2008 - 2009 Sezonunda Ilk kez kayacak olanlar ;)
Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 2008 - 2009 Sezonunda Ilk kez kayacak olanlar ;)

Standart 2008 - 2009 Sezonunda Ilk kez kayacak olanlar ;)

Bu sene gözlemlerime göre snowboard ya da kayağa bu sene başlayacak arkadaşlarımız mevcut. Tahmin ediyorum ki , ilerleyen zamanlarda da bu sayı giderek artacak.

Ozellikle bu arkadaslarımızı tanıyıp doğru yönlendirmek ve sezona iyi hazırlamak için bu konuyu açtım

Standart Ynt: 2008 - 2009 Sezonunda Ilk kez kayacak olanlar ;)

Valla Ben Şahsen Kendimi Acayip Gaza Gelmiş Hissediyorum İnternette Ne Kadar Eğitim Videosu varsa İzledim Çoğusu Gavurcaydı Anlamadım Ama Neyse Bi Sürü Snowboard Filmleri İzledim ee Başka Ne Lazım ;D
    ..::| one TURK against the world |::..<br />Http://WwW.SaykoNeT.CoM<br />Http://WwW.RaP-eRZ.NeT<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Burak EREN<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; |18| [A RH+] ERZURUM<br /><br />Mermimi Vurur Askeri Yoksa Hasretmi ?<br />Kurşunu Sıkan Tüfekmi Yoksa Yürekmi ?

Bende geldim uzun 1 süre sonra bord a merak sardım bu sene bord la 1 başlangıç yapacağım vatana millete hayırlı olSUn
    Start!

http://www.abc-of-snowboarding.com/l...lling-leaf.asp

bu adresten anımasyonlu bı cok sey gorebılırsınız yararı olur umarım gecen sene burda yazılmıs olmabılır net hatırlamıorum nrden buldugumu

boss.tan egıtım cd.lerını alabılırsınız 5 ytl.ye :P gercı bana paralı verdı sıze bedava dagıtabılırrrrr :P :P :P

kazığıı ben yedimmm ;D ;D ;D
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

Alıntı ozcancak Nickli Üyeden Alıntı
    http://www.abc-of-snowboarding.com/l...lling-leaf.asp

bu adresten anımasyonlu bı cok sey gorebılırsınız yararı olur umarım gecen sene burda yazılmıs olmabılır net hatırlamıorum nrden buldugumu
    Ben Bunları Türkçe Mealleri İle Öğrendim Sorun Yokta Bide Start Vere Bilsek Eyi Olacak.

Alıntı CEM_GS Nickli Üyeden Alıntı
    boss.tan egıtım cd.lerını alabılırsınız 5 ytl.ye :P gercı bana paralı verdı sıze bedava dagıtabılırrrrr :P :P :P

kazığıı ben yedimmm ;D ;D ;D
    Ben Korsancılıktan Yana Olduğum için Pek Alma Gönüllüsü Değilim. Millet Ayda En fazla 10 Gb Download yaparken Benimkiler 150 Den Aşşağı Düşmüyo.
    ..::| one TURK against the world |::..<br />Http://WwW.SaykoNeT.CoM<br />Http://WwW.RaP-eRZ.NeT<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Burak EREN<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; |18| [A RH+] ERZURUM<br /><br />Mermimi Vurur Askeri Yoksa Hasretmi ?<br />Kurşunu Sıkan Tüfekmi Yoksa Yürekmi ?

Alıntı NTN Nickli Üyeden Alıntı
    Millet Ayda En fazla 10 Gb Download yaparken Benimkiler 150 Den Aşşağı Düşmüyo.
    yaşasın sınırsız internet ;D ;D ;D
    Faruk Karapınar 1983 0 Rh+ İstanbul<br /><br />Burton Clash Board<br />Burton Freestyle Bağlama <br />Forum Bot

Alıntı Hexametaphosphate Nickli Üyeden Alıntı
    yaşasın sınırsız internet ;D ;D ;D
    Yaşasın Yaşamasına Ama TTNet le Çalışmak İstemiyorum Upload Hızı Yüksek Bi Sunucu Arıyorum Bulamadım.

bende yeni yeni başlıcam bu sezon bana yardımcı olursunuz dimi sarıkamışta? :P

dıger bi konumuz board yapanlar kayak yapanların sayısını gecermi?
    bu gidişle geçecek gibi görünüyor.
    board yapmak istayen arkadaslar hep beraber olursak ben size aynı anda bi iki püf nokta gösteririm
    gerçekten istiyorsanız hemen öğrenirsiniz.
    BENİM ÖĞRENDİĞİMDE BOARD YAPAN YOKTU ZORUNAN KENDİ ÇABAMLA ÖĞRENDİM.SİZE YARDIM ETMEYİ SEVE SEVE KABUL EDERİM
    tayfun
    K2-FLOW

Sayfa 1/3 123 SonSon