Kayarken oluşan kırık, çıkık ve eklem bağları yırtılması - Sayfa 9
Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
87 sonuçtan 81 ile 87 arası

Konu: Kayarken oluşan kırık, çıkık ve eklem bağları yırtılması

Standart Cevap: Kayarken oluşan kırık, çıkık ve eklem bağları yırtılması

Alıntı Dipsy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim yaklasık 7 hafta önce Kartalkayada snowboard yaparken omuzumun üstüne düşmem nedeniyle köprücük kemiğim kırıldı. Gerçekten çok zor bir kırık ilk baslarda çok zorluk çektim ama şuanda şükürler olsun çok daha iyi durumdayım. Köprücük kemiği kırıklarında alçı yapılamıyor ve zor kaynayan bir kemik. Bu yüzden sıkıntılı bir olay :( Allah kimsenin başına vermesin...Çok net bilmemekle birlikte sanırım bu sezon benim için kapandı inşallah seneye sorunsuz bir şekilde kaymaye devam ederim....
    Herkese sağlıklı günler dilerim teşekkürler.
    Buyuk gecmis olsun Dipsy,
    acilen sifalar.
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

Herkese geçmiş olsun dilekleri için çok tşk.ederim....Saolun
    Hakan - İstanbul - Beylerbeyi
    -- -- -- -- -- -- -- --
    Burton Custom 154
    Burton Custom Bağlama
    Forum Constant Bot
    -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Alıntı Dipsy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese geçmiş olsun dilekleri için çok tşk.ederim....Saolun
    Geçmişolsun ,bende 5 hafta önce bozdağda buzda düşerek dirseğimi 2 yerden çatlatım . O akşam acile gittiğimde doktor tenisçi dirseği olabilir eklem yerlerin zedelenmiş olabilir dedi röntgenden çatlaklar gözükmicek kadar küçüktü , 2 hafta sonra mr a girdim çatlak olduğunu öğrendim dr alçı dedi ben ı-ıh dedim çünkü o haftasonu uzun süredir planladığımız 5 günlük uludağ tatilimize gidecektik . dirseklikle idare ederim fazla kullanmam dirseğimi dedim , ağrılarım geçemdiği için
    doktor sabit tut kullanma dediği içinde nerdeyse bir ay dirseğimi kımıldatmadım kayarken bile sol kolum askıdaymış gibi vücuduma yapışık kaydım. ama tekniğimi geliştirmemde faydsı oldu . Şaka biyana 2 haftadır fizik tedaviye gidiyorum 1ay boyunca kolumu kıpırdatmadan askıdaymış gibi tutunca ordaki eklemler ve kaslar kireçleme olmuş kaslar sıkışmış şimdi açmaya çalışıyoruz daha dirseğim yeni yeni açılmaya başlıyor. dr bağırtana kadar dirseği zorluyo valla :( yani kısacası artık kayarken kask, sırtlık, korumalı eldiven , popo koruma, dizlik dışında motosiklet dirsekliğide ve motosiklet omuzluğu da kullanıyorum. işimi şansa bırakmıyorum. . Arkadaşlar koruma çok önemli benim gibi acemi olup ta kendinize çok güvenip korumasız olarak freestyle yapmaya çalışmayın , sağlığımız herşeyden önemli 5 günde risksiz kaymayı ve tekniğimi geliştirmeyi öğrendim banabaya ders oldu .
    ERDAL
    BODRUM

Blackpoison geçmiş olsun.

gecmis olsun blackpoison... yaptigimiz sporlar doğası gereği tehlikeli... elimizden geldigi kadar tedbir almalıyız...

Blackpoison gecmis olsun cok,
    Acil sifalar
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789