Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya - Sayfa 6
Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
60 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya

Standart Cevap: Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya

Alıntı kaanket Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en iyisi uludagda oğrenmek alternatif cok hangı kucakta olucagımızı kendimiz seciıyoruz :D
    uludagda hoca musveddeleri de cok, aman dikkat..

imza: bir magdur

Alıntı nitebore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uludagda hoca musveddeleri de cok, aman dikkat..

imza: bir magdur
    sitemızde de cok kıymetlı hocalarımız wardır :P

Alıntı kaanket Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sitemızde de cok kıymetlı hocalarımız wardır :P
    walla sitemizde olup olmamasina gerek yok, ders verirken cep telefonu ile konusan (bildigin geyik yapan), kaymayi ogretirken(!) sapkadan tasma maiyetinde ceken biri bu sitedeyse... ona da hoca musveddesi derim

uyarmak istedigim konu, uludagda ders aldim, almaz olaydim.. o nedenle iyisinin yaninda kotusu de var, aman dikkat diyorum sadece, oyle bilmedigin tanimadigin adamlardan ders alma

Standart TİMO Dorukkaya Snowboard Akademi

Okulun faaliyet süresi 15 Aralık - 27 Mart tarihleri arasındadır.
    Snowboard dersleri, kiralama servisi, bakım ünitesi ve sürekli bilgi alabileceğiniz bir info ofisi mevcuttur.
    *Okulda, okul direktörüyle birlikte sürekli olarak dört öğretmen görev yapmaktadır.
    *Ders rezervasyonları, info ofisten yapılabilir.
    *Malzeme doğruluğu konusunda destek verilir.
    *Okulun öğretmen ve öğrencilerine ders esnasında liftlerde öncelik tanınır.
    *Grup dersleri yoğunlukta olmak üzere, özel dersler ve paket ders programları mevcuttur.
    *Üniversite gruplarına özel paketler sunulur.
    *Tüm otel müşterilerine snowboard ısınma ve gevşeme egzersizleri üretsiz olarak sabah saatlerinde gösterilir.

Öğretmenler
    Öğretmen üyeleri APSI ( Avustralian Professional Snowboard Instructors) CASI ( Canadian Association of Snowboard Instructors) ve ülkemizde kurulan FSI ( French Snowboard Instructors) uluslar arası tanınan sertifikalı, eğitimli profesyonel görevlilerdir.

Eğitim Programı
    Almış olduğumuz kurslar, çalışmış olduğumuz kayak ve snowboard okulları doğrultusunda eğitim programımız;
    APSI (Australian Professional Snowboard Instructors),
    CASI (Canadian Association of Snowboard Instructors),
    FSI (French Snowboard Instructors) ki ülkemizde 98-99 kış sezonunda açılmıştır,
    kurs esaslarına dayanmaktadır.

*Her düzeyde öğrenciye eğitim verilebilir.

1.GRUP: Daha önce hiç snowboard yapmamışlar için . Snowboar'la tanışma, denge egzersizleri, yürüyüş teknikleri, düz kayma, "J" dönüşü, dış kenar derepaj yaparak vadiden iniş ve lift kullanma.

2.GRUP: Dış kenar derepoz yaparak vadiden inebilen ve lift kullanabilenlerin, iç kenarıda öğrenerek bunu birbirine bağlama çalışmaları ve asit dönüşe geçiş.

3.GRUP: Basit dönüşün kuvvetlendirilmesi, yeni pist kullanma yeteneği, kontrolün arttırılması ve pist üzerinde 360 derecelik dönüşlerin yapılması.

4.GRUP: İleri düzeyde dönüş, performans dönüşü, board hakimiyetinin daha fazla arttırılarak yapılan küçük slalom ve büyük slalom dönüşleriyle beraber, Freestyle egzersizlerine geçiş.

5.GRUP: Freestyle üzerinde yoğunlaşma,Flat teknik, rampa atlayışları, feyki kayma, noseroll egzersizleri, performans dönüşünü carve dönüşe çevirerek, yüksek hızlarda ritmik, dinamik ve seri carve dönüş tekniği.

6.GRUP: Programımızın en üst seviyesidir. Daha çok freestyle üzerinde, yüksek rampa atlayışları, halfpipe çalışmaları, ritim değiştirme ve sıçrayarak performans carve dönüş teknikleri.

Board Kiralama
    *Board kiralama servisi, okulun bir ünitesidir. Otelin alt katında bulunan kayak odasının yanında ayrı bir departman olarak servis verir.

*Malzemeler Freestyle prensiptedir.
    *Malzemelerin tamamı eğitime uygun en son teknoloji ve emniyettedir.
    *30 adet freestyle board ve bağlama
    *33 - 47 numaralar arası soft ayakkabılarımız mevcuttur.

*Bakım servisi "Workshop" ücretli olarak Wax, Ütü Wax, Pitex Doldurma, Çelik ayarı yapma, Keskinleştirme ve Genel Onarımlar olarak hizmet vermektedir.
    *Ücretsiz olarak, Bağlama Ayarı, Vida, Tornavida, Yedek Parça servisleri vardır.
    Timo Snow Park Dorukkaya
    Mevcut bulunan pistler Oberj önündeki Nazlı Lifti ve Narin Lifti arasında kalan, genelde bolkarlı, daha çok snowboard yapanlar için tercih edilen bölgededir.
    Snow Park, okul tarafından sürekli tanzim edilip düzenlenecek ve bir BoarderCross parkuru tarzında hazırlanacaktır. Park içerisinde zorluk dereceleri değişen muhtelif rampalar ve rail-table top-quarter pipe bulunacaktır.

Bölgenin doğal yapısına baktığımız zaman, natürel bir snowpark olduğunu görürüz ki bu da snowboard okulumuz için ayrı bir tercih konusudur...

Sezonun açılmasına az bir süre kala hazırlıklarımızı tamamladık.
    Yeni board ve bağlamalarımız ile bu sezon da 15 Aralıktan itibaren hizmetinizdeyiz.
    --------------------------------------------------------------

Mesai saatleri içinde forumdan cevap veremesemde akşam saat 8 den sonra mutlaka sorularınıza cevap verebileceğim.
    -İyi sözün aslın bilen derdi bu söz nerden gelir,
    Söz aslını anlamayan sanır bu söz benden gelir...
    Facebook :Doğa TÜRK

Standart Cevap: TİMO Dorukkaya Snowboard Akademi

fiyatları da verseniz daha güzel olurdu :D
    ballad of youth

Fiyatlarımız 15 Aralıktan sonra bizimle irtibata geçtiğinizde size bildirilecek.
    Ek Bilgi : İndirim ve kampanyalar hakkında site yönetimi ile görüşmeler yapıldıktan sonra kartutkusu üzerinden geldiğinizde gereken indirmden yararlanabileceksiniz.

Teşekkürler, İnşallah güzel bir fiyat çıkarda her hafta sonu orda olurum :D

BAstır Yönetim!
    ballad of youth

Yönetim şu anda Uludağdan dönerken ya uyuyordur yada trafikte neden dönüyoruz diye homurdanıyordur

Alıntı Dg.TURK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetim şu anda Uludağdan dönerken ya uyuyordur yada trafikte neden dönüyoruz diye homurdanıyordur
    )) tam ustune bastin Doga
    Kartutkusu na indirimle ilgili bilahire konusalim tabi.

Yarın ve belkide salı günü İstanbul'dayım.
    Sonra yine akademiye döneceğim. 17 sinden önce mutlaka konuşuruz.

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456

Bu Konudaki Etiketler