[Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Erciyes Kayak Merkezi - Sayfa 47
Sayfa 47/157 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
1567 sonuçtan 461 ile 470 arası

Konu: [Kar Durumu-Kar Kalınlığı] Erciyes Kayak Merkezi

Ziyaretçi

Standart Ynt: Erciyes'te Son Durum Ne???

Alıntı bkaan Nickli Üyeden Alıntı
    erciyes bugün ışıl ışıldı..kristal kar süperdi...işte size en taze bilgi..ben daha ne yapayım.... :P

Evet gerçekten çok güzeldi, tek sorun aşırı kalabalık. Telesiyej ve teleski deki sıralar çok fazlaydı

Dün mükemmel bir hava vardı erciyeste. Polarlarla kaydık. Ust istasyonda insanlar tshirtleri ile güneşleniyorlardı. Pistte çok iyi durumdaydı.

Sezonun en iyi gününü yaşadık diyebilirim.

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi   

Ziyaretçi

bugün doğal olarak hiç sıra yoktu...havada harikaydı... :D

Harika resimler için teşekkürler..Gözünüz aydın ne diyim..
    Bu arada kar aklınlığı da 120 cm meteora göre..Ayrıca zirvede de ne kadar kar olduğu açıkça belli.Adeta bir yığın oluştuğu görünüyor.2 metre falan vardır yukarlarda.
    Telesiyejin de sonu görünmüyo ne kadar uzun bu ya?Türkiye'de en uzunu bu mu acaba?

Ziyaretçi

Alıntı raikkonen Nickli Üyeden Alıntı
    Harika resimler için teşekkürler..Gözünüz aydın ne diyim..
    Bu arada kar aklınlığı da 120 cm meteora göre..Ayrıca zirvede de ne kadar kar olduğu açıkça belli.Adeta bir yığın oluştuğu görünüyor.2 metre falan vardır yukarlarda.
    Telesiyejin de sonu görünmüyo ne kadar uzun bu ya?Türkiye'de en uzunu bu mu acaba?
    benim erciyese ilk gelişim..ama son olmayacak sanırım..hafta sonu çok kalabalıktı gerçekten..
    meteorolojinin kar kalınlığı bilgilerinin doğruluğu tartışılır..yani o kadar kar yok bence...

dün geceden beri yogun kar yagışı var ercıyes te,,,
    canlı yayında ızlemek için,,

www.erciyeskayak.com

ben bu haftasonu gelmeyi dusunuyorum. kosullar nasil olacaktir? ve kalmak icin nereyi onerirsiniz

Alıntı calbear Nickli Üyeden Alıntı
    ben bu haftasonu gelmeyi dusunuyorum. kosullar nasil olacaktir? ve kalmak icin nereyi onerirsiniz
    uydu tahmınlerıne gore ruzgar hızının fazla olması beklenıyor hafta sonu , ancak hava guneşlı aynı zamanda , bu da demektırkı hava guzel olacak,,önerebılecegım oteller sırasıyla, mirada del lago, ace otel, grand eras otel, bülent otel, erciyes unıversıtesı mısafırhanesı, gençlik spor mısafırhanesii,

açıkcası yer bulma gıbı bi şansınız oldugunu sanmıyorum ,, zıra oteller 1 ay oncesınden sevgılıler gunu dolayısıyla dolmuştu ,, ancak kayserıde hılton gıbı oldukça seçkın oteller mevcut, ustelık kayak merkezıne 20 km, ve her 15 dk da bı servıs var sadece 4 ytl..

www.erciyeskayak.com

yer olmamasi durumunu hic dusunmemistim.

ama zaten ruzgar varsa degmez bide bugun disinda kar gozukmuyor. kartepe yada palandoken yapmak lazim

Bu Konudaki Etiketler