burton bullet board hc 3000 baglama burton h.o.d bot dogru 3 lü mü??
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: burton bullet board hc 3000 baglama burton h.o.d bot dogru 3 lü mü??

Standart burton bullet board hc 3000 baglama burton h.o.d bot dogru 3 lü mü??

sportpointten % 50 indirimle yukarıdaki takımı aldım, daha sonra nette yaptıgım araştırmada burton h.o.d bot için park ve atlama için yazdıgını gördüm 3 sezondur board yapıyorum ve park la işim olacagını sanmıyorum sizce bu botla sorun yaşarmıyım? ben kendimi freeride çı olarak niteleyebilirim.

Standart Ynt: burton bullet board hc 3000 baglama burton h.o.d bot dogru 3 lü mü??

ben yeni başlayan biri olarak senin tavsiyelerin üzerine bugün sportpointe gidicem,indirim devam ediyor mu bilmiyorum ama senin takımı alabilirim. fiyat olarak sana ne kadara geldi, söyleyebilir misin?

bu arada sen 3 senedir board yapmana rağmen bullet almışsın. o zaman yeni başladığıma göre bana haydi haydi yeter, bazı olumsuz yorumlar gördüm acaba almışken custom x fln mı alsam dedim.
    Ride Antic 160<br />Burton Custom <br />Burton Moto

Standart Ynt: burton bullet board hc 3000 baglama burton h.o.d bot dogru 3 lü mü??

daha bulleti hiç kullanmadım bişey diyemeyecegim, takımı 825 ytl ye almıştım.board 400, baglama 225 , bot 200 dü.

bır bullet kullanıcısı olarak ıcın rahat olsun bence guzel bır board.

teşekkürler