Palmer Snowboard Hk.
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
44 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Palmer Snowboard Hk.

Standart Palmer Snowboard Hk.

Arkadaslar Palmer marka bordlar hakkında bilgisi olan varmı???
    Nasıl tavsiye edermisiniz????
    Hakan - İstanbul - Beylerbeyi
    -- -- -- -- -- -- -- --
    Burton Custom 154
    Burton Custom Bağlama
    Forum Constant Bot
    -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Standart Ynt: Palmer Snowboard Hk.

Alıntı Dipsy Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar Palmer marka bordlar hakkında bilgisi olan varmı???
    Nasıl tavsiye edermisiniz????
    Burton dan şaşma derim..
    Özcan ŞİRİN&nbsp;1975 B.çekmece/İstanbul<br />A Rh (+)<br /><br />Burton Custom X 156&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp; <br />Burton Custom&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; <br />Vans Mantra

palmer oldukça iyi bi marka burton dan iyi boardlarıda var daha kötü boardlarıda var neye göre burton la karşılaştırdınız hangi modeli hangi modelle karşılaştırdınız anlayamadım
    Burton Se7en board<br />P1 bindings

Alıntı seckinacar Nickli Üyeden Alıntı
    palmer oldukça iyi bi marka burton dan iyi boardlarıda var daha kötü boardlarıda var neye göre burton la karşılaştırdınız hangi modeli hangi modelle karşılaştırdınız anlayamadım
    eğer bana soruyorsanız anlatayım.. ben marka ile karşılaştırdım herhangi bir model ile değil.. soran arkadaş marka bazında sormuş.. bende marka olarak fikrimi söyledim.. sizde fikrinizi söyleyebilirsiniz.. sadece benim fikrim sorulmamış.. yanlışsam düzeltin lütfen.. ben board konusunda tüm tercihlerimi burton dan yana kullanırım.. bu benim düşüncem.. siz de kendi düşüncelerinizi yazabilirsiniz..
    Özcan ŞİRİN&nbsp;1975 B.çekmece/İstanbul<br />A Rh (+)<br /><br />Burton Custom X 156&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp; <br />Burton Custom&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; <br />Vans Mantra

Palmer güvenilir bir markadır. Honeycomb gibi yeni teknolojileri board üretimine sokmuş ortalamanın üstü boardlar üreten bir markadır. Ama düşündüğünüz model ve beklentinizi belirtirseniz daha somut şeyler söylenebilir.
    Board: CAPiTA Black Snowboard of Death 159 / BATALEON Evil Twin 155
    Baglama: UNION Force / UNION Contact_______Bot: DEELUXE ID Fitchl

bende burton aldım bütün malzemelerimi ama palmer hakkındada çok iyi şeyler duydum ,üstünde sadece burton yazdığı için aldığımız boardların fiyatlarının kalitesinin üstünde olduğu bence bi gerçek bu yüzden ben diğer markalara da yönelip burtonla rekabet edebilecek kalitede olanlarında kullanılmasından yanayım bu işin sonunda biz karlı çıkarız ,3 hafta önce burton se7en (2008)board aldım 999 ytl üstünde yazan fiyattı %30 indirimle 700 e aldım 1 hafta sonra 500 oldu %50 indirime girip ,yüzde kaç karla satılıyor bize bu boardlar diye düşünüyo insan zararına satmadıklarına göre??

ok
    Ziyaretçi

aynısını bende düşlündüm, indirimleri görünce insan ister istemez soruyo nedir bunun kar marjı diye
    sezon başı 1000 ytl olan ürün haziranda eğer hala fartaysa 500 ü görüyo sinir leniyo insan

onun için alıcaksan custom x , t6 , vapor vs.. alıcan çünkü onları indirimli görmek çok zor zaten 3-5 adet geliyo

bende burton aldım bütün malzemelerimi ama palmer hakkındada çok iyi şeyler duydum ,üstünde sadece burton yazdığı için aldığımız boardların fiyatlarının kalitesinin üstünde olduğu bence bi gerçek bu yüzden ben diğer markalara da yönelip burtonla rekabet edebilecek kalitede olanlarında kullanılmasından yanayım bu işin sonunda biz karlı çıkarız ,3 hafta önce burton se7en (2008)board aldım 999 ytl üstünde yazan fiyattı %30 indirimle 700 e aldım 1 hafta sonra 500 oldu %50 indirime girip ,yüzde kaç karla satılıyor bize bu boardlar diye düşünüyo insan zararına satmadıklarına göre??
    öncelikle se7en ı güle güle iyi günlerde kullanmanzı dilerim.. çok sevdiğim bir board dur kendileri .. üzerinde burton yazıyor diye aldığımız ürünler var.. bu konuda çok haklısınız.. biz pahalı alıp sonra indirime girdiğinde üzülen kesimiz sanırım ;D .. ama indirim konuları tüm sektörde aynı oluyor.. daha sonra indirime giren ürünlerde istediğiniz ürünü bulamama korkusu belki de insanı dürtüyor ve o anda satın alıyoruz

Alıntı ozxsemx Nickli Üyeden Alıntı
    öncelikle se7en ı güle güle iyi günlerde kullanmanzı dilerim.. çok sevdiğim bir board dur kendileri .. üzerinde burton yazıyor diye aldığımız ürünler var.. bu konuda çok haklısınız.. biz pahalı alıp sonra indirime girdiğinde üzülen kesimiz sanırım ;D .. ama indirim konuları tüm sektörde aynı oluyor.. daha sonra indirime giren ürünlerde istediğiniz ürünü bulamama korkusu belki de insanı dürtüyor ve o anda satın alıyoruz
    Saol Özcan Abi iyi dileklerin için ,yakınız bende bahçeşehirdeyim sezonda dağa giderken bahçeşehir gişelerde beklerim elimde board alırsın abi artık beni ;D ;D

Saol Özcan Abi iyi dileklerin için ,yakınız bende bahçeşehirdeyim sezonda dağa giderken bahçeşehir gişelerde beklerim elimde board alırsın abi artık beni ;D ;D
    tabi ki alırım.. seve seve..

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler