Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya - Sayfa 4
Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
60 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya

Standart Cevap: Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya

Otobüsü aşağıdaki kayak evlerinde durdurtmak zaruri olmuş iyice. 70 lira nedir yahu, insanın içini acıtır valla.
    Freerider

Emrah bu konunun tamamını şikayet var kısmına taşımak lazım heralde
    bütün arkadaşların timo ile ilgili fikirleri ortak
    Mehmet 0+ rh İstanbul
    Board LİB TECH S.BANANA 159
    Binding ROME 390
    Boots ROME Libertine

Bu kadar snowboard sever ve bu eğlenceyi başkalarıyla paylaşmaya aç bizim gibi gençler varken para ile Snowboard dersi almak biraz enayilik ) Geçen sene yaklaşık 4-5 arkadaşa öğrettik bu senede bi 10 kişiye öğretirim herhalde

Alıntı EmSi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar snowboard sever ve bu eğlenceyi başkalarıyla paylaşmaya aç bizim gibi gençler varken para ile Snowboard dersi almak biraz enayilik ) Geçen sene yaklaşık 4-5 arkadaşa öğrettik bu senede bi 10 kişiye öğretirim herhalde
    +1
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

bende şikayetciyim kardeşim adamlar board ve pantalona 70 lira fiyat cektiler.2 gün kiraladık içime oturdu wala:(

Cool Cevap: Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya

Alıntı sonci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende şikayetciyim kardeşim adamlar board ve pantalona 70 lira fiyat cektiler.2 gün kiraladık içime oturdu wala:(
    yUHHH Fiyata bak bu kadar paraya pantalonu alırsın hatta bazı arkadaşlar tertemiz ekipmanlarını satıyorlar daha kaliteli bi şey için biraz daha para koy üstüne tamamdır.3 hafta sonu fiyatına iyi bi 0 bir pantalon rahat alınır :=)
    Batista Rules!

70 lira indirimli fiyatı adama yalvar yakar indirebildim.adamı boardtan soğutuyorlar bole fiyat cekerekten.

benim geçen hafta ön bağlamalarımın vidası iyice gevşedi ve ayaklar iç rotasyonda ancak dağdan inebildim. götürdüm bağlama vidalarını sıkıştırttım. elemanın biri çok ilgilendi. hatta bu halde nasıl kayabildin filan dedi. ayak bileğinde ağrı falan var mı dedi. timo dediğiniz eleman orta yaşlı , elemanlara emir yağdıran bi tipse onu gördüm galiba ,,, yaramaz bi herif bi gün düşer elime hahahaaha

Alıntı nigga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim geçen hafta ön bağlamalarımın vidası iyice gevşedi ve ayaklar iç rotasyonda ancak dağdan inebildim. götürdüm bağlama vidalarını sıkıştırttım. elemanın biri çok ilgilendi. hatta bu halde nasıl kayabildin filan dedi. ayak bileğinde ağrı falan var mı dedi. timo dediğiniz eleman orta yaşlı , elemanlara emir yağdıran bi tipse onu gördüm galiba ,,, yaramaz bi herif bi gün düşer elime hahahaaha
    çorbada tuzum olsun...

Alıntı:
    EmSi Nickli Üyeden Alıntı

+1
    Alıntı gokbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1
    O zaman 27 Şubat Cumartesi dorukkaya da eşime ve bana yardımcı olabilecek birileri var mı acaba

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Bu Konudaki Etiketler