NEDEN SNOWBOARD ? - Sayfa 3
Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
82 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: NEDEN SNOWBOARD ?

Standart Ynt: NEDEN SNOWBOARD ?

vallla bakalım bir çok arkadaşımın tavsiyesine 10 sene yaptığım kayağı bu sene biraz askıya alacağım bu sene bord a başlayacağım kayakda batonlar felan sıkıyodu bakalım bord nasılmış
    Start!

Snowboard adrenalinin zirve noktasıdır !!!!!

Özellikle bolkarda ormana daldığında bunu daha iyi anlıyosun 8)
    Board&nbsp; &nbsp; : Burton Elite 155<br />Bağlama : Flow <br />Bot&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; : Vans Mantra

kelimelerle ifade edebilecek bişey değil
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

bencede snowboard dendiği zaman içimde oluşan hissi kelimelerle anlatmak zor
    çılgınca,heyecanlı,sınırları zorlayıcı
    ayağınıza takın board u çıkın dağa ve gerisi size kalmış : ))

Ya Kısacası Şu Farklılık Dümdüz Gitmektense Adrenalin Zevk Heyacan Dengesizlik vs.vs. ;D
    ..::| one TURK against the world |::..<br />Http://WwW.SaykoNeT.CoM<br />Http://WwW.RaP-eRZ.NeT<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Burak EREN<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; |18| [A RH+] ERZURUM<br /><br />Mermimi Vurur Askeri Yoksa Hasretmi ?<br />Kurşunu Sıkan Tüfekmi Yoksa Yürekmi ?

Alıntı gaktas Nickli Üyeden Alıntı
    Snowboard adrenalinin zirve noktasıdır !!!!!

Özellikle bolkarda ormana daldığında bunu daha iyi anlıyosun 8)
    off yaaa bol karr ve ormannn ve dee oo sessız ortamda board.dan cıkann tıssssss sesiiiiiii :D
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

Alıntı Bombadillo Nickli Üyeden Alıntı
    Ben 1983 yılında kayak yapmaya başladım 2004 yılına kadar 21 sene kayak yaptım. Başlarda harikaydı ama zamanla yapabileceklerinin sınırına geldikten sonra heycanını yitirdi. 4 Yıldır snowboard yapıyorum. İlk başlarda giderken kayak takımımı da yanıma alırdım ama artık almıyorum çünkü hiç kayaklarımı takmıyordum. Bu sporda yapabileceklerimin sınırına ulaşabileceğimi sanmıyorum. Gerçi bu insanın kabiliyetleri ile ilgili bir durum tabi ama olsun.
    Daha çok düşüyorsun, daha çok yoruluyor ve terliyorsun fakat vazgeçemiyorsun. Sanırım temelinde kendini özgür hissetme duygusu olduğundan olsa gerek.
    bende 1987den beri yapıyorum 21 yıl oldu... board denemek istedim bir ara ama, yok... devamlı otur düş... yavaş gidiyo bide... rüzgar yapıp düşürdüğüm çok boardçı oldu... hatta bir ara sırf bunun için 1.bölge takılmıştık bir aralar... sonra saldık zaten... ;D

Alıntı Rossi Nickli Üyeden Alıntı
    bende 1987den beri yapıyorum 21 yıl oldu... board denemek istedim bir ara ama, yok... devamlı otur düş... yavaş gidiyo bide... rüzgar yapıp düşürdüğüm çok boardçı oldu... hatta bir ara sırf bunun için 1.bölge takılmıştık bir aralar... sonra saldık zaten... ;D
    bide boardculara çamur atıolar milleti düşürüolar tehlikeliler die :P
    imza insanın kendine yakışanı giymesidir

o çamur atanlar acemi galiba, hiç bir zaman acımam bordçulara... bu kış montun arkasına kamyon yazıları gibi şeyler bile yazdırabilirim... rüzgarıma kapılma yeri öpersin gibi falan... ;D

sayelerinde yıllardır kaymadığım ve aslında çok ozlediğim 1.bölgeyi tekrar sevdik yahu... birara telesiyejden yerde yapışmış şekilde olan bordçuların analizini yapardık... devamlı yatar yada oturur halde oldukları için... bir kerede fahriden aşağıya sallanırken sağ taraftaki ağaçlıklı bölgeden bordlu biri fırladı... muhtemelen bolkar olayına girmeyi tasarlamış ama hızı o kadar yavaştı ki... tam önümde yuvarlanarak düştü... ama fırlama esnasında çığlıklar atıyordu... bende kafayı yemiş galiba diyerek hızlandım... tam ayağa kalkmak istedi ki gene düştü... bu böyle uzar gider... bence spor olan kayaktır... bord ise hobidir...

iki şey var a&#231;ıklık getirilmesi gereken

1- board yelkenle yahut paraş&#252;tle yapılan bi aktivite olmadığı i&#231;in eğer kayan kişi bir k&#252;t&#252;kle aynı ebada ve bir t&#252;yle aynı kiloya sahip değilse herhangi birinin yada birşeyin "r&#252;zgarına kapılarak" u&#231;up fezalara gitmesi yahut d&#252;ş&#252;p yerleri &#246;pmesi m&#252;mk&#252;n değildir

2- Yer &#231;ekimi D&#252;nya &#252;zerinde boarder yahut kayak&#231;ı ayırt etmeden canlı cansız heşeye etki etmektedir eğer g&#246;rerek bakılırsa yorulup oturmuş yahut d&#252;şm&#252;ş boardcu sayısı kadar kayak&#231;ınında olduğu rahatlıkla g&#246;r&#252;lebilir

&#246;zellikle layyyn layyyn duramıom tutun beni hoop olum durduramıom laayn şeklinde kayakla takılan lakin kayamayan kısımında kayak&#231;ılar arasında bol olduğu bilinmektedir

son olarak&#160; ;D

Spor:&#246;nceden belirlenmiş kurallara g&#246;re, kişisel veya takım halinde yapılan yarışma ve rekabet ama&#231;lı, kişisel eğlence

olarak tanımlanmıştır snowboardun birinci kuralı zaten kuralsızlıktır ikinci kuralı ise fight clubdan bahsedilmemesidir değil spor yada hobi hangi kategoride olursa olsun kim ne derse desin board hayattır vesselam....
    imza insanın kendine yakışanı giymesidir

Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon