[Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Erciyes Kayak Merkezi - Sayfa 128
Sayfa 128/157 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
1567 sonuçtan 1.271 ile 1.280 arası

Konu: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Erciyes Kayak Merkezi

Standart Cevap: Re: Cevap: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Erciyes Kayak Merkezi

Yaw arkadaş sanki erciyesde 3 metre kar var her şey dört dörtlük tüm pistler açık yarını kaçırmayın gelin filan demişim gibi. Bir nisan ayında bir kayak merkezinde kar seviyesi ve kelitesi nasıl olursa öyle kar var. Zaten demişim ki şu şu pistlerde kayılabiliyor.

İki adet pist açık ve kayılıyor bende bunu söylüyorsam ayıp bunun neresinde arkadaş. Nasıl bir adamsın sen yaa

Standart Cevap: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Erciyes Kayak Merkezi

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaşınanı kaşırlar majucan... al sana meşhur ve açık iki pistinden birisi... no 12... soldaki de açık iki liftinden birisi... zümrüt... bonus olarak yayaları veriyoruz erciyes'i alana...

Eklenti 14317
    Bende senin erciyesi bildiğini sanırıdm. Burası 13 numaralı pist, bunun açık olduğunu söylemedim zaten

Alıntı majucan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende senin erciyesi bildiğini sanırıdm. Burası 13 numaralı pist, bunun açık olduğunu söylemedim zaten
    nereden bileyim ben erciyes'in yeni halini... erciyes aş'nin meşhur haritalarına bakıp tahmincilik oynuyoruz... koy bakalım pist haritasını 12 neresiymiş öğrenelim...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nereden bileyim ben erciyes'in yeni halini... erciyes aş'nin meşhur haritalarına bakıp tahmincilik oynuyoruz... koy bakalım pist haritasını 12 neresiymiş öğrenelim...
    Bu sen olamazsın oli. Bilmeden kafama gözüme bir sürü laf edip, birde ayıp etmekle suçlayıp sonrada nerden bileyim erciyesin yeni halini diyen sen olamazsın. En azından benim gözümde oluşturduğun imaj bu değildi.

evet erciyes aş'nin sayfası açılmıyordu ama başka bir siteden baktım... no 12 dediğin yer senin çok sallanıyor dediğin koruganlı liftin çıktığı noktadan şu gördüğümüz pistin başına bağlantı imiş... bakınca bulunduğunu tahmin ettiğim yer de kahverengiye çalıyor... fotodakinin bir bilemedin iki ton açığı...

Bilmeden konuşunca her şey böyle bir birine karışır normaldir, tamda sana özgü
    O anlatmaya çalıştığın pist 10 numaralı pist 12 numara dediğim pist zümrüt 2 ile çıkılıp kayılan pist.
    Ama görüyorum ki sen hala iddian da ısrarcısın. Hatasını kabullenip inadından vazgeçebilmekte insani bir durum ve bir erdemdir oliver_han

al sana senin sitendeki haritayı verelim... 12 neresiymiş öğrenelim... velhasıl 12'ye tekir'den ikinci etap ile çıkılabildiği gibi, hisarcık'dan da çıkılabilir... tekir ikinci etap liftleri kapalı olduğundan söylediğinin pek bir anlamı yoktur...

İsim:  62_2822013202031.jpg
Görüntüleme: 634
Büyüklük:  25.3 KB (Kilobyte)

Alıntı majucan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmeden konuşunca her şey böyle bir birine karışır normaldir, tamda sana özgü

Ama görüyorum ki sen hala iddian da ısrarcısın. Hatasını kabullenip inadından vazgeçebilmekte insani bir durum ve bir erdemdir oliver_han
    gerek sanal ortamda gerekse gerçek hayatta bir mekanın yetkilisine ders verebilecek konumda görmek anlamsız bir tavırdır majucan... söylediklerini şahsıma hakaret olarak algılıyor ve süresiz yasaklama yaptırımını uyguluyorum... selametle...

Güncel..

İsim:  Erciyes.jpg
Görüntüleme: 401
Büyüklük:  125.8 KB (Kilobyte)

dağdan haber alan var mı?
    Konu lungta tarafından (26-11-2013 Saat 09:47 ) değiştirilmiştir.
    caglardemirdogan-snowkiter
    kite: all ozone
    ski:fischer rangi 88
    boot:head worldcup130
    binding:head mojo120

kar yok gibi, durum nedir dağda.
    caglardemirdogan-snowkiter
    kite: all ozone
    ski:fischer rangi 88
    boot:head worldcup130
    binding:head mojo120