Palmer Snowboard Hk. - Sayfa 5
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
44 sonuçtan 41 ile 44 arası

Konu: Palmer Snowboard Hk.

Standart Ynt: Palmer Snowboard Hk.

Alıntı stuekel Nickli Üyeden Alıntı
    Sag ol tsk ederim bilgilerin icin.

benim teknigim ve deyenimim baya var. Ama artik benden halfpipe hoplama ziplama gibi seyler gecti (yasim itibariyla ;D).

Yani yazdiklarina göre Burtona kesin bir alternatif. Ham board ve özellik olarak hemde fiyat acisindan bakilirsa.
    Baglamada da sana hak veriyorum, Flow cok rahat ama (takip sökmek icin), daha cok freestyle egimli diye okudum. Ben düz pist ve powder tercih ediyorum artik. Peki boy olarak ne diyorsun? Benim ~75 kg boy ~1,80 m 1,60 mi yoksa 1,64 tercih etsem ???

Rica ederim... Normalde 157-158 iyi olur, ama ileri seviyedeyseniz ve toz kar bulunca kaçırmam diyorsanız 1-2 santim büyütebilirsiniz. Hız, stabilite ve derin karda yüzme yeteneği artacaktır, dönüş ve slalomda biraz daha yorucu olacaktır. Yani 160 düşünün. 75 kg'a 164 cm gerekmez diye düşünüyorum. Burton dışında da alabileceğiniz iyi bağlamalar var. Union tavsiye ederim, Rome da iyidir, iyi fiyata bulursanız Ride da düşünebilirsiniz.
    Board: CAPiTA Black Snowboard of Death 159 / BATALEON Evil Twin 155
    Baglama: UNION Force / UNION Contact_______Bot: DEELUXE ID Fitchl

Standart Ynt: Palmer Snowboard Hk.

Evet yeni takimimi Almanyadan aldim, ve Avusturya Saalbach-Hinterglemm ve daha sonra Kaprun da testini yaptim.

1. gün Cuma: hava yagisli ve cok rüzgarli oldugu icin, orta istasyona kadar kullana bildik. Ve asagilarda kayma sartlari pek iyi degildi. Buna ragmen yeni boardum cok iyi performans gösterdi. Bootlar hakeza. Baglama desen hemen reaksiyon gösteriyor. Bana bootlari ve baglamayi tavsiye eden Almanyadaki dükkanin sahibi, kendi deneyimlerine dayanarak bu seti tavsiye etti. Ve sonuc olarak süper bir secim olduguna inaniyorum.

2. gün 3000 m lere ciktik ve hava günesliydi. Kar taze ve cok iyiydi. Burda yeni setimin esas performansini gördüm. Hiz yaparken sanki rayda gidiyormus gibi. Ufak tefek hoplama ziplama yapiliyor. Bootlarin yandan dügme ile alt ve üst kismin ayri ayri ayarlanabilmesi de cok büyük bir avantaj.

3. gün tekrar 3000 m lere ciktik. Hava sartlari kar ve sis vardi. Ama kar cok iyiydi. Bu sartlarda da yeni set taze karin üstünde (powder) kendini en iyi tarafindan gösterdi. Sanki bir hava yastiginin üzerinde gidiyormus gibi.

Palmer boardlari, yani benim aldigim, benim isteklerimi tam yerine getirdi. Iyikide Crown modelini almamisim. Cünkü o daha sert ve benim tahminime göre hic hata affetmeyecek bir board. Onu da emeklilige yakin denerim artik ;D.
    Bana verdigin tavsiyeler icin tekrar tesekkür ederim.
    Ya göründügün gibi ol ya da oldugun gibi görün

Board: Palmer Honeycomb III
    Baglama: Flow Team 09
    Boot: Thirtytwo Focus Boa
    Sirtkoruma: Komperdell Cross Protection

Standart Cevap: Palmer Snowboard Hk.

merhaba arkadaşlar borda yeni başlayan birisi için palmer classic nasıl olur ? bunu almayı düşünüyroum daha doğrusu satıcı beni bu şekilde yönlendirdi '' doğru bir seçim mi acaba cevaplayabilirseniz sevinirim yarın alıyorum büyük ihtimalle :S
    if everything's under control then you are going too slow...
    tahsin barutçu
    üsküdar/istanbul
    a rh (+)
    burton bullet board
    flow 1 bağlama

Standart Cevap: Palmer Snowboard Hk.

arkadaşlar son kararım palmer Honeycomb 4... 7 yaşımdan beri kayak yapıyorum... cesaretimi topladım bu boardu almayı düşünüyorum... ne diyorsunuz... ey ahali fikri olan sakınmasın:D
    if everything's under control then you are going too slow...
    tahsin barutçu
    üsküdar/istanbul
    a rh (+)
    burton bullet board
    flow 1 bağlama

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Bu Konudaki Etiketler