ULUDAĞ DA HANGİ PİSTİ TERCİH EDERSİNİZ ??
Sayfa 1/9 123 ... SonSon
86 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ULUDAĞ DA HANGİ PİSTİ TERCİH EDERSİNİZ ??

Standart ULUDAĞ DA HANGİ PİSTİ TERCİH EDERSİNİZ ??

SİYAH PİSTLERDEN KAYABİLEN BİRİ OLARAK HANGİ PİSTİ TERCİH EDERSİNİZ ?

ULUDAĞ DA ÇOK PİST VAR FAVORİ LERİNİZİ 1-2-3 DİYE YAZABİLİRMİSİNİZ.
    KEMAL<br /><br />KADIKÖYDEN ÇIKIŞ OLMAZ

Standart Ynt: ULUDAĞ DA HANGİ PİSTİ TERCİH EDERSİNİZ ??

daha önce Uludağ a 1 kere gittim ama pistleri ezberlemeye zamanım yoktu allah ne verdiyse boş bulduğumuz yerden kaydık :D

daha önceden uludağ a devamlı giden arkadaşlarımız sana yardımcı olacaktır ..
    Start!

BEN 2 SEFER GİTTİM KARKAY VE BECERENDEN KAYDIK 2 PİST DE VASATDI KARKAY BECERENE GÖRE DAHA İYİ YİYDİ AMA GENEDE ÇOK İYİ SAYILMAZLAR
    KEMAL<br /><br />KADIKÖYDEN ÇIKIŞ OLMAZ

ok
    Ziyaretçi

1-maden
    2- beden terbiyesi
    3-kuşaklı

ben bu t- bar dan çıkamıyorum mümkünse telefelikle çıkılanları tercih ederim isimlerini biliyorsanız yazar mısınız

ok
    Ziyaretçi

1. bölgede kervansarayın otelinin önünde telesiyej var oradan çıkabilirsin. Yukarıda 2 pist var güzeldirde , adlarını bende bilmiyorum.

2.bölgede ki buralar şahane , maden'e(volfram) ve beden terbiyesine çıkan telesiyej lerin oraya araba ile gidilebiliyo , geçen gidişimde burda arabalar görmüştüm , buralarıda tercih edebilirsin.

ayrıca bu kadar snowboardçu olupta bize t-barı öğretmeyenleri kınıyorum ;D

teşekkürler bunları not alıyım gerçi gelecek sene kayağa başlıycam inşallah böyle bir sorunum olmayacak aslında birçok kişi öğretmeye çalıştı ama onların da eşim dahil canını tehlikeye soktum galiba heryerim çürüdü :

1-osman yüce
    2-italyan
    3-ergün

Uludağ'da siyah denebilecek tek pist Kuşaklıkaya'dır. Mandra bölgesinde olup sanırım uzunluğu 3 bin metrenin biraz üzerindedir. Hızlı çıkan 4 lü chair olduğundan benim en çok tercih ettiğim pisttir. Aynı bölgede Tutyeli vardır ki hatırladığım kadarıyla 1.700 metre uzunluğundadır ama yukarı çıkmak 15 dakika sürüyor ve ben buna artık tahammül edemiyorum. ( eskiden çok severedim ama artık daha iyileri yapıldı )
    2. Bölgede Maden ve Beden Terbiyesi diye 2 güzel pist var. Maden 4 bin metre kadar ve hızlı, 4 lü chair i var ki türkiye standartları için çok iyi. Buna benim göre sıralamam...

1- Kuşaklı
    2- Maden
    3- Beden Terbiyesi
    3- Tutyeli
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

kusaklıkaya ve tutyeli gercekten iyidir ve tatmin edicidir. onun dısında italyan da idare eder ama gercekten kaymak istiyorsanız beceren'den uzak durmalısınız.kalabalık zaman zaman sinirinizi bozabilir.
    /m\

Sayfa 1/9 123 ... SonSon