Kayak Yaralanmaları - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Kayak Yaralanmaları

Standart Cevap: Kayak Yaralanmaları

Alıntı raistlin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet kesinlike katılıorum.. en son 10 metre sürüklenip ayagımdaki kayaklar havada ben bana çarpan bordcunun borddunun ustundeydim :(
    sana bi şey olmasın tabi boardcu kazazedeyede bi şey olmasın ama kayakçı zor yetişiyor memleketimizde :001_smile:
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı canverse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahsettiğim kasık ağrısı ile ilgili bir şey daha, kaılan yerin 10-15 cm kadar aşağısında kocaman bir morluk var, sanki koca ağızlı biri dişlemiş gibi. bu nedir ya, orayı çarpmak da imkansız :(
    kardeşim bir an evvel doktora git... kendini fazla zorlama... Allah göstermesin daha ciddi bir sakatlık yaşayabilirsin...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim bir an evvel doktora git... kendini fazla zorlama... Allah göstermesin daha ciddi bir sakatlık yaşayabilirsin...
    bugün kaymadım bile. bir doktorla konustum. bagları cok zorlamssındır, iç kanama olmustur ama durmustur dedi. izmire dönünce doktora da gozukecegim
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

zaten morluk baya baya büyüdü, bacağın 5'te birini kapladı :(
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)

bugün kaymadım bile. bir doktorla konustum. bagları cok zorlamssındır, iç kanama olmustur ama durmustur dedi. izmire dönünce doktora da gozukecegim
    zaten morluk baya baya büyüdü, bacağın 5'te birini kapladı :(
    durduğun kabahat... derhal revire... :((

durduğun kabahat... derhal revire... :((
    sabahki uçak sebebiyle, erzuruma geldim. burada gösterdim. bi tendondan bahsetti ortopedist, sadece zorlama olmuş, kanama da hemen değil belli bir süre içinde olur. o sebeple bu kan oraya oturmuş ve genişliyor, korkulacak bir şey yok ama 4 hafta spor da yok dedi.

sanırım şubata kadar masa başı takılıcam.
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)

sabahki uçak sebebiyle, erzuruma geldim. burada gösterdim. bi tendondan bahsetti ortopedist, sadece zorlama olmuş, kanama da hemen değil belli bir süre içinde olur. o sebeple bu kan oraya oturmuş ve genişliyor, korkulacak bir şey yok ama 4 hafta spor da yok dedi.

sanırım şubata kadar masa başı takılıcam.
    ohh çok şükür... bundan sonra dikkatli ol kardeş...

ohh çok şükür... bundan sonra dikkatli ol kardeş...
    teşekkür ederim oliver ilgin ve desteğin için. ama gerçekten anlık adrenalin patlamaları sonraları çok acılar çektirebilirmiş bunu uzaktan da olsa görmüş oldum. ara ara kollarıma vuran sızılar dahil olmak üzere, acının hr türlüsünün kötü olduguna kanaat getirdim
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)

teşekkür ederim oliver ilgin ve desteğin için. ama gerçekten anlık adrenalin patlamaları sonraları çok acılar çektirebilirmiş bunu uzaktan da olsa görmüş oldum. ara ara kollarıma vuran sızılar dahil olmak üzere, acının hr türlüsünün kötü olduguna kanaat getirdim
    vücudunu tanımak, dinlemek önemli dostum... kimi acılar önemsizdir geçer, kimisi sakatlanmaya işaret eder... sakatlandığını anlayınca zorlamamak lazım... bundan sonra dikkat... geçmiş olsun tekrar...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123