Snowboard takımı hakkında yardım eder misiniz?
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Snowboard takımı hakkında yardım eder misiniz?

Standart Snowboard takımı hakkında yardım eder misiniz?

Merhabalar. Ben 2-3 aylıgına sarıkamıstayım. Bu sürede snowboard ögrenmek istiyorum. Bunun için uygun fiyatlı snowboard arıyorum. Ancak bu konuda pek bilgim olmadığı için önerilerinize açığım. snowboard takımı ve onu alabilecegim biryer tavsiye eder misiniz?

Standart Ynt: Snowboard takımı hakkında yardım eder misiniz?

boy kılo gibi bilgilerin yazsaydin keske
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

1.86 cm boy , 87 kg kilo ve 44 numara ayakkabı numarası.

158-160 cm bi board olur sana zannımca bide ayak numarana göre wide seçim bi board alabilirsin...kaymak istediğin stili belirle ama önce...freeride,freestyle,powd er :D
    ilk olarak 2.el bi board öneririm çünkü hem ilk defa yapıyosan o kadar para vermek biraz garip olur çünkü yaptığın sporu beğenmeyebilirsin (ki böle bi ihtimal yok) ikinci olarakda insan biraz manewra öğrenene kadar board un altı orhun kitabeleri gibi oluyo :D
    Board insanın kendine yakışanı giymesidir.öyle ki insan eline boardunu alıp bi dağa çıkarsa,soğuktan mütevellit sıcacık kıyafetler giyme isteği duyar ve bu kıyafetleri burton amblemiyle taçlandırsa..yanına gelen arkadaşlar baktıkları şeyden etkilenmezlermi..board insanın kendine yakışanı giymesidir

ok
    Ziyaretçi

ilk önce ayakkanı kesinlikle al daha sonra kiralama yoluna yönel 156 board kirala sonra 158 kirala farklarını gör , en iyi yaşayarak öğrenmektir.

daha sonra kendine uygun olan bişileri bulucaksındır , ben nedense 2. el malzemeye iyi gözle bakmıyorum. özellikle board çok iyi olmuyo bir çok özelliği yitirilmiş olabiliyo.

Bizim ülkede çok zor yenisini alıcam diye eskisini satıyorum mantığı oluyo.

Tbiki iyi boardlarda vardır ama 450-650 arasına orta seviye setler var öyle ikinci eli ile arasında pek uçurum yok başlangıç ve orta seviye boardlarda.

Peki bana tavsiye edebileceğiniz marka ve model var mı? Ve ayrıca bunu uygun alabileceğim bir yerde söyleyebilir misiniz?