perşembe günü galatasaray türkiye kupası maçı - Sayfa 4

Sonuçlar: takımınıza nasıl kırgın oldugunuzu belli etmek istersiniz?

Katılımcı sayısı
10. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • gitmeyerek tepki göstermek

1 10.00%
  • giderek tepki göstermek

6 60.00%
  • hem kupa maçına hemde haftasonu maça gitmeyerek

0 0%
  • bir daha kadıkoye gitmeyerek

1 10.00%
  • 1 maç kadıkoye gitmeyerek

2 20.00%
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
37 sonuçtan 31 ile 37 arası

Konu: perşembe günü galatasaray türkiye kupası maçı

Standart Ynt: perşembe günü galatasaray türkiye kupası maçı

20 mayıs uefa cup final GALATASARAY

ben ciddi anlamda takıma büyük bi tepki göstermemiz gerektıgını dusuuyorum...

bu bı zamanlar carsı.nın besıktas takımına yaptıgı gıbı sırtlarını donerek macı ızlememe prostestosu olabılır...

ya da tum mac boyunca alkış prostestosu olabılır...

ya da ustunuzdekı gs forması adam gıbı oynayın tarzında bı tezahurat olabılır.

ama mutlaka ama mutlaka futbolculara agır bı tepkı gostermek gerek!!!

yeter bee ne bu yaa!!

kımsenın ama kımsenın hakkı yok kadıkoyde ust uste 9 yıl boyunca maglup olmaya !!!

mersın ıdman yurduyla oynasan 9 yılda arada bı beraberlık alırdı be!!!

susa susa bu noktaya geldıkkk!! futbolcuların şu kdr umrunda dııll , alıstılar artık iice , resmen yenılmeye gıdıolar kadıkoy.e bu kdr olmaz ya!!
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

ya bu yusden sevıyorum ıste senı kardesım beyın fırtınası yarattın yıne aynı seylerı dusunuyoruz ama ne yazıkkı bızım bu tepkımızı takımı yalnız bırakmak olarak algılayan galatasaraylı arkadaşlarımız var..

Alıntı nauticags Nickli Üyeden Alıntı
    ya bu yusden sevıyorum ıste senı kardesım beyın fırtınası yarattın yıne aynı seylerı dusunuyoruz ama ne yazıkkı bızım bu tepkımızı takımı yalnız bırakmak olarak algılayan galatasaraylı arkadaşlarımız var..
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

ok
    Ziyaretçi

buyur biz maça gidicek adam arıyoruz, protesto ediliyo takım ;D

hakedıyo bazen ama , her kadıköydekı maç sorası fenerlılerın dalgasından bıktk, samıyende yenmen hıcbıse ıfade etmıyokı bız 9 senedır yenemıyoruz adamlar samıyendede gayet kazanıyolar , cem e katılıyorum walla tepkıyı statta vermek lazım , arda ağlamış hırstan maç sorası ;D biz 9 yıldır ağlıyoruz...
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

ağlasınlar tabi biz kaç senedir ağlıyoruz

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234