Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya - Sayfa 3
Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
60 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya

Standart Ynt: Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya

Kız arkadaşım aldı bu hafta ders timo da kıvanç hocadan, dersten çok memnun kaldı ancak 55 dakikalık ders 120 YTL bu bağlamda çok pahalı ama bn ders almadığım halde hocalar hem sorularıma cevap verdi hemde cok sıcak insanlar

- site link i çalışmıyor.
    - ayrıca acil durumlarda mudahale edebilecek sağlık personeli bulunduruluyor mu?

tşk.

Board Burton Custom X
    Bağlama Burton p1
    Botlar Burton imprint 2 Red - Black

Arkadaşlar emeğe saygım sonsuz fakat kişilerin elini vicdanına koyması gerekiyor nedir bu ücretler tek gün için 150-200TL bende snowboarda başlarken eğitim almayı düşünüyordum fakat bu ücretleri duyunca yuhh dedim. Kendi kendime videolar seyrederek birilerini taklit ederek, hiç tanımadığım insanlara sorular sorarak kendi başımın çaresine bakacak düzeye geldim.

Bu yorumumdan eğitime karşı olduğum anlamı çıkmasını istemem ücretler makul düzeyde olsaydı bende her sporda olması gerektiği gibi eğitim alarak başlayacaktım fakat görüldüğü üzere 150-200TL vermedende kendi eğitim programınızı yapabiliyormuşuz.

Son olarak soru sormaktan asla çekinmeyin keyifle sizlerle bilgi paylaşımı yapacak birçok insan olduğunu unutmayım )

Emniyetli ve bol karlı günler diliyorum...
    Ankara'83
    O Rh (+)
    Board: Burton Custom
    Bağlama: Burton Custom
    Bot: Burton H.O.D

Alıntı jnn Nickli Üyeden Alıntı
    gecen sezon sonlarina dogru grup halinde gittik dorukkayaya. otel icinde board kiralayan dukkanin sorumlusuda timo sanirim. bi arkadasimiz sadece ayakkabi kiralamak istedi fakat olmaz da olmaz diye tutturdular. mecbur tum seti kiraladik. odemeyi basta almak istediler onada tamam dedik. fakat kredi karti makinesi bozuk nakit istediler bu seferde. yaklasik yarim saatlik bi kavgadan sonra " aa pos makinesi calisiyomus " dediler. eeeehhyyyyttttt be ama... a

bu talihsiz =) arkadasin bide baglamasi catir catir kirildi. boardumu goturuncede azar isitti timo dan.

o yuzden acayip sogugum timo ya karsi. fazla paragoz ve fazla burnu havada
    Turun kiralamada kullanmamız içinverdiği indirim fişini uzattık 48 tl ye geliyor fişle ama şöyle bir tavırla karşılaştık"biz turlaradasöylüyoruz arkadaşlar 2 tl nin hesabıyla uğraşamayız 50 tl alayım "
    While there&#39;s life,there is hope!<br />ESEN

Günde kaç kişinin bununla karşılaştığını düşünün.Yani adam sizi 2 tl için uğraşamam tavrıyla ezerken aslında 50 kişiye aynı şeyi yaptığında cebe indireceği 100 tl yi farketmeyeceğinizi sanıyor.
    While there&#39;s life,there is hope!<br />ESEN

Standart Cevap: Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya

Buradaki snowboard set kiralarının fiyatlarını biliyorsanız yazar mısınız?!

Standart Cevap: Ynt: Timo Snowboard Okulu - Dorukkaya//Kartalkaya

Alıntı dagbasindayim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun da bu biraz sanırım. Timo'dan bizzat bir arkadaşım ders aldı ve memnun kalmadı burada derskalitesi kadar tavırla ilgili sıkıntı da var. Ama benim dışardan gördüğüm okulda çalışan ve işini ciddiye alan eğitmenler var. Ama fiyatlar Avrupa ve Amerika'yı bile geçmiş eğer yukarıdaki gibiyse..
    Bence de kendine Timo diyen şahısta problem. Paragöz olması kabul edilebilir birşey, sonuçta ticaret yapıyor. Sorun hayatımda gördüğüm en saygısız ve ukela adamlardan biri olması. Bugüne kadar kimsenden dayak yememiş olması şaşırtıcı.

Ama yanında çalışan çocuklar çok iyi ve efendiler. Onlar olmasa kapatırdı o mekanı. Bence kesin timo dan ders almayın, alıcaksanız yanlarında çalışan çocuklardan alın.

Ben 2 yıl önce Kıvanç diye birisinden ders aldım Timo'da çalışan, çok iyi bir eğitmendi. Ayrıca Emir diye bir çalışanı da çok sevecen ve arkadaş canlısıydı. Tüm çalışanları kötülemeyelim lütfen.:D
    *Bu arada board kiralama fiyatlarını bilen varsa söyleyebilir mi?

Alıntı 000passive000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradaki snowboard set kiralarının fiyatlarını biliyorsanız yazar mısınız?!
    Bu sene Şubat ayında indirimli 50 - 60 TL. arasındaydı boardların set kiralama fiyatı .Ders ücretleri 120 TL. idi .Bir arkadaşıma hem kiralayıp hem 1 saat ders aldırdık ordan hatırlıyorum..Ama otelin aşağısındaki kayak evlerinde 25 TL. felan kiralama ücretleri.
    Board : вυятσи ¢ℓαѕн
    Bağlama : ƒℓσω ƒℓιтє 2
    Bot : вυятσи ƒяєєѕтуℓє
    α ян (-) αикαяα

Hafta sonu gittiğimizde dışarıdan gelen müsteriye Snowboard 70 TL dediler.
    Bize grup indirimiyle gözlük, bere ve snowboard u 50 liraya verdiler.

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler