Canlı Kamera Görüntüleri Uludağ Kartalkaya Kartepe Palandöken Sarıkamış Erciyes - Sayfa 3
Sayfa 3/57 İlkİlk 123451353 ... SonSon
566 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Canlı Kamera Görüntüleri Uludağ Kartalkaya Kartepe Palandöken Sarıkamış Erciyes

Standart Ynt: Kayak Merkezlerinden Webcam Görüntüleri

http://www.uludag.tv/?q=cam&id=1

uludağ tv deki cam çok net çalışıyor. Gece kar yağışını dahi şu an kesintisiz izleyebiliyorum.Gece bu şekilde yağarsa Yarın sabah pistler dolar
    Adnan Kamil Ender  1964  A rh(+)  ISTANBUL

uludağ tv'deki web cam'ı izliorum dunku yagan kardan sonra pıst gayet guzel gorunuyo sıs war ama kayak aşkından olsa gerek herkes kayıyo cunku baya bi kalabalık ;D
    Ok@n Güzelc@n
    Isparta-İzmir
    FoRuM JP WaLKeR

Ben dağdayım, korkunç kar yağıyor dün akşamdan beri en az 50-60 cm. şaka değil, dağ yolu filan fena halde karlı ve zor, yine klasik görüntüler otobüsler ve bazı yaz lastikli cipler sağda solda yatıyor...Hava çok soğuk -11, kar öyle yoğun yağıyor ki o sis değil, kar...Sömestr de olması dolayısıyla kimsenin umru diil karlı hava ve soğuk herkes pistlerde.

dün aksamda ızlemıstım fırtınayla beraber yagıyodu demekkı yagıs hıc durmamıs web cam'dan sis gibi gorunuyodu walla havanın soguk oldugu bellıydı herkes sıkı sıkı gıyınmıs cunku. insallah yagıs hıc durmazda herkes doya doya kaysın... ;D
    Ok@n Güzelc@n
    Isparta-İzmir
    FoRuM JP WaLKeR

Valla bir bu kadar daha yağarsa bugün yarın doğal afete dönecek iş, yol falan kapanacak, devamlı çaılşıyor araçlar ona rağmen yollar bol kar halinde, biraz da dar açmışlar yolu, biz Ağaoğlu'ndan Beceren'e 25 dakikada falan geldik, minibüs yan kalmış yolda zar zor geçtik. Otel önündeki arabalar da uzun uğraşla çıkıyor. Önemli not: Kesinlikle zincirsiz çıkarmıyorlar, 4 çeker ve kar lastiği kabul görmüyor ??? çivili lastik varsa tamamdır, geçersiniz...Jandarma ööle biliyor, öle yapıyor.

;D ;D ;D ;D
    EVET ARKADAŞLAR HEPSİ DOĞRU GALİBA NTV DE DE ZATEN 1 METRE DEDİ ULUDAĞDAKİ KAR KALINLIĞINA..

;D ;D :o :o :o :o
    çok güzel bir kar yağışı...fırtınalı tipi var herhalt..
    ntv ye göre kar kalınlığı kartalkaya da 200 cm yi aştı..

arkadaşlar uludağ tv webcam şu an faal ve uludağ harika kar muhteşem hava muhteşem bu görüntüyü kaçırmayın.herhalde kar sorunu tamamen çözülmüş.
    uludağda olan arkadaşlar bizler içinde kayın .Ender rastlanan bir hava söz konusu her zaman bu havaya rastlamak zor gece yağan kara rağmen hava çok açık ve pistler mükemmel.
    Rastgele
    Adnan Kamil Ender  1964  A rh(+)  ISTANBUL

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
    GÜZEL BİR HABER DAHA BU KAMERA DA ARTIK ÇALIŞIYO GALİBA.BEN TIKLADIM ÇALIŞIYOOOO...
    http://www.otelfahri.com/

Bu sitede Uludağ / Kartalkaya ve Palandöken'in canlı görüntüleri var fakat üye olmak gerekiyor. :

http://www.kayakokulu.com
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

Sayfa 3/57 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler