Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya - Sayfa 5
Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
60 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya

Standart Cevap: Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya

Timo denen arkadaşın insanlara kaymayı öğretmek gibi idealist hedefleri olmadığı çok açık. Kendisini tamamen bir ticarethane olarak lanse ediyor.
    Biz kiralama bedellerinin yüksek olduğunu bildiğimiz için, çocukların kayaklarını aşağıdaki kayak evlerinden kiralıyoruz... Bu sene birisi board öğrenmeye karar verdi. Dağda vakit altın değerindedir. Kimse saatlerce birinin ellerinden tutarak tepeyi yürüyerek inmek istemez... Hoca tutalım dedik. 130 TL saat fiyatı. Tamam sorun değil... Bana 230 da versen yapamam bu işi...
    Ama kiralamaları aşağıdan yaptığımız için bizi 20 TL daha cezalandırdı Timo. Ders ücreti kiralamayı ondan yaparsak 130 başka yerden yaparsak 150. Bu biraz antipatik geldi bana. Ama Timo ile biraz muhabbet edince anlıyorsun bir çok şeyin sana neden antipatik geldiğini...
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

peki bu şekilde kira ücreti ne kadar oluyormuş..

vapor_01 :

--------------------------------------------------------------------------------
    peki bu şekilde kira ücreti ne kadar oluyormuş..

50 ile 70 TL. arasında..
    Board : вυятσи ¢ℓαѕн
    Bağlama : ƒℓσω ƒℓιтє 2
    Bot : вυятσи ƒяєєѕтуℓє
    α ян (-) αикαяα

Alıntı Bombadillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...
    Hoca tutalım dedik. 130 TL saat fiyatı. Tamam sorun değil... Bana 230 da versen yapamam bu işi...
    Ama kiralamaları aşağıdan yaptığımız için bizi 20 TL daha cezalandırdı Timo. Ders ücreti kiralamayı ondan yaparsak 130 başka yerden yaparsak 150.
    oyle sey mi olur yaf??? ne yani kendi malzemen olsa 170 mi yapacak???

timonun yanında çalışan arkadaşlar gerçekten çok cana yakın ve ilgililer ancak fiyatlar gerçekten çok uçuk. her sene bunun kavgasını ediyoruz ama adamlar tekel oldukları için yapacak bir şey yok gibi. ya bu insanları ordan atacaklar yada birilerinin "kardeşim insanlara insan gibi hizmet edin" diyecek çok rütbeli biri:P çıkıp uyaracak ayıptır yaw
    burton custom board / rossignol zenith 1 kayak
    burton custom bağlama / rossignol axium 100 bağlama
    flow the one lace ayak./ rossignol exalt x6 ayakkabı

Alıntı daos009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    timonun yanında çalışan arkadaşlar gerçekten çok cana yakın ve ilgililer ancak fiyatlar gerçekten çok uçuk. her sene bunun kavgasını ediyoruz ama adamlar tekel oldukları için yapacak bir şey yok gibi. ya bu insanları ordan atacaklar yada birilerinin "kardeşim insanlara insan gibi hizmet edin" diyecek çok rütbeli biri:P çıkıp uyaracak ayıptır yaw
    merak ettıgım konu su kartalkayada baska board dersı weren hoca yokmu ben kayak yapıodum ama bı gunumu board oğrenmeye ayırıcam gunubırlık gıdıp bızdemı tiomonun kucagındayız yanı :D

yanlis bilmiyorsam kartepede 100 kartal tarafinda 120 lira ders ucretleri.. malzemeni nereden kiraladigin da fiyata yansitilmiyor

Alıntı kaanket Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merak ettıgım konu su kartalkayada baska board dersı weren hoca yokmu ben kayak yapıodum ama bı gunumu board oğrenmeye ayırıcam gunubırlık gıdıp bızdemı tiomonun kucagındayız yanı :D
    onun olmazsa kartalın kucağındasın:P
    burton custom board / rossignol zenith 1 kayak
    burton custom bağlama / rossignol axium 100 bağlama
    flow the one lace ayak./ rossignol exalt x6 ayakkabı

Alıntı daos009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onun olmazsa kartalın kucağındasın:P
    en iyisi uludagda oğrenmek alternatif cok hangı kucakta olucagımızı kendimiz seciıyoruz :D

:001_smile::001_smile: ne güzell e peki bu dersleri alabilmek icin eklediginiz bir kalifikasyon var mı
    Alıntı EmSi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar snowboard sever ve bu eğlenceyi başkalarıyla paylaşmaya aç bizim gibi gençler varken para ile Snowboard dersi almak biraz enayilik ) Geçen sene yaklaşık 4-5 arkadaşa öğrettik bu senede bi 10 kişiye öğretirim herhalde

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Bu Konudaki Etiketler