerekliymi goggle

resim de bu

Standart Ynt: goggle

nerden buldun ebaymi

ok
    Ziyaretçi

evet ;D abi cevap yazaydın yaw fikir olurdu

benim de google a ihtiyacım var. ebay alternatifini de düşünüyorum bot aldım ilk alışverişim olarak gümrükte bekliyo şu an heyecan dorukta=)..

http://www.sahibinden.com/_carrera_k...XQQdisplayitem

suna rastladIm şimdi ürünle ilgili soru sordum bi sürü .. nedir ne değildir diye. carrera iyi bi marka diye biliyorum . bi de çift camsa dadundan yenmez=)
    Board ..&nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Twin<br />Bindings..&nbsp; Burton P1<br />Boots ..&nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Ruler

yaw bende bi google alayım diyorum ama öle ebay, kargo fln beni gerer, normalde gözlükle kayıyorum, ama sisde sıkıntı oluyor, sarı vizörlü bişiler alayım diorum ama ne UV koruması dışında ne aramam gerekir bilemedim, biraz yönlendirirseniz sevinirim.
    S. Can GÜLOĞLU
    20.11.1982 / Ankara
    A rh(+)
    Elan-MagFire

Alıntı snare Nickli Üyeden Alıntı
    gectigimiz hafta smith marka goggle aldım daha kullanmak nasip olmadı ama..
    alacak arkadaslar anti fog,UV ve cift lensli olmasına dikkat etsinler gercekten digerleriyle karsılastırınca kullanıs acısından fark ediyor ve bildgm kadarıyla da turuncu lensli olanlar siste daha rahat bir gorus yakalamanızı saglıyor...
    +1
    Özcan ŞİRİN&nbsp;1975 B.çekmece/İstanbul<br />A Rh (+)<br /><br />Burton Custom X 156&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp; <br />Burton Custom&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; <br />Vans Mantra

Sarı lensli değil ama böyle birşey işinizi görür mü? Ebay'le filan uğraşmadan üstelik deneyerek ve renk seçerek alabileceğiniz için linki verdim. + %20 kartutkusu indirimi yapıyorlar.

http://www.proshoptr.com/products_de...pid=120&page=1

Çift Lenslerin iyi oldugunu duydum ve anon figment aldım.Daha karda test edemedim ama evde ısıga dogru baktıgımda 2 camın arasında yansıma oldugunu goruyorum(gozumu goruyorum) sadece anon figmentlerde mi var bilmem ama cift lens alacaklar dikkat etsin(gerci acık havada sorun olmayadabilir o ayrı)

Alıntı egess Nickli Üyeden Alıntı
    Çift Lenslerin iyi oldugunu duydum ve anon figment aldım.Daha karda test edemedim ama evde ısıga dogru baktıgımda 2 camın arasında yansıma oldugunu goruyorum(gozumu goruyorum) sadece anon figmentlerde mi var bilmem ama cift lens alacaklar dikkat etsin(gerci acık havada sorun olmayadabilir o ayrı)
    scott da da bu yansıma oluyo ışığa bakınca (gözümün yansıması olmasada)lakin çok sıkıntı veren bişey olcağını zannetmiorum zira gece yönünü kaybetmiş ampule doğru uçan böcekler gibi kayarken de sürekli güneşe bakmicağımızdan ve bu yansıma olayı sadece kuvvetli ışık kaynaklarına bakınca olduğundan kardan yansıyan ışınlarda sorun yaratmicağını rahatsızlık vermiyeceğini düşünüyorum çift lenslerin tabi üzerinde kaplama bulunan lenslerden bahsediyorum dışardan bakanın gözünüzü gördüğü lenslerın dış yızeyi yansıtıcı olmadığından gözünüze giren güneş ışını miktarı artıcak ve rahatsız edicektir
    imza insanın kendine yakışanı giymesidir

Bu Konudaki Etiketler