Metalist maçına gidecekler varmı - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Metalist maçına gidecekler varmı

Standart Ynt: Metalist maçına gidecekler varmı

Alıntı RND Nickli Üyeden Alıntı
    yaa bırakk nerdeydınız son 2 mactırr hee takım kotu gunde yannız bırakılırmı bee
    evde bira içiyodum maçı seyrediodum çokta zevkli valla

hahahaha ;D
    herkes gider biz kalırızz

Alıntı RND Nickli Üyeden Alıntı
    hahahaha ;D
    herkes gider biz kalırızz
    dur bklmm daha yasın kac senın??? ;D ;Dhayatın kdr maca gttık be guselım bız
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

Tabi o Gidişlerin Bi O Kadarda Dönüşü Oldu Demi ;D ;D ;D ;D ;D
    ..::| one TURK against the world |::..<br />Http://WwW.SaykoNeT.CoM<br />Http://WwW.RaP-eRZ.NeT<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Burak EREN<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; |18| [A RH+] ERZURUM<br /><br />Mermimi Vurur Askeri Yoksa Hasretmi ?<br />Kurşunu Sıkan Tüfekmi Yoksa Yürekmi ?

Alıntı CEM_GS Nickli Üyeden Alıntı
    dur bklmm daha yasın kac senın??? ;D ;Dhayatın kdr maca gttık be guselım bız
    cem_gs artıstlık yapma tribun hayatını bitiririm seninnn ;D ;D ;D

Sayfa 3/3 İlkİlk 123