Canlı Kamera Görüntüleri Uludağ Kartalkaya Kartepe Palandöken Sarıkamış Erciyes - Sayfa 56
Sayfa 56/57 İlkİlk ... 64654555657 SonSon
566 sonuçtan 551 ile 560 arası

Konu: Canlı Kamera Görüntüleri Uludağ Kartalkaya Kartepe Palandöken Sarıkamış Erciyes

Rentaplay in web cam lerine bakan oldu mu ?

cayir cayir banttan... kimi de kapali...

Standart Antalya tahtali daĞi 2365 metre 18 kasim 2011

Standart Cevap: Uludağ Kartalkaya Kartepe Parandöken Sarıkamış Erciyes Canlı Kamera Görüntüleri ve Kamera Ka

Türkiyedeki kayak merkezlerinden şu anda çalışan web cam olan var mı ?
    Ben baktım göremedim :(

Standart Cevap: Uludağ Kartalkaya Kartepe Parandöken Sarıkamış Erciyes Canlı Kamera Görüntüleri ve Kamera Ka

Evet Bir tane çalışan buldum ama bizi pek güldürecek görüntü yok bence (Kartal Otel) Bizzat Kendim screen aldım.

İsim:  cam.jpg
Görüntüleme: 2497
Büyüklük:  19.1 KB (Kilobyte)

Xanadu Snow White 3 adet canlı kamera koymuş bu arada. Yaklaşık 1 dakikaya açılıyor. Canlı yayın için; Xanadu Resort Hotel
    Yavuz Selim’in Sırtında Çıkan Sivilceydi. Sonra Çiban Oldu. Sonra Şiri Pençe Oldu. Ondan Doğanda Süleyman Oldu. Bir Sivilce Hiçbir Şeydir Ama, Ardından Geleni Bilirsen..!

aşağıdaki fotoyu görünce nasıl korktum meğer 2011 fotosuymuş
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

bsikopat

Alıntı t1112 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet çok güzel kar durumu her iki merkezdede süper valla.

Sayfa 56/57 İlkİlk ... 64654555657 SonSon

Bu Konudaki Etiketler