9 KASIM FENERBAHÇE-GALATASARAY MAÇI

Sonuçlar: fenerbahçe mi galatasaray mı kazanır?

Katılımcı sayısı
43. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • fenerbahçe

15 34.88%
  • galatasaray

23 53.49%
  • berabere biter

5 11.63%
Sayfa 1/9 123 ... SonSon
87 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 9 KASIM FENERBAHÇE-GALATASARAY MAÇI

Standart 9 KASIM FENERBAHÇE-GALATASARAY MAÇI

Dunya'nın en buyuk ıkıncı derbısıne artık saatler kala , bu başlıgı burada acmayı , ve son zamanda bır cok uyemızın haklı olarak , farklı topıklerde bu konu uzerıne yazılanlardan rahatsız olabılecegını dusunup,konuyu burda toplamayı uygun gordum..

Her ne kadar derbılerın favorısı olmaz denılse de , Galatasaray'ın son yılların en iyi kadrosunu kurdugunu,sonucu değiştirecek bir çok Dünya yıldızını bünyesinde barındırdıgını (lincoln , meira , kewell , baros , arda ) ve son zamanlarda çok iyi futbol oynadıgını dusunecek olursak Galatasaray bir adım önde gibi duruyor..

Fenerbahce'nin en buyuk avantajı kuşkusuz son yıllarda kendı evınde Galatasaray'a olan ustunlugu ve zor zamanlarında çoğu zaman Galatasaray'ı mağlup etme başarısını göstermeleri ve düzlüğe çıkmaları olacaktır,şu an da da zor durumda olan Fenerbahçe.nin bu maça çok çok önem verdiği ve ekstra bi motivasyonla çıkacağı kesindir.

Ben yinede şansları %50 %50 olarak görüyorum....

siz ne dersiniz?
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

Standart Ynt: 9 KASIM FENERBAHÇE-GALATASARAY MAÇI

Topik tehlikeli hic burnumu sokmuyorum :P
    Board:&nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Clash 151<br />Bağlama: Burton Mission M<br />Bot:&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Moto <br /><br />Cenk Taylan Eryiğit 1978 0 RH (+) İstanbul

Alıntı Orumcenk Nickli Üyeden Alıntı
    Topik tehlikeli hic burnumu sokmuyorum :P
    elimden geldiği kadar tarafsız yazmaya çalıstım valla ;D
    burton clash<br />burton freestyle <br />burton tribute<br /><br />Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.<br />Metin Oktay

ok
    Ziyaretçi

bilet varmı hocam :D önemli olan o yoksa tabiki cimbom parçalıcak (tarafımızı belli edelim ) ...

bu topiğin sonunda kan çıkar ;D ;D ;D

aldık biletlerimizi bekliyoruz maç saatini artık

2500 aslan khalkedon' a geliyoruz=)))

valla centilmenlik farklı arkadaşlar.
    ama cimbooommmm
    tayfun
    K2-FLOW

lütfen anketi de oylayalım arkadaşlar

walla fenerin durumu içler acısı fakat derbilerde adamlar ne yapıp yapıp kazanıyo anlayamıyorum, galatasaray bu takımla herturlu ezer feneri ama benfica maçı beni hiç mutlu etmemişti, kewell yoktu oda ayrı ama :D galatasaray alıcak bu maçı gibime gelıyo:D
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

Alıntı _PıNaR_ Nickli Üyeden Alıntı
    bence anket işi gereksz olmuş sitedeki gs taraftarı oranını düşünürsek bu anketin sonucu belli önemli olan maçın sonundaki skor =)))
    +1
    Faruk Karapınar 1983 0 Rh+ İstanbul<br /><br />Burton Clash Board<br />Burton Freestyle Bağlama <br />Forum Bot

Alıntı _PıNaR_ Nickli Üyeden Alıntı
    bi bjkli olarak iki tarafada başarılar diliorum bide maç sonunda iki takım taraftarlarının siteye yazı yazarken sezonda hep beraber kardeş kardeş turlara katılcaımızı hatırlatmak istiorum gerek olmasada hatırlatmak istedim maç psikolojisi bayaı kötü oluo çünkü =)))))
    Ben Faruku gözüme kestirdim sezonda kaymak icin :P
    Board:&nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Clash 151<br />Bağlama: Burton Mission M<br />Bot:&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Burton Moto <br /><br />Cenk Taylan Eryiğit 1978 0 RH (+) İstanbul

Sayfa 1/9 123 ... SonSon