Kartutkusu Polar Tasarım Yarışması :) - Sayfa 18

Sonuçlar: Kartutkusu Polar Rengi ?

Katılımcı sayısı
57. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beyaz Olsun

21 36.84%
  • Turuncu Olsun

36 63.16%
Sayfa 18/54 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
540 sonuçtan 171 ile 180 arası

Konu: Kartutkusu Polar Tasarım Yarışması :)

Standart Ynt: Kartutkusu Polar Tasarım Yarışması :)

kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

bendemi 1 sorun var yoksa fotodamı .. açılmadı bende nedense ...
    Start!

sizlerinde bu tür baskılar hoşuna gidermi bilmiyorum. mesela kapşonlu bir sweatin önüne basılabilecek yada polara yapılabilecek tarzda çalışmalar

ben birkaç örnek buldum. internetten araştırdım. bunları kullanamayız tabiki, sadece fikir olsun diye yüklüyorum. benim beğendiğim herşey herkesin hoşuna gidecek diye bişey yok. herkesin ortak fikriyle belirlenecek

bunlara benzer bir tasarım bir tarafta diğer tarafta ise kartutkusu logomuz ve etrafta büyük kar taneleriyle nasıl durur sizce (çok mu abartıyorum ;D) program bilsem oluşturup oylamaya sunucam ama malesef :(
    bence sade bişeyden çok eğlenceli şeyler daha hoş durur. boss sen ne dersin 1-2 gün daha beklesekmi arkadaşlar birşeyler daha çıkarır ;D ;D
    Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

Alıntı xanax Nickli Üyeden Alıntı

Şu tasarım şahsen benim çok hoşuma gitti .. dahada değiştirilerek ortaya gayet hoş bişe çıkabilir ..
    Start!

arkadaşlar polar olarak diilde eğer kapşonlu sweat veya t-shirt tarzında bi baskı yaptırmak isterseniz http://www.tish-o.com.tr bu siteyi kullanabilirsiniz gerçi ben hiç yaptırmadım ama baskı kalitesi hakkında çok yerden olumlu duyum aldım istediğiniz resimi yükleyip kendiniz sweat vs. oluşturabiliyorsunuz.
    ERDEM PEHLİVAN 26 ARH(-)&nbsp; İSTANBUL

BARIŞ SAVAŞLA KAZANILIR IRKÇI DEĞİL TÜRK'ÜM Yunus SEZİK AB RH + 08/08/1988

Alıntı RebeL Nickli Üyeden Alıntı
    Şu tasarım şahsen benim çok hoşuma gitti .. dahada değiştirilerek ortaya gayet hoş bişe çıkabilir ..

Bu tarafımı kapşonlu sweat shirt olarak yaptırabilecek arkadaş varsa , hemen bir adet yaptırıp (parasını ben vericem ) fotografını gonderebilir mi ?

Alıntı SnowStorm Nickli Üyeden Alıntı
    Yok yok ben kafaya koydum yaptıracam bu Poları :P

Daha önce aşağıdaki tasarım geldi , isteğime en yakın olan da bu ama geliştirmemiz gerekiyor , güzel bisey cıkacagına eminim

Bahsettiğin nakış baskı işini arıca isteyenlere verelim , belki poları sadece bir kaç kişi alacak ama bizim de bi polarımız olacak ;D

Sitenin logo vs. tasarımı ile ilgili tüm dosyaları ekte gönderiyorum , buradan alıp üzerinde çalışabilirsiniz
    Kartutkusu nun tüm vektorel çizimlerini daha önce göndermiştim bi hatırlatma yapayım dedim

Alıntı Arm_in_a_dream Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar polar olarak diilde eğer kapşonlu sweat veya t-shirt tarzında bi baskı yaptırmak isterseniz http://www.tish-o.com.tr bu siteyi kullanabilirsiniz gerçi ben hiç yaptırmadım ama baskı kalitesi hakkında çok yerden olumlu duyum aldım istediğiniz resimi yükleyip kendiniz sweat vs. oluşturabiliyorsunuz.
    Evet burası guzel gibi, fermuarsız kopsunlu sweat olabilir bencede

http://www.kartutkusu.com/index.php?....0;attach=6933

Buradaki dosyalarla http://www.tish-o.com.tr adresine girip tasarım denemesi yapabilir misiniz ?

Bi kaç güne kadar bu işi sonuçlandırmak istiyorum 8)

logolarınıza baktım isterseniz sizede tasarım çizdirebilirim yardımı kabul ederseniz emrah ilk önce sana atıcam tasarımı tamam mı ?

Sayfa 18/54 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon