Erciyes Üniversitesi Kartutkunları
Sayfa 1/11 123 ... SonSon
107 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Erciyes Üniversitesi Kartutkunları

xxxx
    Ziyaretçi

Standart Erciyes Üniversitesi Kartutkunları

arkadaslar erciyeste kayak yapan yapacak ya da yapmak isteyen herkes grubumuza katılabilir..haftaici genelde persembe ve cuma gunleri cıkmaya calısıyoruz daha sık cıkmak isteyenler oluyor ve biz de buna gore ayarlamalar yapmaya calısıyoruz...

gecen yıl kayak kiralama+gunluk pass+yol+sınırsız sucuk ekmek 30 YTLydi

Standart Ynt: Erciyes Üniversitesi Kartutkunları

eeeee pazarları napıyorsunuz o zaman yatabılıyormusunuz.benım sadece pazarım var
    ve aslında hafta içi daha tenha oldugu için daha ıyı olur ama pazarda kalabalık olunca harika oluyor
    tayfun
    K2-FLOW

snare boardumuz warsa kaça iner bu fiyat + teleski kullanabılıyoruz demı bu pass da malum telesiyejler cok yavaşş, + 2. bölgeye rahatlıkla cıkarız demi , sonuçta tek seferde gıdılmıyo , 2 ana noktadan bınılıyo, biz genelde hısarcıkta kayıyoruz fkat 2. bölgeye geçmesi zor oluyo yanı grubunuza katılmayı ısterım 2. bölge dahlse
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

sımdı teleskiyle cıkamıyomuyuz? ben telesıyejede bındım hatta arkadaşım benm yerıme sızın gruptan gunluk aldı 15 ytl ıdı sanırsam , ama telesıyejle cıktık kı ölumden beterdı yanı ben 25 kere rahat cıkıyorum 1 gunde bazen 20 , ama telesıyejle 10 kere cıkarsan opte başına koy, sureklı duruyo ve cok üşüyosun cıkarken , acemılıkte belkı yararı olabılır ama bence teleski cok daha mantıklı , hem fiyatıda daha uygun neden isteyene teleski istemeyene telesiyej yapmıyosunuz;? ayrıca 20 ytl ye 2. bölge dahıl olucaksa kesnlıkle gelırım sızle ;D
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

kötu oldu bu , yenı başlayanlar ıcın yada tam bılmeyenlere teleski cok zor gelir ama anlaşma yaparken bunlarıda göz önunde bulundurursanız sevınırım bu sene için , cunkı teleski bilmeyenler için ezziyet oldugu gıbı bılen ıcın bulunmadık nimet.. 1 kere 2. bölgeye cıktım geçen sene cuma gunuydu sanırım hafta ıcıda açık dıye bılıyorum yada benm şansıma öyle oldu.. neyse yaptıgınız yenılıkleri burdan bıldıırırsen katılmak ısterım grubnuza , ama bu teleski konusunu göruşursenız cok sevınırım..

snare merhaba,,

30 ytl fiyatyın içinde neler dahıl? bırde mekanık tesıs olarak hangısı ıle anlaşmanız var ?? tşk..

Bence fiyat çok iyi orada olan arkadaşlar değerlendirsin. O fiyata (30 ytl ) kartalda sadece sucuk ekmek yiyebilirsin bırak pası kiralamayı
    Cüneyt - Bolu -1976 - A Rh +<br />Rossignol X fight 2<br />Rossignol Axıum 110 TPI²<br />Rossignol Axıum X

Evet arkadaslar bu fiyatlar cok iyi.
    Acaba üni gecisinde kayseriyi ilk tercihe mi koysam :

belkı benı tanımıyorsun ,, ben de dagda esnaf oldugum (erciyes kayak kiralama) için bu fıyatı kımlerden aldıgını merak ettım,,??

gerçekten çok çok uygun bı fıyat,,,(bunu nasıl başardıgınızı oldukça merak ettım,,,?????????????????????? ???)

devamının olmasını ve kalabalık gruplarla daga gelemınızı dılerım,,, yinede sormak ıstıyorum hangi tesısı kullanıyorsunuz?
    kayakları nerden kiralıyorsunuz?
    yemekleri kendınız mı yapıyorsunuz yoksa cafe tarzı yerlerden mı hızmet alıyorsunuz?

bu forumu takıp eden kartutkusu uyelerının ve benım bu bılgılere ıhtıyacım var... başarılı organızasyonlar dilerim....

rekabet yapmak her zaman muşterının lehine olmuştur,, burada yazdıgın şeylerin gerçekçı olup olmadıgı konusun da gerçekten şüphe duymaya başladım,, istersen ozelden yazabılırsın,, madem ısımlerın ve tesıslerın onemı yok ,, hem de reklam olmasın ))

Sayfa 1/11 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler