Canlı Kamera Görüntüleri Uludağ Kartalkaya Kartepe Palandöken Sarıkamış Erciyes - Sayfa 11
Sayfa 11/57 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
566 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Canlı Kamera Görüntüleri Uludağ Kartalkaya Kartepe Palandöken Sarıkamış Erciyes

Standart Ynt: Kayak Merkezlerinden Webcam Görüntüleri

biz burda kasap vitrinine bakan kedi gibi ağzımızın suyu aksın, siz orda kayın ;D

hay allah valla escape derin ahh çektim doğrudur ama boardunada sanada kastım yoktu , bizim içinde kayın doyasıya

hepinizin yerine kayıyorum merak etmeyin ha bu arada önümüzdeki haftada tesisler çalışıcak ilgilenenlere şimdiden haber vereyim dedim

vallah bende sarıkamıştayım escape ile birlikte kaymayaya devam)
    head board

şu an bakabileceğimiz hiç bir webcam yok sanırım yanılıyomuyum acaba??

yok yok hiçbir şey kalmadı :( Artık eski görüntülere bakıp iç geçirecez başka yolu yok .
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

:'( :'( :-\ :-\ :D :D ;D ;D
    zaten AĞRI dağı dışında da kar kalmamıştır doğru dürüst...acaba AĞRI dağına kayak merkezi yapılabilir mi???? :P :P ??? ???

Aslında yurtdışındaki yerlerin webcam i yokmudur adres bulsak bir tek yurtiçi olmasa dimiiii ???
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

ali_emre
    Ziyaretçi

herkese nurnbergten selamlar,daha once dedigim gibi fuar icin yurt disindayim...burda hava cok kotu..nurnberge gelirken viyana aktarmali geldim ve viyanada disari cikma sansim oldu 5 saatlik aktarma yuyzunden...uzaktan gordugum kadariyla daglarda kar vardi ama ne kadar kaymaya elverisli bilemem....metrolarda kayak merkezlerinin videolarida vardi screenlerde ve kayan kisileri gosteriyodu 2 hafta onceki tarihle...simdilik nurnbergten durum bu......
    ali emre sozer kartutkusu dishatlar haber ajansi-nurnberg

oraların webcam adreslerini öğrenseydin keşke ya herkez gittiği yerlerden öğrenmeye çalışsa varya bir dolu adresimiz olur yanlız burası değil yurtdışındanda haber alırız ;D ;D
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

http://www.saas-fee.ch/en/livecam.cfm :o :o :o
    hareketli webcam çok enteresan ve güzel tasarlanmış. webcamin bulunduğu nokta bir metro istasyonunun yanında. dünyanın en yüksek yerinde bulunan metro hattı. vay bee biz deniz seviyesine zor yapıyoz adamlar dağa çıkarmışlar ... :o :o : :-[ :-[ :-[ :'( :'( :'((isviçre)
    http://www.nebelhorn.de/index.shtml?livecams(almanya)

Sayfa 11/57 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler